Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Mały nie znaczy gorszy :D


Gość Pan Truskawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Truskawa

 

Mały nie znaczy gorszy...

 

 

Bardzo duża ilość osób jest niezadowolona z swojego wzrostu lecz niestety nie możemy nic z tym zrobić. Każdy ma w swoim organizmie geny które odpowiadają za wzrost. Na nasze nieszczęście nie jesteśmy w stanie ich zmienić. W wieku młodzieńczym pozostaje nam tylko cierpliwość, oczywiście można pomóc swojemu organizmowi przez prowadzenie życia sportowego, diety, treningi itd. lecz kluczową decyzję podejmują za nas geny które dostaliśmy wraz z narodzinami od matki natury.

 

Jeżeli miałeś/aś kiedykolwiek jakieś kompleksy z powodu wzrostu - Nie przejmuj się tym! Wiele osób każdego dnia doszukuje się wad w sobie które można by było zmienić lecz zapominają że niektóre rzeczy które według nich są wadą, mogą też być zaletą. ;) 

 

Większa szansa na znalezienie drugiej połówki przez niskie dziewczyny

 

Gdy wybieramy partnera zwracamy uwagę na wiele cech wyglądu jak i charakteru. Większość dziewczyn chciałaby aby jej chłopak był od niej wyższy. Niestety dziewczyny które zostały hojnie obdarzone przez matkę naturę w wzrost mają ograniczone pole poszukiwań swojej drugiej połówki, podczas gdy ich koleżanki z niższym wzrostem mogą się umawiać z chłopkami którzy mierzą 165 cm ale i z tymi co mają 180 cm, ponieważ przy każdym będzie wyglądać dobrze.

 

Wysokie szpilki też są rozwiązaniem dla kobiet

 

Kiedy masz niski wzrost bez problemu możesz założyć sobie szpilki i nie będziesz się obawiać że będziesz wyższa od swojego partnera. Wysokie są zmuszone zakładać obuwie z płaską podeszwą na wystawne przyjęcia aby uniknąć patrzenia z góry na swojego partnera.

 

Brak problemu z doborem swojego "małego" rozmiaru

 

Większość osób zastanawia się jak niskie osoby radzą sobie z doborem ubrań. W większości sklepów znajdziemy takie rozmiary jak S czy XS które są częściej kupowane niż odzież w rozmiarze M, dlatego mamy większe szanse na to że podczas wyprzedaży znajdziemy bluzę czy koszulkę z tym rozmiarem. Kiedy już nie będziemy mieć wyjścia i w żadnym sklepie nie znajdziemy naszego rozmiaru, istnieje również opcja "Dział dziecięcy", ponieważ duża ilość firm oferuje obrania dla dzieci nawet do 165 cm, a co najlepsze najczęściej są one tańsze niż ciuchy w większym rozmiarze.

 

Zwinność i lekkość to też przecież 138877661_427946095225615_28479706194571

Dziewczyny posiadające niski wzrost, posiadają również mniejszą wagę. Duża liczba mężczyzn którzy mają taką dziewczynę czują potrzebę noszenia jej na rękach (dosłownie i w przenośni ;)). Zamartwianie się wzrostem nie jest potrzebne w takiej sytuacji, wystarczy tylko cieszyć się z przyjemności :hura:

 

 

A co z mężczyznami? Co z ich zamartwianiem o swój wzrost? Czy powinni się zamartwiać?

 

Oczywiście, że nie! Badania nad wzrostem u mężczyzn wykazują że osoby które są niskie dożywają podeszłego wieku. Odpowiada za to gen FOXO3 który odpowiada za długowieczność. Zmniejsza ryzyko choroby nowotworowej i redukuje poziom insuliny we krwi.

Kiedy idziesz na imprezę jesteś bardzo ekonomiczny, nie potrzebujesz dużej ilości alkoholu aby wejść w stan "błogosławieństwa". Dzięki naturze dbasz o swój portfel jak i o swoje zdrowie. :15icon_jupi:

 

 

I co? Dalej twierdzisz że masz przerąbane mając niski wzrost?

Nie warto się tym przejmować. Wystarczy że zaakceptujesz siebie takiego jakim jesteś <3 

 

 

Pozdrawiam

@ Pan Truskawa

 

 

 

Źrodło: https://portal.abczdrowie.pl/male-jest-piekne-czyli-zalety-bycia-niskim?c=168&src01=8d289

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonana praca , widać że się starasz i rozwijasz w tym kierunku :)

Leci plusik ode mnie <3 

Dość dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam na temat np mojego wzrostu :)

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie standardy zostały zachowane.

Nawet te "kolorki" są. Dla mnie są zbędne, ale moja własna opinia na ten temat. 

Praca ładna, ciekawa i treściwa. 

Plusik Domiś się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tematu myślałem, że napisałeś o czymś innym i chciałem się podbudować :(  No nic, może następnym razem xD

 

A tak na poważnie, to bardzo fajny temat możliwe, że leczący kompleksy niektórych osób :) 

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to o czym pisałem, wyśrodkowanie,  akapity. Fajnie,  że sam wpadłeś na pomysł podtytułów. Jest to świetnie wykonany materiał. 

Fajnie też,  że wstęp dałeś w środku,  a rozwinięcie na początku. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super praca, widać że się postarałeś dbając nawet o detale.

 

Ja niestety należę do tych ŻYRAF, które są skazane na płaskie obuwie :( Zwłaszcza, że Patryk jest niższy ode mnie.

Ale czasami lubię zaszaleć i szpilki też założę :P 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie