Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Multi Admin] sgg lolek


sgg lolek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :sgg lolek
Wiek: 18
Steam ID:STEAM_0:555227023
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Obecnie tylko na 1 jest to cs go mod
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 7/8 amx oraz 6 source mod(poduczę się sourcemoda)
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]:TAK
Mikrofon:?TAK
Dlaczego właśnie Ty?: Gdyż uważam że potrafiłbym spełnić oczekiwania na serwerach oraz jestem tzw.spoceńcem nazywanym na tsie i w grze więc jestem w stanie poświęcać dużo czasu na grę na serwerach jak i na forum
Kilka słów o sobie: Każdy kto rozmawiał ze mną na tsie grał wie jaki jestem ogólnie, święty nie jestem wiadomo mam swoje odpały  ale potrafię się ogarnąć. Moim zainteresowaniami są piłka nożna,cs,among i biznes tour 
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: STEAM/FB

 

adaa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało przekonujące podanie, to jest multiadmin, a nie admin, moim skromnym zdaniem tak napisane nawet na admina by się nie nadało.

Poza tym grając na serwerze CS:GO MOD słyszę czasami jaki potrafisz być wybuchowy po zwykłem ,,dead'nięciu,,, rozumiem że każdy ma jakieś swoje odpały tak jak napisałeś, ale na multiadmina tak nie wypada (moim zdaniem). Niby wymagania spełniasz, ale nie widzę żebyś coś wniósł od siebie. Niestety, ale jak na tą rangę nie przekonałeś mnie w najmniejszym stopniu.

Bez urazy, ale na nie.

 

Pozdrawiam.

 

#EDIT: Właściwie ten wiek też mnie zdziwił, aż sprawdziłem w podaniu na admina CS:GO MOD'a, ale tam też chyba zmyślił. Gdy słucham Cię na serwerze to nie wierze również niestety, że masz te 18 lat + co do wyłapywania cheaterów to też średnio Cię widzę, rzecz jasna bez obrazy lolek.

 

Edytowane przez kapsik

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmyślony wiek xd to mnie rozbraja najbardziej, wyslij zdjecie dowodu to moze uwierze :kappa:

 

chlop sie poci jak zginie i obraza wszystkich wokol, kultura na poziomie 0. Wyłapywanie odpałow tez na niskim poziomie, idzie na latwizne same skriny  co widac po bansie xd

 

aktywnosc na forum takze zerowa.

 

na nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

-staż na forum

-liczba postów

-podanie napisane na odwal, tak jakby ci nie zależało na tym

-doświadczenie

jak jesteś "spoceńcem" to się umyj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zbyt krótko jesteś z nami aby otrzymać taką rangę. Na serwerze na którym jesteś Adminem jesteś aktywny lecz czy przełoży się to na inne jak i twój gdy dostaniesz rangę? Piszesz że znasz i akceptujesz regulaminy ale widzę że nawet na swoim serwerze nie zobaczyłeś na regulamin. Na nie

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

To tak:

1. Obowiązkowo aktywne konto steam ( bez blokady VAC ); -> W tym podaniu napisałeś: Steam/Nonsteam (podaj): non steam,

2. Twojej aktywności na forum nie widzę zbyt dobrej,

3. Jesteś z nami troszkę krótko,

4. Podanie słabo napisane i mało przekonywujące.

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie