Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Pytanie] Brak możliwości wejścia na serwer po zmianie neta


Nanii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byczki, chciałbym się zapytać czy miał ktoś kiedyś podobny problem i czy wiedziałby jak go naprawić. 
Opis sytuacji: Po zmianie internetu, przejściu z sieciówki na mobilny nie mogę wbić na serwer, a dokładniej nie łączy mnie z nim, na liście serwerów pokazuje mi się z wszystkimi informacjiami (graczami, pingiem itp.). Dzieje się to nie z każdym serwerem.

Nick z gry: Rule 34 is FAST
SteamID: STEAM_0:0:458288637

 

Nie masz pomysłów na nudę ? Wbijaj do nas na Jailbreak !
spacer.png
                                                                                                                                                                                  Rule 34 is FAST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem połączeń z serwerami cs:go powoduję często niestabilność Internetu mobilnego
Widzisz co i jak, jednak nie połączysz się z każdym serwerem.  
Proponowałbym  sprawdzić utratę pakietów przy zmianie Internetu, jaki masz ping itp.
Zapodaj również wycinek z konsoli, gdy próbujesz połączyć się z serwerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to temat można zamknąć, Do końca nie rozwikłałem, dlaczego tak się dzieję, ale włącza się firewall, gdy przechodzę na mobilkę. Manualnie wyłączam ją i mogę wbić na serwer. ;) 

Nie masz pomysłów na nudę ? Wbijaj do nas na Jailbreak !
spacer.png
                                                                                                                                                                                  Rule 34 is FAST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie