Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Propozycja] Podforum "Inne" w dziale "Inne gry"


KarQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witajcie

 

Chciałbym zaproponować stworzenie (a raczej dodanie) subforum o nazwie: "Inne" w dziale "Inne gry". W tym dziale są wyszczególnione konkretne tytuły gier a nie ma miejsca na coś spoza tej puli. Ewentualnie bardzo bym prosił o poprawienie mnie jeśli się mylę i może jest takie miejsce. Podaje od razu szybki przykład o co chodzi:

 

Chciałbym zakomunikować iż dana gra/tytuł jest za darmo i można sobie grę dodać na Steam czy też na inną platformę, w jakim miejscu miał by się taki temat znaleźć?

 

Poniżej podaj przykładową treść tematu (która jednocześnie jest prawdziwa i można korzystać :P

 

Galactic Civilizations III (Complete) DRM-Free Download » Free GoG PC Games

 

Galactic Civilizations III  darmową grą w Epic Games Store

Może wiecie, a może nie ale Epic Games Store prowadzi promocyjne rozdawanie gier co tydzień. Następną grą w ramach wcześniej wspomnianego rozdawnictwa w Epic Games Store będzie Galactic Civilizations III.

Tytuł zostanie udostępniony za darmo w dniach 21 – 28 stycznia.

 

 

Informacje o grze:

Spoiler

 

Data wydania: 14 maja 2015

Cykl: Galactic Civilizations

Gatunku: Gra strategiczna, Komputerowa gra strategiczna

Platforma: Microsoft Windows

 

 

Pozdrawiam :) 

 

źródło: lowcygier.pl

 

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno pisałem,  że najlepszym rozwiązaniem byłoby zostawienie działu "inne". Wtedy nie byłoby problemu z żadną grą i nie stałyby puste podfora. Na moje więc pomysł jest ok.

 

Co się tyczy darmowych gier, to możecie zrobić coś podobnego do tego co mamy u siebie:

spacer.png

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł fajny i jestem za dodaniem go :) Moim zdaniem fajne byłoby nawet dodanie czegoś takiego do strefy gier jak np.

Gry RPG czy co, skoro jest minecraft to mógłby być również Wiedźmin czy też seria Gothic'a - chodzi mi o to, że taki Wiedźmin na polskim forum nie odstaje od minecrafta jeżeli chodzi 

o udzielanie się społeczności na takie tematy, a przynajmniej tak mi się wydaje. Do takich gier można wiele pisać, questy, chwalnie się swoimi osiągnięciami, pytania dot. przechodzenia gry/rozwoju postaci. To tyle ode mnie, wolę tutaj dodać taką propozycję małą, żeby nie zakładać kolejnego tematu (może ktoś przeczyta) :)

 

Pozdrawiam.

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie