Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] POLKES


polkes

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

Artur

Data urodzenia:

03.05.1995
Nick:

POLKES
Opis swoją osobę:

Przede wszystkim to jestem rozgadany, buzia mogłaby mi się nie zamykać. Uparty, stanowczy i konsekwentny w działaniach, gdzie kilka osób już tu się pewnie o tym przekonało. 
Co Cię skłoniło do napisania podania: 
Głownie to chęć pomocy i to, że lubię robotę moderatora. Byłem już kiedyś na takim stanowisku na innych sieciach i strasznie polubiłem to. 
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: 

Jestem aktywnym użytkownikiem forum , często zgłaszam do administracji najróżniejsze sytuację. 

Konflikty staram się rozwiązywać subiektywnie. Wydaję mi się, że swoją osobą, działaniem i zaangażowaniem przekonałem do siebie ludzi tutaj. 
Dodatkowo posiadam spore doświadczenie jako moderator.

Kontakt:

STEAMFORUM, Facebook, GG: 52541463
20 reklam sieci [obowiązkowo]:

200 sensownych postów,

Min. 2 miesięczny staż na forum, +

Wiek min.18 lat, +

Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +

Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, +

Dobra opinia wśród administracji, +

Znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym', +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK znam Cie nie od dziś i wiem jak potrafisz się angażować w różne rzeczy oraz masz mase fajnych pomysłów :) Osobiście dałbym ci szanse a co do postów to wierze, ze je nadrobisz :) Jestem przekonany w 110% , że Poldek jest właściwą osoba na to stanowisko :) 

 

Plusy:

Wiek

Chęć pomocy

Staż

 

Minusy:

Ilość postów

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak NIE

- Zbyt mało postów 

- Padnie słabo napisane moim zdaniem 

+ Wiek 

+ Reklamy 

 

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na czym to wszystko polega, niejednokrotnie rozmawialiśmy na ten temat odnośnie moderacji.

Masz bagaż doświadczenia spory, to prawda twoja buzia nigdy się nie zamyka, ale to można do tego przywyknąć.

Sam w sobie jesteś mimo wszystko opanowanym, dynamicznym i konsekwentnym chlopem z jajami. 

Skoro tyle walczyłeś z reklamami to twoja mobilizacja do pomocy nam jest wielka.

Szczerze chciałbym Ciebie zobaczyć w zielonym kolorze, ale i kogoś jeszcze lecz ten "gamoń" nie chce. 🙄😂😂

Dobra do rzeczy okres próbny 30 dni załatwi sprawę i pokaże czy dasz radę.

Szukamy osób, których już znamy i wiemy że im można zaufać. Kolej przyszła na Ciebie.

 

Okres próbny: 

+ wiek 

+ doświadczenie

+ chęć pomocy Sieci

 

Powodzenia 👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem całą zawartość @ polkesi stwierdzam,  że ma rzadkie cechy. 

Najmocniej moją uwagę zwróciły słowa "mogłem się pomylić", uwierzcie, że tutaj to rzadkość. 

Drugą kwestią jest podejście do osób jako zarządzający.  Była sytuacja, gdzie w skardze na gracza wprost napisał "nie bądźcie małymi hipokrytami" i pomimo faktycznego przewinienia, przypomniał,  że nie było ono celowe i każdy kiedyś popełniał proste błędy. 

 

Jest to osoba bardzo skrupulatna oraz bezstronna, gdy trzeba jest miły,  ale potrafi też typnąć nogą, jeśli ktoś przesadza.

 

Dlatego najbardziej ze wszystkich się nadaje. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

I jestem na nie! Chociaz chciałabym być na tak. Jak w przypadku @ jokerek23
 

- NIE SPEŁNIASZ WYMAGAŃ. Co jest podstawą. Posty.
- Podanie znowu napisane jakbyś chciał a nie mogł. 
+ Jesteś bardzo pomocny! Umiesz przyznać się do błędu i starasz się jak najlepiej wszystko wyjaśnić.

Nadajesz się stary, ale Posty i podanie tfuuuuuu :x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam wątpliwości co do twojej kandydatury.. 

 

Wiem, że bardzo pragniesz moderatora, ale Twój wybuchowy temperament może sprawić, że będą problemy. Masz w sobie czasami aż za dużo agresji, tylko nie masz jej gdzie wyładować.

Napisałeś też w swoim podaniu, że konflikty starasz się rozwiązywać subiektywnie, w byciu na tak odpowiedzialnej posadzie należy być przede wszystkim OBIEKTYWNYM i przyglądać się na różne sytuacje z boku, mimo iż czasem w kłótni uczestniczą nasi znajomi. 

Lubię Cię, ale czuję że to jeszcze nie jest Twój moment na tą rangę. Masz dużo innych obowiązków na sieci, między innymi serwery.

Posty postami - zawsze się je nadrobi, więc nie jest to duża przeszkoda.

Jesteś sumienny i dokładny - potrafisz nieraz przesiedzieć całą noc i testować nowe rzeczy na serwery. To się ceni. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie