Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Moja przygoda z serwerami ;)


Gość Pan Truskawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Truskawa

‎poniedziałek, ‎11 ‎stycznia ‎2021


Witam !

 

Dzisiaj chciałbym przedstawić moją dotychczasową pracę z serwerami w grze Counter-Strike 1.6.

Moja praca rozpoczęła się od maja 2020 roku, zacząłem od szukania pomocy na portalu społecznościowym ,,Facebook" na pewnej grupie związanej z grą Counter-Strike 1.6. Opublikowałem tam post w którym zwróciłem się o pomoc do użytkowników tej grupy, chodziło o pomoc przy programie AMXX oraz wytłumaczenie obsługi serwera w grze w.w.
Po niedługim czasie oczekiwania na odpowiedź, ujrzałem komentarz od obecnego Właściciela Sieci  serwerów Csowicze.pl.  Bardzo się ucieszyłem , że znalazła się osoba która jest chętna mi pomóc.
 Nasza współpraca zaczęła się od ustalenia dokładnych informacji, które potrzebował Patryk . Zakupiliśmy serwer na hostingu i tak  rozpoczęła  się moja przygoda .

Właściciel poświęcał mi kilka  godzin dziennie, aby mi wszystko dokładnie wytłumaczyć.
Gdy już opanowałem podstawy koordynowania serwerem, stwierdziłem, że powrócę na swoja poprzednią sieć i stworzę swój własny serwer.
Gdyby nie pomoc Kaczorka, nie zrealizowałbym swojego planu na stworzenie mojego wymarzonego moda (JailBreak) i po krótkim czasie stwierdziłem, że pomogę mu rozwinąć ten serwer. Po nieudanej próbie rozwijania się serwera na Sieci Serwerów CS-E.PL postanowiliśmy spróbować swoich sił na innej Sieci, lecz nie osiągnęliśmy większych rezultatów. Po upływie pewnego czasu przypomniałem sobie, że mogę napisać do Właściciela owej sieci z propozycją dołączenia z danym serwerem.


Po przeprowadzeniu rozmowy z Patrykiem i dopięciu wszystkich szczegółów dotyczących serwera i dołączeniu na Sieć nasz serwer stał się bardziej popularny, aż trafiliśmy na TOP1 danego moda na CSSetti.


Wiadomo, nie zawsze było kolorowo, ale po pewnym czasie wszystko zaczęło nabierać barw. Przez nawał pracy poświęciliśmy swój czas, chęci i zaangażowanie, aby nasi gracze mieli komfort i swobodę w gry.


Zauważyłem, ze CS:GO MOD nie ma dużego zainteresowania, więc postanowiłem napisać do Patryka czy nie chciałby abym mu pomógł w rozwoju tego serwera. Wszystko przebiegł dotychczas pomyślnie i zacząłem od razu działać m.in kupiłem reklamę, otrzymałem pomoc w edycji regulaminu, a także dodałem temat o otwartej rekrutacji w tym modzie. Nie minęło kilka chwil i mój skład administracyjny się powiększył i kilka dni później wykonałem wyzerowanie statystyk dla graczy.Po upływie pewnego czasu niestety z przykrością ale musiałem zdegradować dotychczasowego opiekuna, ponieważ nie miałem z nim żadnego kontaktu oraz nie zauważyłem żadnego zaangażowania z Jego strony w dalszy rozwój serwera. 
Jako, że wcześniej podjąłem współpracę z Polkesem ( Arturem), który jest osobą bardzo umiejętną i zaangażowaną, zaproponowałem mu posadę opiekuna serwera. Z racji tego, że potrafi dobrze operować AMXX i jest osobą godną zaufania postanowiłem zrzec się rangi właściciela serwera z braku czasu, chęci oraz zaangażowania w dalszy rozwój danego moda. (JailBreak)


Na chwilę obecną jestem właścicielem serwera CS:GO MOD oraz operatorem technicznym AIM HS Lolcii, której zawsze służę pomocą, lecz nie zostanę tam właścicielem, ponieważ stwierdziłem, że chcę zająć się rozwojem tylko jednego serwera. W przyszłości jeśli dalej będę miał takie samo duże zaangażowanie chciałbym pomóc przy rozwoju reszty serwerów znajdujących się na Sieci, lecz zdaję sobie z tego sprawę, że wymaga to dużo cierpliwości, zaangażowania, motywacji czy pieniędzy oraz oczywiście osób z taką samą motywacją co posiadam ja sam.


Tak właśnie wygląda moja przygoda z serwerami, jeżeli chcesz się dowiedzieć bardziej szczegółowych informacji to napisz do mnie na priv, a na pewno otrzymasz odpowiedź.


Dziękuje za poświęcony czas i zapraszam do przeczytania moich przyszłych prac.


Pozdrawiam
@ Pan Truskawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo się podoba historia Twoja Domiś, oraz mam inne zdanie niż wyżej kolega m.in można dowiedzieć skąd np. jaki jest Twój ulubiony tryb, skąd takie a nie inne decyzje.

Mnie urzekła twoja historia i czekam na więcej. :domysl_sie:<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo w sobie nie jest to złe. Treść jest ciekawa, aczkolwiek brakuje mi kolorków, nagłówka zachęcającego, bo to wszystko jest takie SUCHE - nie wiem czy wiesz co mam na myśli. Mogłeś nawet pooznaczac wymienionych w tekście przez ciebie użytkowników. Ale popracujemy nad tym :) Fajnie, że dodajesz coś swojego i widać że masz potencjał, który trzeba wyszlifować. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Wszystko super fajnie, ale trochę mi się zlewa, a że lubie kolorki ;x!
Tam gdzieniegdzie zauważyłam brak "," ale bardzo ładnie :)
Super historia! :3


Truskawka! 

Witam ! - Nie stawiasz spacji przed znakami ;x też miałam ten nawyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie