Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Świąteczny Wywiad Z Pikaczu.


Malinaa

Rekomendowane odpowiedzi

Malinaa- Redaktor.

Pikaczu (Sebus)- Osoba udzielająca wywiadu.

 

Malinaa: Witaj, czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?

Sebus: Witam, Tobie zawsze.

 

Malinaa: Jak się nazywasz, ile masz, skąd jesteś?

Sebus: Mam na imię Sebastian, urodziłem się w Polsce. Mam 19 lat, a w Belgii mieszkam od 9 roku życia. Aktualnie chodzę do szkoły i się uczę na operatora cnc maszyn.

 

Malinaa: Dlaczego akurat Belgia?

Sebus: Rodzice dostali 10 lat temu propozycje od znajomych żeby przyjechać do pracy, no i wszystko było miód malina, ale mama nie potrafiła wytrzymać bez nas (rodziny), więc postanowiliśmy ze pojedziemy wszyscy do Belgii.

Sebus: Zarobki są tu lepsze niż w Polsce wiec to tez troszkę logiczne ze zostaliśmy w Belgii.

 

Malinaa: Wspomniałeś że uczysz się na operatora cnc maszyn. Na czym polega ten zawód?

Sebus: obróbka metalu, programuje się maszynę (cnc) co ona obrabia metal za nas, kosztowna maszyna jak i pracownik.

 

Malinaa: Interesujesz się tym?

Sebus: Tak i to bardzo, za rok zaczynam właśnie prace na cnc maszynach i się nie mogę doczekać, ogólnie wszystko mnie interesuje co się wiążę z metalem, spawacz, frezer, tokarz..

 

Malinaa: No dobrze. Z tego co wiem masz rodzeństwo. Lubisz je? Dogadujecie się?
Sebus: Tak mam brata co ma 19 lat oraz siostrę co ma 25 lat, z siostra bardzo ale to bardzo dobrze się dogaduje dużo razem czasu spędzamy, a z bratem nawet dobrze się dogaduje ale jak wiadomo starszy brat vs młodszy zawsze będą awantury.

 

Malinaa: Masz jakieś hobby?

Sebus: Hmmm no ogólnie jestem wysportowany, siłownia oraz piłka nożna ale po za tym lubię tez inne sporty, regularnie chodziłem na basen ale teraz przez egzaminy mało czasu mam, muzyka tez mnie ostro interesuje, festiwale  oraz imprezki no i Cs 1.6 i Cs:GO i lubię tez siedzieć na forum, pomagać innym oraz lubię dzikie rozmowy na ts.

 

Malinaa: Jakie gatunki/ jaki gatunek muzyki lubisz najbardziej?

Sebus: HardStyle, Tekstyle, Trap, ElectroHouse <3

 

Malinaa: Masz jakieś ulubione utwory?

Sebus: Tak i to kilka.

 

Malinaa: Jakie to są?

Sebus: Mark With a K & Chris Willis ft MC Alee - Something More.

Sebus: Mark With a K - Forever Young.

 

Malinaa: Jak opiszesz swój charakter?

Sebus: Ogólnie to jestem spokojny i pozytywnie nastawiony, ale jak ktoś przesadzi to wiadomo każdy się wkurzy, traktuje wszystko równo, jeśli mam coś do powiedzenia to mowie nie patrzę kim on/ona jest.

 

Malinaa: Jak spędzasz wolny czas?

Sebus: Zależy od dnia, jak jest szkoła to gram w Cs:GO i siedzę na ts3, a jak w weekendy wychodzę z kolegami do kafejki oraz na imprezki.

 

Malinaa: Masz jakieś motto życiowe którym się kierujesz?

Sebus: Be forever young <3

 

Malinaa: Oglądasz filmy? Jak tak to jakiego gatunku?

Sebus: Tak, horrory oraz komedie.

 

Malinaa: Masz jakieś zwierzątko domowe?

Sebus: Tak mam pieska oraz rybki.

 

Malinaa: Pozwolisz że teraz zadam parę szybkich pytań na temat twojej osoby?

Sebus: Jasne ze tak.

 

Malinaa: Morze-Góry?

Sebus: Morze ;3

 

Malinaa: Blok-dom?

Sebus: Dom.

 

Malinaa: Piłka nożna-siatka?

Sebus: Nożna.

 

Malinaa: Wiosna-jesień?

Sebus: Ooo to trudne ;/ wiosna.

 

Malinaa: Kawa-herbata?

Sebus: Herbatka.

 

Malinaa: No dobrze, trochę się o Tobie dowiedzieliśmy, teraz parę pytań o forum. Jak długo jesteś na CSowicze?

Sebus: Konto juz spory czas mam, ale aktywny jestem od 2 tyg. ;)

 

Malinaa: Dlaczego akurat ta serwerownia?

Sebus: Bo właścicielem jest dobry stary znajomy, juz kiedyś miałem propozycje żeby dołączyć do csowicze ale jeszcze nie chciałem, prowadziłem swoja siec ale zdecydowałem się zrezygnować to razem z wariatem i Przemkiem zdecydowaliśmy się żeby dojść do csowicze.

 

Malinaa: Masz tutaj swój serwer?

Sebus: Tak mam 2 serwery, Cs:GO oraz Cs1.6 cod Mod 201 lvl.

 

Malinaa: Jak oceniasz pracę administracji forum i TS3?

Sebus: Ts bardzo ładnie, co do forum to jednak widać ze syf się robi powoli.

 

Malinaa: Dlaczego tak uważasz?

Sebus: Dział ub., grafika, offtopic itd. 0 aktywności przez moderatorów. Ale dobrze ze teraz zostal nowy moderator wybrany oby on dał rade. ;)

 

Malinaa: Grasz na Steam czy Nsteam?

Sebus: Jasne ze na Steam.

 

Malinaa: Masz jakiś ulubione serwer?

Sebus: Chodzi o Cs 1.6 czy Cs:GO ?

 

Malinaa: Na 1.6 i GO.

Sebus: CS 1.6 Cod Mod 201 lvl, ale już sam nie gram problemy z Cs .. A w Cs:GO to turnieje gram.

 

Malinaa: W związku ze zbliżającymi się świętami, pozwolisz że zadam parę pytań dotyczących Świąt Bożego Narodzenia?

Sebus: Pozwolę Ci na wszystko ;3

 

Malinaa: Jak obchodzisz święta?

Sebus: Raczej pojadę do Polski żeby się spotkać z dziadkami.

 

Malinaa: Jest choinka, są prezenty, 12 potraw itp.?

Sebus: Wszystko jest.

 

Malinaa: Co najbardziej lubisz w Wigilii?

Sebus: Klimat <3

 

Malinaa: Masz jakieś ulubione kolędy, które muszą być zaśpiewane po wigilijnej kolacji?

Sebus: Na serio to nie, nie śpiewam ;D

 

Malinaa: Nie lubisz śpiewać kolęd czy się bardziej wstydzisz?

Sebus: Nie mam głosu żeby śpiewać no i się troszkę wstydzę.

 

Malinaa: Ja też nie mam głosu, a kolędy to moja ulubiona pora. Nie wstydź się i zaśpiewaj dla dziadków :) Co sądzisz o tradycji 12 potraw?

Sebus: Myślę ze troszkę za dużo tego ale co zrobić jak to tradycja.

 

Malinaa: Bardziej lubisz wręczać czy dostawać prezenty?

Sebus: 50/50. Lubię dostawać ale tez wręczać ;D

 

Malinaa: Jak spędzasz Pierwszy Dzień Świąt i Drugi Dzień Świąt?

Sebus: No tak, święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia czas niezwykle doniosły i uroczysty, który, zgodnie z panującą tradycją, chyba każda osoba powinna spędzić wraz z ukochana i najbliższą sercu rodzina.

 

Malinaa: Dobrze, nasz wywiad dobiegł końca. Chcesz kogoś pozdrowić?

Sebus: Tak, chce pozdrowić Ciebie, wszystkie dziewczyny z forum jak i z ts3, Administracje forum/ts oraz wszystko, życzę wszystkim udanych świąt <3

 

Malinaa: Dziękuję za wywiad i za pozdrowienia, oraz również życzę udanych świąt i miłego wieczorku!

Masz sprawę? Napisz!:


 


STEAM: Malinkoowa


GG: 48452950


FORUM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardO za wywiad <3 lap +

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie