Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Maro


DziurQa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: DziurQa

 

Nick gracza oskarżonego: Maro

 

Powód skargi: Mass fk, obrażanie

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Jest paru świadków, demko http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2101191122-jail_jajcarz-1611051720-1611053940.zip

16:55 - obraził gościa z ct, robił to prawie cały czas (mówił mu żeby zamknął morde itd.)

18:17 - znowu go obraża

18:43 - znowu go obraża4

19:48 - nie wydał poleceń do końca (nie odliczył nawet) i ten drugi ct otworzył cele, czyli był freeday dla więźniów ale on kazał nam stać w bezruchu i razem z tym Yanke$ mają fk

podczas fd nie mogą wydawać poleceń takich jak bezruch itd. 

 

 

 

Czas zdarzenia: około 11:38

 

Na demku wszystko jest przedstawione, mam nadzieję że zasłużył na bana na chociażby ct. Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem w momencie kiedy Maro powiedział "Zamknij morde" , Ale nie wiem do kogo. Zareagowałem żeby sie uspokoili, ale całą mape nie mogłem ich pilnować, bo zdalne lekcje mam. Obczaje demko i sprawdze czy rzeczywiście było "Mass FK"

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak jak jak napisane jest w skardze później admin Nzy przeniósł mnie do CT a Maro przeszkadzał mi w prowadzeniu zagłusza mnie a w momencie wejścia na ruletkę pokazuje nieznajomość regulaminu w tym co mówi była to runda gdy już ją byłem w CT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał mass Fk + obraza 2 Ct również zostanie ukarany za obraze i mass fk.

skarga_przyjeta.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie