Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na admina hrygzy [JB]


Sliwki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): Hrygzy
  • Twój nick: Sliwki
  • Nick oskarżonego: Hryzgy
  • Steam ID/IP oskarżonego: 76561199038898276
  • Dowody (SS'y/Demo): poniżej ss'y z konsoli 
  • Opis sytuacji: Wbiłem na serwer.  3 rundy mineły. Parę osób się buntowało, w tym ja. Nie udało mi się zabić ani jednego CT.  Jakiś przyjaciel Hryzego powiedział tylko na mikrofonie że ma sprawę. Po czym jako jedyny z ok 4/6 zbuntowanych dostałem bana bez ostrzeżenia. Faworyzacja bo kogoś nie lubi??  Poniżej SSy z konsoli. 

 

Według mnie tak młoda osoba nie nadaję się na administratora. Ulega naciskowi otoczenia. Wywyższa się. Nadużywa komend admina.   @ Admin CS:GO [JAILBREAK]

 

20210120230300_1.jpg

20210120230303_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że zbuntowales się 5/6 razy, pare osób może to potwierdzić. Jeżeli piszesz skarge to nie kłam chociaż z tym, po drugie, faworyzacja? XD dlatego że zbuntowałeś się jako jedyny 5/6 razy? Nie widziałem żeby ktoś jeszcze aż tyle razy się buntował. Dodam że na ssach nic nie widać ;3. 4/6 os si ebuntowało ? Jakoś widziałem tylko ciebię i gagucha który wchodzi na dach po scouta ( mapa dust ). Nie musze ci dawać ostrzeżenia jeżeli aż tak nie przestrzegasz regulaminu, 3 rundy nie mineły bo buntowałeś się runda po rundzie. gl hf i następnym razem nie kłam na skardze i nie namawiaj kolegów to napisania ci że to prawda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie przy tym nie było a na ssach nic nie widac jak dasz demko to zobacze i jak faktycznie tak było pogadam z hrygzym i zgłosze to właścicielowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kacpeerrek napisał:

mnie przy tym nie było a na ssach nic nie widac jak dasz demko to zobacze i jak faktycznie tak było pogadam z hrygzym i zgłosze to właścicielowi 

Wieczorem dam wyraźniejsze ssy W których jest zawarta informacja o dołączeniu do serwera i 2 Moich buntach. Logi z serwera to potwierdza oraz potwierdza fakt ze w pierwszej rundzie byłem w CT ale miałem problemy z stabilnością i dołączyłem do gry w 3 rundzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runda:

 

1. Dołączyłem do CT

2. Wywaliło mi CS

3. Dołączyłem - zbuntowałem się

4. Prowadzący otworzył cele bez poleceń większość graczy się zbuntowała i ja też - bunt

5. Bunt 

6. Ban jeszcze w celi (Pochwała od funfla admina i tekst admina "no to idę spać"  pomimo, że inni też się buntowali (warto obejrzeć resztę demka) Ale nie to nie jest "koleśostwo" i "lubie nie lubię" :) 

 

Ponadto 2 bunty nie były mocno wpływające na rozgrywkę bo nie zabiłem CT (zostali obici) a reszta ich dobiła)

 

Dla osób mniej ogarniętych przedstawię to najprościej jak się da:

Runda 3 + Runda 4 + Runda 5 = 3 Rundy  (Regulaminowo) (Jest ok) (Tak się umówiliśmy w regulaminie) (1+1+1=3) 1+1+1 nie równa się 6/7)

 

Sposób wypowiedzi admina w tym poście jest żenujący. Zero klasy.

 

DEMKO: https://www.szybkiplik.pl/Hn3Xz33eLB         CZAS: 00:00 - 07:75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2021 o 10:39, Hrygzy napisał:

Zacznijmy od tego, że zbuntowales się 5/6 razy, pare osób może to potwierdzić. Jeżeli piszesz skarge to nie kłam chociaż z tym, po drugie, faworyzacja? XD dlatego że zbuntowałeś się jako jedyny 5/6 razy? Nie widziałem żeby ktoś jeszcze aż tyle razy się buntował. Dodam że na ssach nic nie widać ;3. 4/6 os si ebuntowało ? Jakoś widziałem tylko ciebię i gagucha który wchodzi na dach po scouta ( mapa dust ). Nie musze ci dawać ostrzeżenia jeżeli aż tak nie przestrzegasz regulaminu, 3 rundy nie mineły bo buntowałeś się runda po rundzie. gl hf i następnym razem nie kłam na skardze i nie namawiaj kolegów to napisania ci że to prawda.

 

Zwracam się z prośbą o wyciągnięcie konsekwencji z kłamstw umieszczonych w tej odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

Skargę niestety muszę zaakceptować po obejrzeniu demka śliwki faktycznie zbutował się 1,2 razy za dużo ale to nie powód żeby od razu go banować administrator hrygzy powinien najpierw dać ostrzeżenie a nie bez żadnego słowa ban za to dostaje on ostrzeżenie i mam nadzieję hrygzy że to się już nie powtórzy !!! 

Edytowane przez Kacpeerrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie