Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z P00F'em!


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

WYWIAD.png

W dzisiejszym wywiadzie dowiemy się znacznie więcej o naszym żółtym przyjacielu sieciowym @ P00F
Miłej lekturki prosiaczki! <3 


Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
Szalony żółty: @ P00F




Witam Cię @ P00F
Miło mi, że postanowiłeś zapisać się do wywiadu i dać nam siebie lepiej poznać! 
Zacznijmy od podstawowych informacji: Jak masz na imię? Ile masz lat? Skąd pochodzisz? Jaki masz rozmiar buta? :>

Witam cieplutko, w końcu mogę powiedzieć coś więcej o sobie. Witam Ciebie i całą społeczność CSowiczów, zatem na imię mi Arkadiusz, ukończyłem próg dwudziestu pięciu lat, pochodzę z małej wioski w Warmii i mazurach o nazwie Ełdyty Wielkie. Numer buta powiadasz chcesz znać? Ależ proszę bardzo między 40 a 42, a co buty będę miał nowe? 

Oczywiście Csowicze sponsorują! 
Jaka jest Twoja ulubiona marka ubrań? Masz jakąś?

 

O czyli już wiem po co wpłacam dla @ RumcajsJumper pieniążki. To jakieś z Adidasa jakby co chcę!

Moja ulubiona marka ubrań ciężko stwierdzić, bo nie noszę ich, ale gdyby jeśli już to z Adidasa cały zestaw bym z miłą chęcią przytulił. :0clapping: 

 

Już wiemy, co superaśnego możemy Ci kupić na urodziny! 

Dobrze wracając do miejsca zamieszkania. Czy jest tam coś ciekawego do zwiedzania? Masz swoje ulubione miejsce? Chciałbyś nam coś pokazać? 

 

Ohh, urodziny już były, ale opiję je nieco później. ;]]

Jedynie co w moim miejscu zamieszkania jest kościół, który ma 700-lecie. Niespecjalnie dużo jest tutaj u mnie, o ale wiem że w Olsztynie są dobre burgery, :DD Oj tak mam swoje miejsce, a raczej zakątek do którego jestem godny wrócić zawsze mowa o Holandii, miejscu pełnym pełnoprawnego życia, nie to co w Naszej obecnej Polsce. Kurczę miałem fajne foto z Holandii, ale cóż już ni mam. :( 


Czekamy aż zabierzesz nas na Burgery!  
Ohhh szkoda, że nie ma fotki ;c 
Coś wiem o Holandii.. Opowiedz jak to się stało, że wyjechałeś do Holandii i w niej żyłeś? I co skłoniło Cię, abyś powrócił do Polski? 

 

Trafiłem dość przypadkiem, pewny telefon od przyjemnej pani, która powiedziała, że mam 2 dni na ogarnięcie spraw takie jak papierek o niekaralności, zakup prowiantu, do pracy wtedy jeszcze się bałem szczerze mówiąc, ale to jak każdy Polak i nie mówcie mi, że jest inaczej. Kiedy już przekroczyłem granicę, zaspany godzina 5 rano, idziemy do pewnej chatki i podpisujemy listę, a ja zasiadam na sofie i czekam aż były lokator się wyprowadzi z pokoju, było śmiesznie, bo mój pokój miał 1m-0.,5 tzw cela, kto wie ten wie o czym piszę. Ale na szczęście był wtedy kumpel co miał wolne łóżko i tak potem zaprzyjaźniłem się z nim jak i dwoma koleżankami. Bardzo łatwo się odnalazłem w pracy, team leaderzy widzieli, że sobie radzę w pracy, z czasem dostałem inne zadanie niż tylko Order Picking. Miałem dostatek gotówki, ale do czasu kiedy straciłem czucie w prawej nodze, byłem zmuszony zostać w szpitalu w Holandii przez 2 tygodnie, z wypadku ( reacher niechcący opuścił europaletę z towarem na nogę i kilka spadło mi na głowę). Cóż wróciłem do Polski, lekarze w PL nie dawali mi szansy bym mógł chodzić, a tu taki jeden spray z Holandii pomógł mi stanąć na nogi. Dlatego musiałem wrócić i siedzieć w tej nieszczęsnej Polsce. 

Ale do czasu, niebawem znów wyjeżdżam. ;]

 

Bardzo fajna historia :) Szkoda tylko, że przez nieszczęsny wypadek tak musiało się stać. 

Zamierzasz wyjechać jeszcze do Holandii? :) 


Tak, z pełną odpowiedzialnością chcę wrócić do tego kraju, gdzie mogę mieć dostatek wszystkiego. A pewna tajemnicza osoba, bardzo zmotywowała mnie do tej decyzji. 

Chciałbyś nam zdradzić kim jest ta pewna tajemnicza osoba? :> Czy jest to Twoja PRZYSZŁA druga połówka? :) 

To zaczniemy od tego drugiego pytania. Nie, nie jest to żadna połówka. :P A czy chcę zdradzić, osoby z którymi przybywam, piszę, rozmawiam wiedzą o kim mowa, lecz no nie dam takiej odpowiedzi w tej części wywiadu, ale później odpowiem na to pytanie. 

Skoro taka wola Twoja :) 
Jaki jest ideał Twojego mężczyzny? Czy obecnie masz partnera? :D

 

Dobra niech będzie i będzie w końcu już to za mną. 

Ogółem zawsze mi się podobali tacy z mięśniami, z bródką i fajnym zarostem. 

Czy mam kogoś? Nie, ale no powiedzmy, że jestem w trakcie zmian życiowych. :xDD: 

 

Oby się ktoś taki znalazł! <3 
Panowie bierzcie póki wolny!
Spokojnie, jest NAS więcej pamiętaj. Nie ma się czego bać :>

Dobrze, powiedz nam czym się interesujesz? 


Ogółem to jestem maniakiem komputerowym już ponad 14 lat mam przed sobą maszynę do grania, czy pisania. Lubię bawić się w technika sieciowego, na szczęście metodą prób i błędów jestem w stanie pomóc każdemu. Tak się znalazłem tutaj dzięki doświadczeniu jakie przeszedłem będąc tutaj byłym wcześniej Head Adminem tej Sieci, ale popełniłem jeden wielki błęd, który mam nadzieję odkupiłem i przeszedłem na lepszą drogę, ale to też później, bo oddalamy się od pytania. Lubię programować, bawić się grafiką, może nie jestem dobry, ale małymi kroczkami poznaję coraz więcej, by w przyszłości osiągnąć swój tytuł Junior Front End Developera, ale przede mną wielka droga, jednak mam wsparcie i ludzie, którzy mnie kierują na właściwą drogę. 
 

Cieszymy się, że jesteś teraz z nami! Więcej błędów nie popełniaj. Mam nadzieję, że ta współpraca potrwa lata ;) 
Życzę powodzenia w drodze do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. 

Pokażesz nam swoje Twoim zdaniem najlepsze prace graficzne? :D 

 

Liczę na to, że Patryk i załoga, z którą współpracuję tyle ze mna wytrzyma.

Dziękuję ślicznie, czas pokaże co się stanie.

No oczywiście, że mogę. Dla mnie to początki, prace nie są mega genialne, ale starałem się i chyba to jest najważniejsze w tym wszystkim.

Spoiler

setento.pngcwaniak.pngoktawian.png

Robiłem jeszcze prywatne zlecenia dla opiekunów serwerów, graczy. Ale niestety już na PC nie mam, bo czyściłem lapka z brudów. :D 

 

Myślę, że jak trochę się przyłożysz to będą jeszcze lepsze! 
Bardzo ładne jak na amatora. 

Skąd wzięło się Twoje zainteresowanie komputerami i programowaniem?


W sumie za dzieciaka w podstawówce się grało w gierki czy to Icy Tower, DSJ 2.1, czy Super Mario, stąd moja pasja do gier i komputerów. A jeśli chodzi o programowanie, hmm no miałem zaledwie 14 lat i od tego wszystkiego się zaczęło. Zabawę w IPS'ie już jako mały gnojek zacząłem się bawić w dodawanie grup i powoli brnąłem w to, by zasięgnąć wiedzę na tyle, by móc zacząć "zarabiać" na swojej pracy. Pierwszy większy projekt w 2019 roku, na którym spędziłem ponad rok czasu z lekkimi przerwami wtedy zacząłem spędzać więcej czasu w HTML'u i "psuć" przysłowiowo. Nie muszę ukrywać tego faktu, że też przypadkiem poznałem Patryka, kiedy to przez prawie 44 tygodnie temu od daty zapoznania, zaprosił mnie do znajomych na FB i wtedy zacząłem też po cichutku tutaj u Nas działać. Ale pasja jako programista zaczęła się dokładnie 18.10.2010 roku czyli już 10 lat minęło. No i cóż powolutku utożsamiam się z nickiem P00FCode przyszłościowo. ;) 

Ambitne plany na przyszłość i bardzo fascynująca przeszłość. :P 
Dobrze mały gnojku! 
Skoro już mowa o dzieciństwie. Kim chciałeś zostać jako dziecko?  


To chyba standardzik, Pan Policjant oczywiście. Chociaż bardzo często pomagałem mamie w kuchni i chciałem zasięgnąć trochę nauki gotowania, nie wyszła na marne, bo coś gotować umiem, niestety ostatnio coraz mniej mam chęci na cokolwiek, ale każdy ma trudny okres w życiu. Ale nie stopujemy tylko lecimy dalej. Jak to @ misiek223 CS:GO mówi, CSowicze ręce do góry :D

 

Kochany Synuś Mamusi haha :) 

Czy masz rodzeństwo? :>


Mam jedynego młodszego brata, teraz już w wieku dwunastu lat.

Przynajmniej nie jesteś sam! 
Jesteś rodzinną osobą czy jednak wręcz przeciwnie? Jaki jest Twój stosunek do rodziny?


Do pewnego czasu byłem bardzo związany z rodziną, jednak sytuacje związane z nimi doprowadziły do pewnego rozpadu Tego stosunku. 

Nie będę wnikać w szczegóły! 
Przejdźmy zatem do kolejnego pytania związanego z pracą/studiami. 
Czy obecnie studiujesz, bądź pracujesz? Gdzie, co, jak?

Ani nie studiuję, ani aktualnie nie pracuję, ale do czasu, gdy wrócę do Niderlandów i tam zacznę pracę pełni sił i pozbędę się kłopotów finansowych. 

Dobry wybór. 
Otaczasz się dużą ilością przyjaciół/znajomych? Czy raczej stronisz od nich? Jakie cechy musi mieć Twój przyjaciel? 

 

Ostatnio o tym wiele myślałem, kto jest dla mnie znajomym, kto bardziej bliższym, a kto przyjacielem.

Dużo ostatnimi czasy spędziłem przy zapytaniu, czy ja jestem godny ich. Jestem dość nieufną osobą, a stało się to niedawno po sytuacjach związanych z przeszłością Sieci Serwerów pewnej, jednak staram sie odbudowywać w sobie i starać się dać szansę każdemu. Czy mam wielu przyjaciół czy znajomych? Odpowiem, że wystarczająco i cieszę się, że ich mam jak i za każde wsparcie i zrozumienie, po prostu dziękuję. 

Dla mnie przyjaciel/przyjaciółka ma być sobą, nie udawać miłej, kochanej tylko jak coś się spindoli to ma to powiedzieć, a nie ukrywać. Kolejna sprawa szacunek do każdej osoby. Szczerość podstawa przyjaźni, obopólna i nieudawana. Nie znoszę, jak coś jest A, a potem wychodzi, że B. No i chyba najważniejsze, wspierać się zawsze!

 

Myślę, że powiedziałeś wszystko, co ja pomyślałam na ten temat! Super podejście. Mam nadzieję, że będą Cię otaczać tylko prawdziwi przyjaciele. 

Opisz siebie. Jaki jesteś? Jakie cechy są u Ciebie negatywne, a które Twoim zdaniem to te pozytywne? 

 

Cóż na pewno jestem bardzo wpływowym, bardzo szczerym, mającym swoje zdanie i uczuciowym człowiekiem, taka moja natura nic z tym nie poradzę. Jestem jednak waleczny jak lew, nigdy się nie poddaję i staram się wszystko dopiąć w 100%-ntach. Każdy myśli, że jestem twardy, no staram się, ale w rzeczywistości jestem potulny jak owieczka. Staram się ofiarować pomoc każdemu, nie patrzeć czy to wróg czy nie. 

Negatywną moją cechą to jest przejmowanie się wszystkim, kiedyś opiniami na mój temat, ale dziś powiem że zlewam to już co kto o mnie sądzi. Jestem sobą i taki już zostanę do końca. No i jak wspomniałem jestem nieufny, może kiedyś się to zmieni.

 

Dobrze wiedzieć na przyszłość jaki jesteś!
Czy masz swój ulubiony cytat, bądź motto życiowe którym się kierujesz?

 

A owszem mam swoje motto życiowe:

 

"Idź swoją drogą, nie zmieniaj jej nigdy,

pozostaw swój ślad, nie zrób nikomu krzywdy.

Gdy jednak to się stanie, obroń ją nie uciekaj dalej,

bądź silny i twardy, zostaw los swój i nie bądź już taki uparty."

Cytat by @ P00F 2K20

 

a co do cytatu: "Podążaj za Światłem, nie zginiesz w Mroku"


Bardzo fajne motto oraz cytat. Trzeba być silnym :) 
Skoro jesteś emocjonalnym człowiekiem to czy w życiu kierujesz się sercem, czy raczej rozumem?


Staram jak każdy człowiek kierować i decydować rozumem, jednak czasami serce potrafi doradzić lepiej, zatem mogę powiedzieć, że sercem się kieruję.

 

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu." :) 

Przejdźmy teraz do spraw związanych z siecią.

Opowiedz coś więcej o tym jak znalazłeś się na sieci i o tym błędzie o którym wspomniałeś wyżej?


Krótka i zabawna historia, Patryk mój Włodarz :DD chciał mnie ukraść, gdy byłem na innej Sieci. Opowiadałem mu to i owo co się działo. On zaproponował mi stanowisko H@, ale wiedziałem, że nie będzie łatwo gdy ktoś nowy dostaje taką rangę. Początki moje były na tej grupie ciężkie, ja sam niestety się wywyższałem w każdej kwestii odnośnie mojego "panowania" na Sieci i decyzji z nią związanych, nie wiedziałem wtedy co to znaczy wspólna decyzja, czy pomoc. Skakałem do gardeł każdemu, ale po odejściu postanowiłem to w sobie zmienić, nauczyłem się być szczery, zdystansowany, opanowany nie dawać się krytyce i jak najmniej popełniać błędów. Chciałem tutaj wrócić, ale już nie na posadę H@ tylko zacząć od najniższego stopnia. Nie powiem, chciałem nawet szczerze zacząć od moderatora forum i przejść cały szczebel aż do powrotu na H@. Dziękuję @ Terrorist-owi oraz @ RumcajsJumperza szansę, której nie chcę zmarnować i mam nadzieję, że zauważyli u mnie poprawę. Co prawda jestem uparty, ale mam swoje zdanie i podzielam je z innymi oraz szanuję każde słowo kierowane w moją stronę. Nowy Arek. Witam :P 
 

Myślę, że każdy widzi poprawę w Tobie i zgodzi się ze mną, że powinieneś kiedyś otrzymać drugą szansę, bez wzglądu na to jak było wcześniej. 

Skąd pomysł na taki nick? 

 

Kolejna króciutka historia, wymyśliłem ten nick na poczekaniu jeszcze na poprzedniej Sieci Serwerów miałem wtedy nick Poor oznaczający słaby, pusty. Założyłem się z administracją, że wraz z awansem zmienię nick na P00F (czytaj puf) i tak zostało.

Tak jak teraz P00F i znikam! HA mam cię. :D Lecimy do next pytanka. :) 


Oto i one!
Kto z forum jest Ci najbliższy? Z kim najwięcej rozmawiasz?
 

 

Na forum najbliższą aktualnie osobą jest @ Lolcia :3, którą darzę wielkim zaufaniem i sympatią jaką mnie ona sama obdarzyła od kiedy ją poznałem. Dziękuję CI, za każde wsparcie kochana Martynko. <3 Z kolei następnym jest nie kto inny jak Dominik ala @ Pan Truskawa, poznałem go w odpowiednim momencie, dla niego jestem w stanie poświęcić każdy czas i wyjawić nie jedną tajemnicę. Misiu I Love you <3 Miss you much!  Kolejną osobą, a raczej moja ukochana para @ Quardass21 oraz @ KlusiaViceMiss od kiedy zapoznałem sie z nimi czuję, że to są świetni przyjaciele. Zawsze poradzą, zapytają czy wszystko okey, ja kochani to widzę i z całego serduszka dziękuję! Ostatnia para to nie kto inny jak @ Sysia ;*i @ RumcajsJumper bardzo, ale to bardzo chcę znów z Wami się spotkać i dziękuję za wszystko co dla mnie robicie. <3 

No to teraz zacznijmy z kim spędzam czas w ostatnim czasie:  Ekipa among us @ Kaczorekk, @ polkes, @ Terrorist@ BizoneG, @ Stasiu. no kurczę ciężko wymienić wszystkich was. ahhh @ Mrs.Fuksiara @ LewyBrzeG @ xNieznany, @ Mechu(tylko please stop z tym Maćkiem z klanu) @ Oktaawian@ arione, @ CwaniaK #TS3, @ Tomorrowland oo i @ jokerek23, @ misiek223 CS:GO bot w csgo <3 @ takko wybaczcie nie dam rady wymienić wszystkich!

Ohh! Ale się rozpisałeś kochany ;x 

I już prawie końcówka!
Szybkie pytania: 

Jakiej muzyki lubisz słuchać? 

Każda, ostatnio dużo Chady, KaeN, AK47.
Ulubiony kolor? 
Niebieski! <3 
Wymarzone auto?
Nie wiem czemu, ale Mustanga. :DD 
Znak zodiaku?
Koziorożec.
Ile masz cm wzrostu?
175 <3 

 

Myślę, że możesz się już pożegnać! 
O pozdrowienia również zapytam, chcesz kogoś szczególnie pozdrowić? :D
 

Żegnam się!

Hah chcielibyście ;]

Chciałbym na wstępie podziękować tobie @ Mrs.Fuksiara, a raczej Andziu za czas poświęcony mi i temu skupisku informacji o mnie, szczególnie za ożywienie redakcji i pomoc w realizacji wszystkiego! Z kolei pragnę raz jeszcze podziękować całej Administracji Sieci za szansę jaką otrzymałem. Zaprosić na wszystkie serwery Naszej Sieci czytelnikom, którzy chcą sie dowiedzieć więcej o mnie. A teraz przejdźmy do pozdrowień, zatem pozdrawiam wredotę @ Mechu :DD  najlepszych przyjacieli i przyjaciólki: @ Pan Truskawa, @ Quardass21@ KlusiaViceMissoraz @ Lolcia :3, @ Sysia ;*oraz @ RumcajsJumper a także @ polkes, @ Kaczorekk(nie jestem śpioszkiem! ale to słodkie jak to słyszę haha  :D) @ misiek223 CS:GO, @ Oktaawian, @ Rutkowski, @ Ricoo, @ xNieznany, @ arione, @ takko, @ Terroristt-a, @ ferstel-a, @ LewyBrzeG@ CwaniaK #TS3@ Tomorrowlandala Monaco <3 , @ Gr@b@rz oo i @ TeRRoRYsTka jak kogoś ominąłem to żeby z tego wybrnąć pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. HA ESSA KOCHANI A TERAZ P00F I ZNIKAM! CZEŚĆ


Ohh jak miło *O* 
Dziękuję za wywiad! :3 i również pozdrawiam każdego! 



Pamiętajcie, każdy może być kim tylko zechce i nikt nikogo nie powinien oceniać przez pryzmat, religii, płci, oreintacji, poglądów, rasy! 
Każdy jest człowiekiem i rodzi się po coś. Czasem człowiek nie ma wyboru i jest jaki jest. Przecież nie zmienisz koloru skóry prawda? ;> 
Nikt nie powinien się bać! 
BADZ SOBA! 


Życzę Wam odwagi kochani <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zatem jeszcze raz dziękuję za ten wywiadzik, liczę że każdemu będzie się dobrze czytało.

Jestem zadowolony, że z @ Mrs.Fuksiaradaliśmy radę to zrobić w zaledwie kilka godzin w nocy.

Pełen profesjonalizm tyle powiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle kawał dobrej roboty. ❤️

 

Jejku, @ P00F, jak słodko napisałeś o mnie i Matim, love u my friend. ❤️❤️🥰 Pamiętaj, że w każdej sytuacji możesz na Nas liczyć, nieważne co by się działo!🤗

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty ku**a odje**ł z tymi włosami xD Dzięki za wyróżnienie i Ania dobra robota :D 

.

.

.

Poof poof poof poof I want you Rumcajs room let's spend the night together :lul:

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wywiad, wszystko dograne w najmniejszym szczególe! 

 

@ Mrs.Fuksiara i @ P00F gratulacje dla Was obojga, widać że napracowaliście się nad tym wywiadem by był on jak najlepszy - i oczywiście Wam pykło!

 

Dziękuję Arek za miłe słowa, możesz na mnie liczyć :pepelove:

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sysia ;* usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie