Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane #796 Pytanie na dziś


Lolcia :3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się śniło że byłem na dachu parkingu i robiłem sobie zdjęcie z kumplem, po czym on mnie popchnął (niby na żarty) i spadłem na dół. Jak się okazało na dole były zaparkowane pojazdy (samochód i motocykl - na które spadłem) a ja przeżyłem i musiałem potem odpracowywać kare za zniszczenia XD :pepehaha:

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak jak parę osób wie jakie miewam sny, to ten był naprawdę wyjątkowo dziwny. xD

 

Przyśnił mi się on kilka dni temu:

 

Byłam w opuszczonym budynku w środku lasu, gdzie mimo tego, że okolica nie była zbyt przyjazna chodziło kilku ludzi - nie wiem co tam robili, czy byli na grzybach czy z przyczyn czysto rekreacyjnych. Ja dopiero co wstałam, był wczesny ranek. Nagle starszy mężczyzna koło 50-tki wszedł do tego budynku gdzie się znajdowałam i mówi do mnie, że piętro wyżej nie żyje jakiś człowiek i że to moja wina, że wzywa odpowiednie służby. Ja ogólnie cała w stresie i zdezorientowaniu wzięłam szkło, które znajdowało się w kącie pomieszczenia i pocięłam sobie nim całą rękę i krzyknęłam "Festina lente!", czyli na polskie "Spiesz się powoli". Później do tego domu weszła jakaś młoda kobieta, która weszła w dyskusję z jakimiś obcokrajowcami - nie pamiętam dokładnie jakiego pochodzenia, świta mi, że Afryka, którzy nie mogli kompletnie zrozumieć o co jej chodzi, co więcej miała ona pełno ran kłutych na podbrzuszu, pojechali z nią do szpitala, okazało się, że jest ona w ciąży i rodzi, szpital wyglądał dosłownie jak sklep mięsny, pełno mięsa wszędzie - nie wiem czy zwierzęcego czy ludzkiego, nawet nie chcę się w to zagłębiać. xD Urodziła jakieś dziwne coś niepodobne w ogóle do człowieka, po czym zmarła, a to coś się na mnie rzuciło. No i się obudziłam. XD

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie