Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Ksiadz W Swoim Rodzaju


NaYaN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:Napek

 

Nick gracza oskarżonego:Ksiadz W Swoim Rodzaju

 

Powód skargi:Wyżej wymieniony prowadzący po moim zwycięstwie w tzw. pierwszej reakcji zlecił mi wskazanie kogoś do zabicia, powiedział ,że mogę nawet siebie, ja jako ,że sprytny ze mnie gracz wskazałem owego CT, no i zostałem zabity bo pan prowadzący ma monitor do góry nogami i widział jak kucam i biję pod siebie (umownie tak wskazuje się samego siebie), lecz ja przejrzyście i pięknie pokazywałem rączką Jego, pomimo mojej uwagi na ten temat na u@ zostałem olany, a oskarżony polecił mi oglądnięcie demka, więc, zapraszam do pooglądania.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Świadek : Trawaa, dowód : https://www117.zippyshare.com/v/hKyYnBwq/file.html

 

Jak jakieś nieścisłości się pojawią mogę dorzucić jakieś dodatkowe demko.

 

Czas zdarzenia: No tak 20:36 około, 22.01.2021

 

 

@EDIT, no jak pod siebie, popatrz sobie demko :3

 

@EDIT#2, Oczernianie mnie pod pretekstem usuwania czegokolwiek z skargi jest lekkomyślne, zważywszy ,że do takiego czegoś nie doszło, administracja forum w łatwy sposób może to sprawdzić.

 

"nie byłeś olany przezemnie gdyż powiedziałem WYBIERZ Z TT A NIE Z CT.  " Karuzela kłamstw widzę jest napędzana, wyżej jest moment od wygrania mojej pierwszej reakcji do mojej śmierci, pada tam takie zdanie?

Edytowane przez NaYaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi na mnie.

 

Moim zdaniem ta skarga jest nie sluszna.

Moje polecenia byly ; Pobawimy sie w pierwszą reakcje  Rozpoczynam zabawe w pierwsza reakcje Podskocz/Kucnij Nie pamietam dokladnie . 

Gdzie wygrał zgłaszanący .zrobiłem spray na krórego mial wyjsc . 

Powiedziale wskaż mi jedną osobe do zabicia z TT możesz być nim ty 

Poczym Składający skarge kucną i zaczą bić pod siebie i go zabiłem Każdy by zrobił to na mojej sytuacji . Gdzie powiedzialem dokładnie za co go zabiłem no ale widocznie nie wsytarczająco uświadomiłem Składającego skarge .. 

Jeśli coś zle zrobiłem to oczywiscie przepraszam Nic złego sie raczej nie stało to jest poprostu gra a nie granie o złote gacie :) 

 

ps.  Napisałeś wcześniej w skardze  iż kucnoles i biles pięścią pod siebie. Nie musisz usuwać tego co napisałeś w skardze bo będzie na nagraniu.. Spray nie wskazuje mnie jako CT tylko awatar z Steam. 

nie byłeś olany przezemnie gdyż powiedziałem WYBIERZ Z TT A NIE Z CT.  

powiedziałem ci o denku i sam to nie przeczytałeś 

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic niechce dodawać ale byłem świadkiem sam byłem w ct i widziałem jak kucales i biles pieścia pod siebie to oznacza ze sam siebie wybrałeś wiec skarga nie słuszna,  chce jeszcze dodać ze śmiesznie przerobione demko + wcześniej bylo napisane w skardze ze biles pod siebie wiec juz niewiem co ty proboje osiągnąć fałszywa skarga.. 

Edytowane przez `Fayerum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się, że jak wygrywacie 1 reakcje to LOGICZNE, że macie wybrać kogos do zabicia z TT, ale ja wiem, że większość chce zabłysnąć i chce wybrać CT do zabicia.

 

Druga rzecz tak samo jak ktoś mówi, ''Przechodzicie ten tor, ostatnie 2 osoby giną" to Logiczne jest, że macie wejść dołem i wyjść górą, a nie wskoczycie do góry i wyjdziecie i " No ale przecież nie było, że bez oszukiwania" no jprdl

 

Na miejscu opiekunów dodałbym jakiś punkt do regulaminu i było by z głowy, nie było by takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie powinienem pisać nowego postu.

Ale zadam ukarania gracza za dodanie Demka które było przerobione i nie kompatybilne z oryginalnym HLTV.. 

Na hltv jest dokładnie gdzie kuca i bije pod siebie A tu jest skrócone i pokazane jak go zabijam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc tak oglądałem demo z perspektywy @ NaYaNgdzie widać jak pokazuję księdza i nie patrzy pod siebie.

Jednakże gdy obejrzałem z perspektywy @ KsiadzTenSamto widać jak skin gracza @ NaYaNprzez chwilę patrzy w dół i wygląda to jakby wskazywał siebie.

Co prawda potem bił w stronę @ KsiadzTenSam ale mógł pomyśleć że pokazuję siebie, logiczne że jak Ct mówi że ma pokazać osobę do zabicia chodzi o innego więźnia.

skarga_odrzucona.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie