Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Niesłuszny ban.


why so ez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: why so ez
IP / Steam ID*STEAM_1:1:584194027
Admin banujący: Bango
Data i godzina otrzymania bana*: 22.01.2021, 13:34
Runda: nwm 20?
Serwer*: 51.83.214.249:27015, AWP ONLY, ❱❱ CSowicze.pl ● [ONLY AWP]
Powód: WH
Link do demka*: nie mam                             @ Właściciel CS:GO [AWP]
Wycinek z konsoli*: -
Krótki opis sytuacji*: Była koncowka meczu mialem statystyki 45/13, i admin zdecydował dac mi bana pomimo ze posiadam prime, nie miał zadnych podstaw do dania mi bana, krótko mowiac na serwerze da sie dostac bana za bycie dobrym. Na głownym koncie posiadam globala i moge podesłac ss, a te konto sluzyło mi do grania 4fun na serwerach awp.

Nie pozdrawiam admina ktory dał bana za nic.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

2021-01-22 (1).png

2021-01-22 (9).png

Edytowane przez why so ez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bango Zapraszam do rozpiski demka. 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak nie jedna osoba płakała na niego no to włazłem na spekta i go patrze  jest na schodach nie wychyla i wie gdzie chłop jest i z du*y wie gdzie są gracze z drużyny przeciwnej i oczywiscie wychylił zabił gracza potem sie cofnoł i wiedział gdzie kolejny nastepną runde tak samo wiedział gdzie sa gracze z druzyny przeciwnej wydaje mi sie ze ma wh i sie nie myle bo ja bez powodu nie dam nikomu bana staram sie jak nie wiem i chce zeby było jak najmniej takich osób którzy są odpaleni  ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bango hahahaha, ty serio nie wiesz jak działają serwery only AWP?, Mapa na ktorej dostałem bana była na tyle mała ze typy wychodziły z kazdej strony. Przypominam ze na serwerze było wtedy ponad 20 osób, wiec chyba wiadomo ze gra sie taktycznie. A co do tego ze "niby widzialem typow przez sciany i potem wychylałem", to mape znam na pamiec i znam movement graczy jak sie poruszają, chyba wiadomo ze jak runda sie zacznie to biegne na schody i sie wcelowuje bo na 100% ktos z 20 osob ktore tam było wychyli. Troche mi żal ze pomimo ze mam prime to dostaje bana za niby "wh", jak wspomnialem wyżej jest to moje konto smurf na które wydalem 50zł zeby miec prime i nie grac z cheaterami bo wiem jak to wygląda. Nikt kto kupuje prime nie sciaga "wh" i nie idzie na pierwszy lepszy serwer cheatowac. Mam nadzieje ze zmienisz zdanie bo zależało mi na tym serwie bo fajna atmosfera była i spoko sie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirm, że nie powinien się tu wypowiadać ale trudno.  

@ Bangoskoro masz dowody to je przedstaw a nie tylko gadasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie powinieneś to tego nie rób, więc  po co piszesz jak sobie sam odpowiadasz i dałem na górze powody jak jesteś opiekunem i adminem jakiegoś  serwera to idz zrób tam coś pożytecznego taka moja rada próbuję być jak najlepszym w tym co robię ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Brak rozpiski demka od admina banującego. 

 

@ RumcajsJumper@ Terrorist, @ takko

Proszę o nadanie adminowi ostrzeżenia w dziale adminowskim serwera. 

Edytowane przez swipez

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie