Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga yngpolonais


pedau

Rekomendowane odpowiedzi

@ Właściciel CS:GO [JAILBREAK #2] Twój nick: pedau 

Nick oskarżonego: yngpolonais

SteamID oskarżonego: Swojego podac nie umiem a czyjes xD

Na jakiej mapie się to wydarzyło: Jb_lego_jail_v11_b

Kiedy to się zdarzyło(Data i godzina): 2021-01-12 20:30-20:37

Opis sytuacji: witam, otoz admin yngpolonais nadwyrezyl swoje prawa jako admin i gdy wygralem runde "Kill day" przyznal mi zycznie. chcialem zabawe, odrzucil, polecenie ze przed komenda dane slowa odrzucil, no to zdecydowalem na freedaya dla mnie i mojego kolegi leonka, wszystko ok ale leon mial inny nick i ten wlasnie ADMIN nie wiem skad postanowil wykorzystac ze jest adminem I NADUZYL swoich praw by dać mi mute/knebla czy jak to sie zwie i ten oto smieszek powiedzial "jak nic nie powiesz to tylko ty masz frredaya", jak mialem cos napisac skoro mialem mute? fakt mikrofon, mam ale nie uzywam z przyczyn prywatnych.  dla mnie osobiscie to jest zart ze taka osoba posiada admina, skoro wykorzystuje tą rangę. dlaczego ja mam nie miec zyczenia lub miec gorsze skoro inni maja? 

Dowody (Demko, Ss, Filmik): nie wiem, nie nagralem. pod wplywem emocji wyszedlem z serwera od razu, bo to kpina z nim grac, wysmial mnie jak powiedzialem o skardze. ale godzina 20:30-20:37 to chyba mozecie sprawdzic demko czy cos idk.

Czego oczekujesz: zabrania rangi/ @ Właściciel CS:GO [JAILBREAK #2] wysokiej kary 

Edytowane przez pedau
Dopisek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie powiedziałeś wszystkiego mordeczko i wpisałeś swoją wersję ;)

rozpisz demko albo daj ssy i wtedy się wypowiem bo na razie to nie mam potrzeby, iż skarga jest do odrzucenia z braku dowodu, buziak ;* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko obejrzę jutro, ewentualnie poproszę kogoś innego o ocenienie sprawy. Co do tej ,,kary'' owy admin na pewno nie zostanie zdegradowany ale jeśli sytuacja naprawdę była taka jak opisujeż owy admin na pewno poniesie konsekwencje, ale zaznaczam że TYLKO WTEDY.

 

Post będzie edytowany przeze mnie na bieżąco.

 

EDIT: Obejrzałem demko, i w momencie kiedy poprosiłeś o freeday da siebie i Leona był tylko gracz o nicku ,,ES'' następnie napisałeś że ,,freeday dla mnie no i dla plebsa (Leona)'' co już podchodzi pod obrazę. (Admina nie na 24/7 i nie wie jakie macie między sobą stosunki dlatego cię zgagował ale po chwili gdy ogarnął że to było dla żartu dał ci ungaga). W momencie gdy napisałeś grupę Leona na steam owy Leon zmienił nick i usuneła mu się tym samym grupa na 1 rundę (nie wiem czy zrobił to specjalnie czy nie, trudno). Tak czy owak myślę że admin po prostu tego nie zauważył a z racji tego że już go za przeproszeniem wkurwiałeś dał ci po prostu freeday. 

 

Reasumując, admin nie wiedział że pod nickiem ,,ES'' jest Leon (on ponadto często ma inny nick) a zmiany nicku po prostu nie zauważył ¯\_(ツ)_/¯

 

Jedyne nadużycie jakie tu było to na nerwach admina. Zamiast napisać freeday dla mnie i dla ES (bo taki mial nick na serwerze w tym momencie) bawisz się w jakieś niepotrzebne wyzwiska i tylko utrudniasz tym sprawę.

 

Skargę odrzucam, następnym razem proszę napisać CAŁĄ PRAWDĘ w skardze i NICZEGO nie pomijać ani NIC nie dodawać.

 

Skargę zamykam i pozdrawiam 

 

P.S. jeśli ma ktoś jeszcze jakieś pytania proszę napisać do mnie na PW.

 

P.P.S. proszę wybaczcie mi strukturę zdań ale nie często pisze takie długie wypowiedzi po polsku (mieszkam długo za granicą i się odzwyczaiłem ¯\_(☯෴☯)_/¯)

Edytowane przez Ezik96

Zapraszam na serwer JailBreak #2 --->91.224.117.26:27090

b_350_20_03090C_03090C_FFFFFF_03090C.png
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie