Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie Ananasik


Ananasik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Ananasik
IP / Steam ID*:0:1:579357604
Admin banujący:Omega Gaguch lub hrygzy nie pamietam dokładnie ktory
Data i godzina otrzymania bana*:17:55
Runda:koło 9/10/11
Serwer*:JailBreak #1
Powód:Wh/cheaty
Link do demka*:http://98.gotv.pro/srv67356/auto0-20210118-171812-1646165942-jb_obama_v5_beta-________PL______JAILBREAK_____CSowicze.pl______SHOP_MODELE_GANGI______1shot1kill.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*:-
Krótki opis sytuacji*:Zbuntowałem sie poczym zabiłem 1 strażnika po tym jak wszedł do secreta i mowił swoim ze gdzies sie tepnął ja znajac mape wiedzialem gdzie będzie, nastepnie w innym pomieszczeniu był 2 strażnik ktory stał za ławka peekłem przechodzac obok pomieszczenia widziac jak stoi poczym kucnąl chowając sie przytym za ławke przeskanowałem go z scara-20 po czym admin oraz straznik stwierdzili ze mam wh jak 4 osoby mowiły ze było go widać. Nicki tych graczy co stwierdza moja nie winosc  to Policz3k,Scooby doooo lubi dziewczny‎,kacpi226x oraz KomLer

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie odniesc iz patrzyles przez sciany na typow,  ct wychodzil pod g'ra a ty zmieniales celownik na te miejsce. Ponoc bylo widac ctka,  widac było ctka ktory sobie stal a ty przez sciany idealnie wychyliles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ nexer123 - Zapraszam do rozpiski demka. Minimum 3 podejrzane akcje, czas 24h.

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hrygzy napisał:

Chciałbym sie odniesc iz patrzyles przez sciany na typow,  ct wychodzil pod g'ra a ty zmieniales celownik na te miejsce. Ponoc bylo widac ctka,  widac było ctka ktory sobie stal a ty przez sciany idealnie wychyliles.

potwierdzam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hrygzy napisał:

Chciałbym sie odniesc iz patrzyles przez sciany na typow,  ct wychodzil pod g'ra a ty zmieniales celownik na te miejsce. Ponoc bylo widac ctka,  widac było ctka ktory sobie stal a ty przez sciany idealnie wychyliles.

również to potwierdzam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Demko sprawdziłem , działa. Co do samej akcji, za którą gracz został zbanowany słyszał wcześniej jak ctek tam skacze. Na podstawie demka nie jestem w stanie sprawdzić czy przeciwnikowi wystawał kawałek modelu, ponieważ serwerowa maska zasłania ponad połowę pova. Niemniej jednak jedna akcja nie jest wystarczająca, aby zbanować gracza.

 

@ Terrorist, @ RumcajsJumper
Proszę o nadanie adminowi ostrzeżenia za brak rozpiski demka. 

Edytowane przez swipez

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie