Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga ☂zaluzjaa☂


pedau

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ciekawe lecz ta mapa byla w c**j nudna i postanowilem jako ct ciagle robic freedaye przechodzilismy se np climby , bh czy cos a ty sie nadmiernie buntowales i cie poprostu odstrzelilem lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, YongZaluzja napisał:

bardzo ciekawe lecz ta mapa byla w c**j nudna i postanowilem jako ct ciagle robic freedaye przechodzilismy se np climby , bh czy cos a ty sie nadmiernie buntowales i cie poprostu odstrzelilem lol

ciekawe czy nadmierne to jest powyzej jednego lub dwoch XD raz was zabiłem na BH - nic wiecej. 1 = nadmierne mam rozumiec???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pedau napisał:

beka to z takiego kida co w dupe zaluzji wchodzi typie XDD lizesz mu odbyt, wchodzisz w niego ;v chociaz bys na dc przeszedl albo napisal mu na priv lol 

jest coś takiego jak przyjaźń może tego nie doświadczyłeś w swoim ,,życiu " je***y piwniczaka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pedau napisał:

przyjazn to nei jest wchodzenie w dupke, smakuje lizanko? mniam pewnie, delicje

JAPIE****EEE on tylko mowi swoje ogar 

 

Edytowane przez YongZaluzja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pedau napisał:

przyjazn to nei jest wchodzenie w dupke, smakuje lizanko? mniam pewnie, delicje

Ale przytocz mi sytuację w której ,,liże mi du**ę " porosotu dobrze się bawię iowienie żebyście go nie zabijali bo runda się skończy a ja próbuję przejść bh więc to proste że nie chce żebyś się skończyła więc nie pierodl głupot przeszczepie je***y 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie spamcie @ k0lax, @ pedau, @ YongZaluzja jest do tego opcja edytuj

2. Może trochę kultury przy wypowiedziach na forum?

14 minut temu, k0lax napisał:

Dobra nie sraj beka z ciebie 

3. Żeby zmienić mapę jest komenda "rtv" na chacie

16 minut temu, YongZaluzja napisał:

bardzo ciekawe lecz ta mapa byla w c**j nudna i postanowilem jako ct ciagle robic freedaye przechodzilismy se np climby , bh czy cos a ty sie nadmiernie buntowales i cie poprostu odstrzelilem lol

 

Edytowane przez PodlaSkyy

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że w tym krótkim życiu nauczyłem się jednego. Im więcej ktoś planuje, tym chętniej los krzyżuje mu szyki. ~ Dio Brando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie