Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] Pan Truskawa


Gość Pan Truskawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Truskawa

Imię: Dominik


Wiek: 21

 

Kilka słów o sobie: Mieszkam w Holandii, interesuje mnie game'ing, jazda na snowboard'zie oraz motoryzacja. Chodzę do pracy i do szkoły. Na forum jestem od 26 Kwietnia 2020. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na ts! ;)


Doświadczenie: Funkcji redaktora nie pełniłem ani razu lecz wiem z czym to się wiąże i mam nadzieje ze to nie sprawi mi jakichkolwiek problemów. Postaram się aby moje nowe tematy były jak najbardziej ciekawe oraz czytelne. Mam nadzieję, że was nie zawiodę.

 

W czym czujesz się najlepiej? [Recenzje, Serie, Wywiady itp.]: Według mnie to nie widzę problemu z każdą formą wypowiedzi czy opowieści. Jeżeli coś będę musiał zrobić to zrobię to i tyle.


Przykładowe prace: CiekawostkiPrzepisOpiniaWiersz


Kontakt: Facebook, TeamSpeak3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

A co żeś Ty za reklame w opisie siebie dał xDD Ale padłam xD 

+ Chęć pomocy w redakcji 
+ Prace
+/- Doświadczenie, ale no gdzieś musisz zacząć!


A dam Ci na Tak, bo chce rodzynka w składzie xDDD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

 

Leci na kolorki, na siłę próbuje wszystkiego, nie jest tego warty.

Nie no chyba bym sobie musiał coś uciąć, by to napisać.

 

Osoba z niecodziennym charakterem, człowiek, który przykłada sie do wszystkich spraw Sieci, chętny pomocy w każdej sytuacji, osobiście bardzo towarzyska osoba i godna zaufania. 

Swoje sprawy załatwia w bezstronny sposób, umie poradzić sobie z każdym problemem.

 

Aktywny, rozpoznawalny, sympatyczny misiek i zajebisty przyjaciel.

Dobra koniec tego. To podanie to tylko kwestia formalna.

 

Powodzenia 🙄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim pracę na dobrym poziomie. 
Aktywny na Forum i chętny do pomocy.

 

Jako osoba współpracująca z nim mogę od siebie dodać, chłopak rzetelnie wypełnia obowiązki i bardzo szybko się uczy.

Jestem na tak, swoją osobą wniesie wiele dobrego do redakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane odczucia, z jednej strony bym chciał,  a z drugiej nie... będę się streszczał.

Zacznijmyod tego, że poziom pisowni jest dobry na tyle byś mógł spokojnie coś zdziałać w tym polu.

Do tego w miarę śledzisz całe forum, a to jest ważne. 

 

Martwi mnie jednak to, że idziesz na łatwiznę, ponieważ niemal każdy tekst to kopiuj/wklej z Internetu, a to zdecydowanie za mało. 

Pomijam fakt,  że próbowałeś sobie przypisać autorstwo niektórych tekstów. 

 

Kopiowanie jestem w stanie zrozumieć przy jakichś kawałach czy ciekawostkach, no bo ciężko to czasem opisać samemu.

No ale mógłbyś się wysilić na coś większego i samodzielnego. Wtedy zdolności się rozwiną i będziesz tworzył ciekawe prace. Efekty  Braku samodzielności widać po tej "opinii". Temat jest po prostu nudny sam w sobie, jak ktoś będzie chciał opinię,  to zapyta lub zrobi ankietę. Dodatkowo nie umiesz ciekawie przedstawić tematu i całość była jak flaki z olejem.

 

Jesteś sumienny i się uczysz nowych rzeczy (tak mówią), więc gdybyś był pode mną, to chciałbym żebyś dostał tego redaktora. Ale potem zacznij tworzyć samodzielne teksty, bo jeśli masz pozostać przy kopiowaniu, to równie dobrze możesz iść na game supporta i kopiować aktualizacje do gier.

 

Liczę,  że słowa o "postaraniu się" są prawdziwe i coś zrobisz w kierunku poprawy.  

 

Kończąc, temu panu powinno się przydzielić próbny okres i zobaczyć co potrafi.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie