Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dostałem niesłusznego 0 dowodów byłem top 2 rankingu i szedłem po top 1


HeroToKot

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:✦Hero✦
IP / Steam ID*:https://steamcommunity.com/profiles/76561199081190002/
Admin banujący: Pawelo 13
Data i godzina otrzymania bana*:
Runda:NWM ?
Serwer*:Only AWP
Powód: wspomaganie celowania
Link do demka*: @ Admin CS:GO [AWP]
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*: wyszedłem z serwera po jakiś 2 godzinaach znowu chciałem zagrać i pisało że zostałem zbanowany

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jesteś na serwerze 5 dzień czy któryś tam wbiłeś globala po 3 dniach na sewerze pare adminów cie obserwowało i wydawało nam sie coś tam nie gra u ciebie to zbanowaliśmy cie do wyjaśnienia czy naprawde coś miałeś jak masz oczywiście demka z sytuacji to wypowiedz się i przekonaj nas że nic nie miałeś. Pozdrawiam :)))

 

jeszcze jak napiszesz przynajmniej na zgłaszaniu osoby to wpisz jakie kolwiek szczegóły albo godziny datę ewentualnie Demka :)

Edytowane przez Pawelo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pawelo13 To Twoim obowiązkiem jest rozpisać graczowi demko oraz przedstawić minimum 3 podejrzane akcje, za które gracz został zbanowany. 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ swipeztak wiem to odpowiadam do tej sytuacji swinger i ja oglądaliśmy hero z 15min co najmniej swinger mówi żebym sprawdził tego hero czy nic nie ma sprawdzałem sprawdzałem i nie wiedziałem czy coś ma patrzyliśmy patrzyliśmy na niego na spektejcie i przyjrzałem się dokładnie jak gra hero było przez chwilę takie wspomaganie celownika zerknął na tabelę graczy i nagle widzę hero wyłączył i zaczął ginąć przez graczy to to już było pewne że napewno ma te wspomaganie celowania. Zbanowaliśmy i pozostawiliśmy tę sprawę do wyjaśnienia z swinger chińskie znaczki. Teraz on się może wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam rozpiski demka także gracz może dostać w tym momencie UNBAN Dziękuję i Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Pawelo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hero miał bardzo dziwne akcje , 1 akcja była taka ,że hero patrzy się w ścianę  nagle przeciąga celownikiem na gracza i zabija go , 2 akcja była taka ,że patrzył się przez ścianę na typa, 3 akcja gracz pikną na główkę i nagle mu celownik na niego przeszedł . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Brak poprawnej rozpiski demka ze strony admina banującego. 

Edytowane przez swipez

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie