Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Panem Truskawą


Lolcia :3

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

Hejka kochani dziś przedstawię wam wywiad który przeprowadziłam z @ Pan Truskawa
Życzę wam miłego czytania.



Redaktor @ Lolcia :3

Osoba udzielająca wywiadu @ Pan Truskawa





 

Hej! Dziękuję że zgodziłeś się żebym z tobą przeprowadziła wywiad.
Na sam początek przedstaw nam się, skąd pochodzisz ile masz lat?

 

Witam! 
Mam na imię Dominik, mam 20 lat (już niedługo 😉 ),obecnie mieszkam w Holandii lecz jak przyjeżdżam na wakacje czy na święta do Polski to znajdziecie mnie w woj. śląskim.


Mówisz że Holandia. Co cię skłoniło do wyjazdu aż tak daleko?
 

 Problemy ze szkołą w Polsce + moi rodzice tu już byli więc stwierdziłem czemu by nie spróbować. Oczywiście też zarobki ale w większości to była szkoła.
 

 Rozumiem. Jeśli chodzi o szkole to teraz się czegoś uczysz czy raczej pracujesz?
 

Akurat jeżeli o to chodzi to  robię obydwa na raz, chodzę do szkoły raz w tygodniu (czwartek) i na co dzień chodzę do pracy. Pracuje na magazynie z żywnością, a profil w mojej szkole to pracownik logistyczny (logistiek medewerker).
 

O widzę że ambitnie. Dajesz sobie radę to wszystko ogarnąć?  Bo jednak nauka plus praca to dość duże wyzwanie.
I skąd pomysł na taki kierunek?

 

To nie jest trudne, wystarczy mieć wszystko poukładane i wtedy wiesz wszystko gdzie co, po co i dlaczego masz. Pomysł wziął się stąd że nie wiedziałem na jaki kierunek a że moja mama też pracuje na magazynie oraz to że w tym kraju jest pełno magazynów to stwierdziłem że to nie będzie zła decyzja.
 

 Rozumiem, czyli inspiracja na wybranie tego kierunku  była twoja  mama oraz  to ze ta praca  jest najbardziej opłacalna  w Holandii jeśli dobrze zrozumiałam.


 Dokładnie, jeżeli jest dużo firm na rynku pracy to czemu by nie spróbować, a teraz jestem szczęśliwy że tego spróbowałem ponieważ mam bardzo dobra prace oraz dobrze płatną.
 

 W sumie masz rację, jeśli Twoja praca ci odpowiada i dobrze się w niej czujesz to życzę Ci powodzenia oraz dalszych sukcesów. Może w skrócie  nam opowiesz na czym ta praca polega?
 

 Kiedy producent wyprodukuje dane produkty to je wysyła do magazynu w którym jestem. Jako pracownik logistyczny jestem odpowiedzialny za przyjęcie tego towaru, sprawdzenie ilości, jakości itd. Po tym wszystkim ten towar trafia na picking czyli tzw. zbieraczy którzy pobierają dane produkty i składają z nich zamówienia. Wkładają je de krat które układają na ,,rolkach", po skończeniu zamówienia odkładają w wyznaczonym miejscu. Kiedy będzie odpowiednia ilość zamówień to trafiają one do tir-a ( za to tez jestem odpowiedzialny) który jedzie do danego sklepu. Czasami też sprawdzam czy zamówienia są dobrze skompletowane. W skrócie jestem odpowiedzialny za przyjęcie towaru, kontrolowanie zamówień oraz wysyłkę zamówień.
 

O kurcze to dość odpowiedzialna praca lecz widać że dobre się w niech odnajdujesz.
Może troszkę zostawmy temat pracy.
Mówiłeś że po chodzisz z Śląska. Jest coś co ci się najbardziej podoba w tym województwie?

 

Jest to bardzo piękne województwo ponieważ posiada i góry i jeziora. Jest pełno miejsc w których można się zakochać lecz żeby to zrozumieć to trzeba być w tym miejscu.  ❤️
 

 Skoro mówisz że aż tak piękne województwo to chyba powinnam je odwiedzić 🙂  A masz jakieś ulubione miejsce?
 

 Mam pełno ulubionych miejsc, nie umiem wybrać najpiękniejszego, najlepsze są takie co widać zachód słońca oraz wodę w pełnej okazałości lub po prostu góry ❤️
 

Ooo też uwielbiam takie miejsca  a w szczególności góry ❤️  chyba troszkę romantykiem jesteś skoro uwielbiasz takie widoki. 
 

Czy tak do końca romantykiem to bym nie powiedział lecz jeżeli trzeba to umiem być romantyczny 😉
 

Dobrze rozumiem. Masz jakieś ulubione hobby?
 

 Jedynie co kocham robić oprócz siedzenia przed komputerem to jest jazda na snowboard. Jak byłem mniejszy to jeździłem co roku a teraz jakoś to ucichło lecz mam zamiar do tego wrócić.
 

Ja szczerze mówiąc nigdy nie jeździłam na nartach  ani dobra pewnie w tym nie będę.  Ale dość o mnie... Mówisz że gra na komputerze, w jakie gry oprócz counter strike grasz?
 

 Teraz to chyba tylko among us ponieważ mój komputer nie wyrabia większych wymagań niż CS 1.6.
 

 Jak by nie wina sprzętu to w jakie inne gry byś sobie z chęcią pograł? Mógłbyś mi jakieś tytuły zdradzić?
 

 Może csgo, może cyberpunk, jeszcze nie wiem bo nie za bardzo lubię zmiany dlatego od 12 lat gram w cs 1.6
 

A jeśli byś miał w coś spróbować nowego co by to w takim razie było?
 

 Nie jestem w stanie Ci powiedzieć bo nie sledze nowości z świata gier
 

Jasne, to może ulubiony typ muzyki? Wykonawca?
 

Ogólnie to słucham wszystkiego ale przez ostatni czas słucham Chady
 

Jakieś specjalne znaczenie mają dla ciebie jego piosenki?

 Bardzo motywują mnie do działania.

Jeśli mogę zapytać, działania pod jakim względem? 
 

 Do samorealizacji
 

Rozumiem. A więc może wejdźmy teraz na temat troszkę naszego forum. Jak to się stało że się zarejestrowałeś i pomyśl na Twój kreatywny nick?
 


Trafiłem do was dzięki @ RumcajsJumper, zaczęło się od pomocy przy AMXX a nick to po prostu uczulenie na Truskawki
 

To znaliście się wcześniej?
Ojjj ale ze uczulenie przykra sprawa

 

 No z Patrykiem znamy się od kwietnia jakoś tylko w wakacje nie mieliśmy kontaktu.
 

No dobrze. Powiedz mi skąd u ciebie taki zapał do pracy nad serwerami?
 Jakiś czas temu jeszcze byłeś właścicielem Jailbreak później zająłeś się CS go modem
plus do tego  jakieś tam pracę w redakcji które są dość ciekawe nie powiem 

 

 Nie wiem, tak jakoś się zaczęło z jb a że już nie było tam za dużo pracy to zająłem się modem który lubię.
 

Czyli bardziej jednak ten mod CS Cię interesuje.
Jak się czujesz w roli właściciela?  Nie sprawia Ci problemu "opieprzanie" adminów?

 

W roli właściciela czuje się bardzo dobrze a jeżeli chodzi o pilnowanie adminów to w większości robi to opiekun serwera.
 

Opiekun opiekunem ale chyba też czasami musisz zareagować prawda?
 

Jeżeli słowa opiekuna nie pomagają to oczywiście że muszę lub jak jest jakaś mega ważna sprawa ale tak to normalnie to raczej on się tym  zajmuje.
 

Może odejdźmy od tematu serwerów, z  kim najbardziej się dogadujesz na forum?
 

Tak naprawdę to z wszystkimi, mam kilka osób co mam z nimi spine ale tak. To jest git.


: A masz np osoby godne zaufania na które zawsze możesz liczyć?
 

Oczywiście że tak
 

Mógłbyś wymienić kilka z nich?
 

Wolałbym nie


Jasne rozumiem nie każdy musi w sumie wiedzieć.
Masz jakieś marzenia?

 

Nie mam marzeń, na wszystko trzeba sobie zapracować
 

 Marzenia zawsze są .. nie ważne czy Cię na nie stać czy nie.. nie wiem może jakieś wymarzone miejsce zamieszkania ?
 

Domek w górach 
 

 A jakieś wymarzone miejsce masz na ten twój wymarzony domek?
 

Raczej nie 
 

Masz już swoją drugą połówkę czy dalej  czekasz na nią?
 

 Raczej czekam, nie szukam też jej na siłę
 

Rozumiem. A masz jakiś swój ideał kobiety?

Raczej nie mam bo nie istnieją ideały
 

 No w sumie z tym masz racje . Wrócę na chwilkę do tematu forum, chciałbyś się starać o jakąś rangę wyżej ? 
 

Nie mam takiej potrzeby, jak na razie moim celem jest aby ulepszać serwery po kolei, zaczęło się od JB 1.6 a teraz działam przy CSGO:MOD. Rangi forumowe nie są dla mnie ponieważ każda niesie ze sobą mnóstwo obowiązków a ich już mam wystarczająco.


 Jasne, myślę  że powoli będziemy kończyć nasz wywiad . Chciałbyś kogoś pozdrowić?
 

Jasne, że tak. Chciałbym pozdrowić wszystkich Csowiczów, a szczególnie Ciebie, @ RumcajsJumper@ P00Foraz  @ Sysia ;*

Ooo jak miło. Dziękuję ci serdecznie za poświęcony mi czas i za tak konkretny wywiad 🙂


Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość. Trzymaj się 😉


 

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad przyjemny dla oka. Brawo Martyna :D

 

Dowiedziałam się czegoś nowego o naszym @ Pan Truskawa - ale z tym uczuleniem na truskawki to mnie zaskoczyłeś :O

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca Dominika to jedna z trudniejszych prac jako logistyka, order picker ma już za zadanie tylko przygotować towar do wysyłki. W szczególności dotyczy to, że w jakich warunkach też musi być tam.  Ja, gdy pracowałem jako order picker miałem też nawał zleceń, ale nie było aż tak źle.

 

Porządny wywiad, trochę więcej poznaliśmy Dominika. Gratki kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega przyjemny wywiad do czytania ^^. Super było Cię lepiej poznać Truskawa mordeczko :D Mam nadzieje, że na jednym wywiadzie się nie skończy ha :D Bardzo fajny wywiad, czekam na kolejne ^ ^

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sysia ;* usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie