Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Arione


Gość Pan Truskawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Truskawa

WYWIAD.png

Wywiad z @ arione

 

2.png.564d9d9de82c7a69c138f8c7e031ef94.png

Witam! Dziękuję że zgodziłeś się wziąść udział w wywiadzie. Na samym początku przedstaw się, skąd pochodzisz, czym się zajmujesz.

 

Cześć cała przyjemność po mojej stronie. Mówiąc krótko nazywam się Damian, pochodzę z okolic Wrocławia, a czym się zajmuję? Zajmuję się aktualnie pilnowaniem porządku na go modzie.

 

Łatwo jest pilnować porządku na tak dobrym serwerze? Chciałbyś pełnić inna funkcje na serwerze czy forum?

 

Moim skromnym zdaniem nie jest trudno natomiast nie jest także łatwo. Na serwerze osobiście spotkałem tylko 2 osoby używające wspomagaczy chociaż gram dzień w dzień. Zacząłem się oswajać z forum jak i z graczami i zauważyłem, że jest tutaj bardzo dobra atmosfera więc staram się jak najbardziej aby w przyszłości aplikować o range na forum

 

Ooo to widzę że jesteś bardzo zaangażowany w serwer. Chciałbyś może zdradzić na jaką rangę chciałabyś aplikować?

 

Aktualnie celuje w rangę na "moim poziomie". Interesuję mnie funkcja Game Support'a.

 

No to życzę Ci powodzenia :* . Odstawmy na chwilę życie internetowe, masz jakieś inne zainteresowania? Do jakiej szkoły chodzisz?

 

Nie mam żadnego hobby jeśli chodzi o to, natomiast interesuję się programowaniem chociaż teraz to nazwę zabawą. Od dłuższego uczę się pisać w C++. Chodzę to technikum oraz jestem na kierunku logistycznym.

 

To widzę że pewnie chciałbyś zostać informatykiem. Masz jakieś plany na przyszłość czy raczej żyjesz chwilą?

 

Jedyny jaki mam plan to skończyć szkołę, napisać maturę i zobaczymy co dalej

 

Życzę Ci samych sukcesów. A jak tam w sprawach miłosnych? Masz kogoś czy dalej czekasz na wybrankę życia?

 

Niedawno zakończyłem swój związek i nie jest mi jakoś z tego powodu źle. Osobiście dla mnie aktualnie ważniejsza jest szkoła więc nie chciałem dalej ciągnąć czegoś na co nie mam czasu :x

 

Jestem tego samego zdania co ty. Myślę że bedziemy kończyć nasz wywiad, chciałabyś kogoś pozdrowić?

 

Jasne chciałbym podziękować jak najbardziej @ xNieznany za zapoznanie mnie z siecią była to pierwsza osoba z jaką miałem styczność. Oczywiście chciałbym podziękować tobie Dominik za to, że dałeś mi szanse oraz zauważyłeś mnie. Następnymi osobami jest @ polkes, @ P00F, @ Kaczorekk @ Lolcia :3 @ RumcajsJumper wam też dziękuję za to że zaufaliście mi chociaż jestem tutaj miesiąc Pozdrawiam także @ Toksemik , @ sgg lolek @ Ringo @ .::Ania;3::. @Shabaddy@ CwaniaK #TS3 @ Sysia ;* z którymi zawsze można sobie porozmawiać oraz pograć A teraz @ misiek223 CS:GO dzięki, że jesteś :kappa: Dziękuje wszystkim z którymi miałem możliwość porozmawiania, jeśli kogoś nie napisałem to przepraszam jest wasz tylu

 

Dziękuję Ci jeszcze raz za udzielenie odpowiedzi do wywiadu, pozdrawiam <3 

4.png.1b6427417857da69b8ef99d4282a825a.png

 

 

 

 

Oto właśnie był mój pierwszy wywiad ;) 

Pan Truskawa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Moje uwagi: 
Za krótki, zdecydowanie fajnie by było poznać ziomeczka jeszcze bliżej. 
Kolorki fajnie dobrane, oblamówka też super :) 
Literówki popraw sobie i znaki :)

Ogólnie jak na 1 wywiad spoczko ^^



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sysia ;* usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie