Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wstępne rozpatrywanie podania - system automatycznego sprawdzania kryteriów


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dzisiaj przychodzę do was z takim pewnym pomysłem, który być może będzie sprawdzał, być może nie. Chodzi mi tutaj mianowicie o wstępne rozpatrywania podań - czy to na adminów, czy też na inne stanowiska. Co dokładnie mam na myśli? A wpadł mi do głowy pomysł w którym byłby program lub może jest dzięki któremu byłaby możliwość ustawienia wstępnych kryteriów do danego podania lub do większości podań na naszym forum czy też w odpowiedniej sekcji forum ale do rzeczy - mam tutaj na myśli sposób w którym ustawimy sobie wymagany wiek, wymagane kryteria, które dany program czy też bot przefiltruje nam wszystkie wypisane przez użytkownika w podaniu informację i wychwyci takie, które nie spełniają kryteriów bądź naruszają regulamin. Nie wiem czy byłaby możliwość wprowadzenia takiego systemu, możliwe, że jest to nie wykonalne aczkolwiek może chociaż coś podobnego będzie można wprowadzić. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do wypowiadania się na ten temat :).

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to wykonalne, aby sprawdzać dane samego postu. Natomiast można sprawić aby taki system sprawdzał wiek podany w profilu, posty itd. 

Zamysł jest dobry, ale na tak małą skalę jak forum cs jest zbyt pracochłonny/kosztowny.

Właściciele serwerów czy tam administracja raczej może poświęcić kilka minut czasu na ręczne przeanalizowanie tych danych. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drenn napisał:

Nie jest to wykonalne, aby sprawdzać dane samego postu. Natomiast można sprawić aby taki system sprawdzał wiek podany w profilu, posty itd. 

Zamysł jest dobry, ale na tak małą skalę jak forum cs jest zbyt pracochłonny/kosztowny.

Właściciele serwerów czy tam administracja raczej może poświęcić kilka minut czasu na ręczne przeanalizowanie tych danych. 

 

Dodatkowo wpisać sobie X wieku i innych kryteriów, które dany bot mógłby zaakceptować + stworzenie takiego bota ;) 

 

Moim zdaniem zupełnie zbędne, każdy WA Serwera czy Opiekunowie czy inne osoby pełniące funkcję przyjmowania różnorakich podań też po to pełnią tą funkcję by weryfikować osoby i ich podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł innowacyjny, lecz tak jak wyżej Panowie napisali - na chwilę obecną jest to niewykonalne. Mamy tak liczną administrację, że jesteśmy w stanie sami sprawdzać, czy dany kandydat spełnia kryteria. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł dobry, ciężej z wykonaniem tego.

Długo by trwało napisać taki widget.

Na tą chwilę rola opiekuna serwera właśnie polega na sprawdzeniu aktywności adminów i ich wywiązań się z ich ról i zadań otrzymanych.

Na tą chwilę jest to niewykonalne, jednak dziękujemy za taką propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

Nie ma opcji. Nie chcemy aby boty robiły pracę za osoby. Jest to na ten moment nie wykonalne.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie