Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga - MAMBA


KozaczekTM

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: KozaczekTM :D

 

Nick gracza oskarżonego: Mamba

 

Powód skargi: FK/Złamanie regulaminu.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): poniżej

 

Czas zdarzenia: 2021-01-16 23:42   21-01-17 00:19

 Reszta wszystko poniżej




Witam,

Mambie cos się pomieszało chyba. Wyzywa mnie jak i innych graczy 24/7.  Prowokuje ct, freekiluje ( nie chce mi sie szukac demek), ale piszę ten wątek ponieważ 5-6 dni temu kolega wybral mnie 6/6 razy w losowaniu żebym zginął i się przyznał do tego. Wczoraj czyli 16.01-17.01 Kolega zrobił to samo i się do tego przyznał. Demo:  http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2101162342-jail_minecraft_v3-1610836920-1610839140.zip

Jak nie działa Link to jali_minecraft_v4 

jail_minecraft_v3     2021-01-16 23:42   21-01-17 00:19

Pozdrawiam liczę na szybkie rozwiązanie sprawy, oraz zbanowanie gracza na ct za takie właśnie rzeczy.

Edytowane przez KozaczekTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KozaczekTM napisał:

ponieważ 5-6 dni temu kolega wybral mnie 6/6 razy w losowaniu żebym zginął i się przyznał do tego.

XD Nigdy wcześniej tego nie było to po 1.

 

Tak wczoraj zrobiłem to i go dodałem do puli xDD i go losowałem 4 razy tak zrobiłem chyba, ale tylko dlatego, że na tej mapie ( link niżej) chłop robił to samo.

 

LINK - http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2101162306-jail_pyramid_2020-1610834760-1610836920.zip

Chłop mówi, że bawimy się w rudego po czym mija 20 sekund i ja zostaje wylosowany, 3 razy tak było. EZ

Jaką trzeba być amebą i robić coś, a potem jak ktoś ci robi to samo to płaczesz?

 

Po drugie nikogo nie wyzywam bo jestem najbardziej kulturalną osobą na serwerze, co może każda osoba potwierdzić, prawda? Tylko proszę nie spamować misiaczki moje, możecie mi to na pw napisać.

 

Po trzecie prowokuje CT? Nie to nie są prowokacje bo jeśli nie umiesz prowadzić, i jeszcze smiejesz się prosto w twarz wszystkim na serwerze, żeby już nie zabijać ludzi w celi bo została połowa( tak wiem teraz możesz wszystkich zabić tak jak to dzisiaj robiłeś) to ci kulturalnie zwracam uwagę.

 

Po czwarte nie chcesz wiedzieć co się będzie z tobą działo jak dostanę bana, a potem dostanę UB.

 

Masz czas do jutra do godziny 20 aby mnie przeprosić, a i nie spamuj w temacie tylko jest takie coś jak edytuj.

 

EDIT Specjalnie napisałem, żebyś edytował a nie spamował w temacie ale widać, że jesteś tak ************* , że cieżko to zrozumieć. Chłopie gdybym każdego wyzywał to bym dostawał bany co chwile, a z tego co się orientuje masz więcej banów od wyzywanie niż ja.

 

A i najważniejsze, przyznałeś się, że też mnie zabiłeś tak samo jak ja Ciebie i tu mam pytanie, wnosisz o bana dla mnie jak robiłeś to samo xD

 

Jak nie usuniesz tej skargi mordo to jutro wstawiam na forum demka jak wraz z kolegą dubielem nabijacie sobie expcoiny nad ranem między 4-7 EZ

 

 

 

 

 

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mambaKRUL napisał:

XD Nigdy wcześniej tego nie było to po 1.

 

Tak wczoraj zrobiłem to i go dodałem do puli xDD i go losowałem 4 razy tak zrobiłem chyba, ale tylko dlatego, że na tej mapie ( link niżej) chłop robił to samo.

 

LINK - http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2101162306-jail_pyramid_2020-1610834760-1610836920.zip

Chłop mówi, że bawimy się w rudego po czym mija 20 sekund i ja zostaje wylosowany, 3 razy tak było. EZ

Jaką trzeba być amebą i robić coś, a potem jak ktoś ci robi to samo to płaczesz?

 

Po drugie nikogo nie wyzywam bo jestem najbardziej kulturalną osobą na serwerze, co może każda osoba potwierdzić, prawda? Tylko proszę nie spamować misiaczki moje, możecie mi to na pw napisać.

 

Po trzecie prowokuje CT? Nie to nie są prowokacje bo jeśli nie umiesz prowadzić, i jeszcze smiejesz się prosto w twarz wszystkim na serwerze, żeby już nie zabijać ludzi w celi bo została połowa( tak wiem teraz możesz wszystkich zabić tak jak to dzisiaj robiłeś) to ci kulturalnie zwracam uwagę.

 

Po czwarte nie chcesz wiedzieć co się będzie z tobą działo jak dostanę bana, a potem dostanę UB.

 

Masz czas do jutra do godziny 20 aby mnie przeprosić, a i nie spamuj w temacie tylko jest takie coś jak edytuj.

 

 

 

 

 

Wole ci odpowiedzieć. 

Było tak 2 razy cię zabiłem bo tak zrobiłeś kilka dni temu, i jestem toxic owszem ale ja nie wyzywam każdego na serwerze i nie prowokuje słownie jak ty. i twoji koledzy którzy mnie wyzywają łącznie z tobą bo szukają atencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, KozaczekTM napisał:

Wole ci odpowiedzieć. 

Było tak 2 razy cię zabiłem bo tak zrobiłeś kilka dni temu, i jestem toxic owszem ale ja nie wyzywam każdego na serwerze i nie prowokuje słownie jak ty. i twoji koledzy którzy mnie wyzywają łącznie z tobą bo szukają atencji...

Użyj edycji swojego postu nie potrzebnie nabijanie postów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku widać jak @ mambaKRUL specjalnie losuje @ KozaczekTM po to by go zabić i się do tego przyznaje.
Na demku od @ mambaKRUL widać jak @ KozaczekTM robi to samo, do tego trolluje grę piszcząc gdy prowadzi,
nie dało się go zrozumieć do tego @ KozaczekTM jest najbardziej nie kulturalnym graczem na serwerze.
Obaj gracze zostaną ukarani banem na ct do poprawy, @ KozaczekTM dostaję również
zakaz składania podań o admina/strażnika na zawsze.

skarga_przyjeta.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie