Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Parleamo


Żubr

Rekomendowane odpowiedzi

20-01-2021 czas w demie 12:40 mute dla Mike.Waz (mapa cobblestone ta z początkiem 19:33)

18-01-2021 mapa cache ta z początkiem o 21:27

czas dema 19:00 dostałem kicka za domniemane cheaty, który był opisany jako ban i nie przyszło mi do głowy, żeby wchodzić z powrotem na serwer a admini mieli przednią zabawę

Podobno jeszcze w ostatnich dniach Parleamo zbanował na godzinę Mike.Waz i jeszcze kogoś za domniemane cheaty, ale tutaj nie wiem kiedy to się wydarzyło i nie mam dowodów.

nie mogę dołączyć plików bo są powyżej maksymalnego rozmiaru, ale znajdziecie dema w archiwum.

P.S. tam Mike'a dalej było w demku słychać nie wiedzieć czemu ale zaraz na początku rundy przy wyniku 5-5 dostał mute i w grze nikt go nie słyszał i każdy kto wtedy grał może to potwierdzić

P.P.S. po tym cobble okazało się, że mute nie był permanentny tylko na 30 min i zbiegł się w czasie z tym, jak napisałem na discordzie CS-harnaś.pl (nie wiedziałem, że serwer zmienił sieć) żeby mu odebrali uprawnienia a jeden z tamtejszych adminów powiedział "już go nie ma w naszej sieci" i myślałem że wtedy Parleamo dostał degrada ale jednak nie 

Wtedy Mike go wyzwał i tego nie usprawiedliwiam, zasłużył na 30 min, ale wcześniej na cbbl mute był bezpodstawny

Sumując to już 3 raz w ciągu tygodnia, kiedy parleamo nadużył swoich praw jako admin, a to już zdecydowanie za dużo

Edytowane przez Żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Parleamo wypowiedz się proszę

 

Rozpisz demko i odnieś się do zarzutów na podstawie rozpisanego demka, czas 24h

 

Edytowane przez `mokasyneq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Parleamo napisał:

No hej... Nikomu nie dałem perm muta ani bana na godzinę. Tylko dałem 2 muty po 30 minut

 

Nie powiedziałem, że dałeś perma tylko że myślałem że to perma a Ty nie powiedziałeś że to 30min, z czego jedno niezasłużone. Co do bana na godzinę jak powiedziałem, nie mam dowodów chociaż parę osób tak twierdzi. I zapomniałeś powiedzieć o kicku opisanym jako ban dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie