Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


drOpsny28

Rekomendowane odpowiedzi

'drOps* czyli ja jako składający

na kogo: Mambę pedała pi*********o je*****o w du**ę.

Powód: 10 min temu powiedział ten pies je***y, że przejdzie do ct i będzie mnie freekilował bo go wyzywam itp itd,

po drugie to nie pierwsza skarga na tą bitą pałę,

po trzecie pierwszy raz w ogóle cokolwiek piszę na kogokolwiek, bo nie bawię się i nigdy nie bawiłem w takie głupoty ale typ przesadził,

po czwarte dostałem bana na 1 dzień od jego koleszki, wielkiego admina "Traktora" następnego pi*********o pedała którego pierwszy raz w życiu widziałem na serwerze a gram od dawna,

po piąte on myśli je***y pedał że jak jest w ct to może wszystko,

po szóste wnoszę o odbanowanie, sprawdzenie demka itp itd,

po siódme tak z innej beczki: to co się dzieje czasami na serwerze, kto prowadzi i co robi to przechodzi wszelkie granice ale nie mi to oceniać,

a po ósme mam nadzieję że to on dostanie bana (mamba) bo pi*******y cwel tak jak już napisałem: "on myśli że może wszystko".

Piąteczka cześc, pozdrawiam serdecznie, pozdrowienia dla dobrych chłopaków Podporucznika Stefana, MonkiEs, Wolnego Kurdystiana, Polkesa mimo że ch**a pali XD, NecroMary'ego, figa, JanA, DexiS'a, KenShi'ego, a całą resztę tych wielkich adminów jednej nocy "TrAkTorÓw" i pedałów Mamb czy Dzidków to je*** prosto w ryj. Cześć.

 

 

Edytowane przez drOpsny28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat.

 

Chłop mnie zaczął obrażać w obecności admina iz3r.. , który nic nie robił więc sam zaaregowałem, po drugie chłop obraża w skardze.

Ogólnie ten ćpun powinien być dawno zbanowany, bo nic innego nie robi tylko ćpa a potem wchodzi na serwer i nie ma kontroli nad sobą.

 

Beka chłop nawet wzoru nie potrafi wstawić tak naćpany jest, a admina Traktorka nie znam :O ale widzę, że chłop ma większe jaja niż reszta adminów, która gra na serwie cały czas i potrafi zbanować.

 

pozdro

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sprawdzą demko, wszystko wyjaśnią, kto prowokował, kto zaczął, kto ma rację, kto nie ma racji. Nie Tobie to oceniać. Nie Tobie to wyjaśniać, więc się nie tłumacz. Po drugie iz3r'a dobrego człowieka ani innych ludzi w to nie wciągaj, bo ich to ch*j boli. Po trzecie obrazić to ja dopiero Ciebie mógłbym, a po czwarte nie miałbym kontroli nad sobą, gdybym Cię spotkał i ruchał prosto w Twój konfidencki ryj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie drops najbardziej zawinił. Powinieneś uważać z kulturą. Często wyzywasz, przeklinasz a serwerze. Ja jako strażnik nie będę tolerował takiego zachowania, mam nadzieje ze się ogarniesz drops. Mino tego, ze nie widzę demka to sam stwierdzam ze drops jest mocno agresywny w stosunku co do niektórych graczy. Grałem i nie raz widzialem jak wyzywał, a w dodatku na tej skardze wyzwisk jest więcej niż nie wiem. A i jeszcze link do demka daj z rozpiską

Edytowane przez reggin

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze składasz skarge ćpunie to musisz dać demko a nie inni będą szukać demka.


Po drugie jesteś ćpunem, który nie kontroluje co mówi i się pruje co chwile do każego tak jak to napisał reggin.

 

Po trzecie jesteś ćpunem i mam nadzieję, że dostaniesz bana na zawsze.

 

Po czwarte ćpunie edytuj posta a nie spamujesz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem że ktoś jest po stronie kogoś, ja również po swojej stronie mam wielu ludzi, więc czekajmy na wielki finał. Zobaczymy jak to się skończy. Tak jak napisałem powyżej. To ja nie będę tolerował prostactwa i u mnie nie będzie jakiegoś pierdolenia o szopenie, bo to nie pierwsza skarga i nie ostatnia na tego "kogoś" (pink mambę) wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę dać żadnego demka, więc nic nie muszę, a po drugie i ostatnie "bana na zawsze" to wszystkie znaki na tym świecie mówią i wskazują że no niestety ae raczej powinieneś dostać Ty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wbiłem na serwer, jak gracz  @ mambaKRUL był obrażany przez dwóch innych graczy.

drop1.png

drop2.png

drop3.png

drop4.png

drop5.png

edit/Naucz czytać się ze zrozumieniem.

         Nie spamuj, używaj opcji edytuj.

         

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedstaw co było na samym początku jak prowokował, bo jestem kimś kto nie pozwoli sobie na to, żeby jakiś cwel, mnie odsyłał na forum. Ponadto chciał, spróbował szczęścia to dostał. Coś jeszcze ? Tak z innej beczki, robisz za jego adwokata ? Jesteś stroną w tej sprawie czy byłeś tylko po to by dać mi bana bo jest jakimś Twoim ziomeczkiem ? Po drugie no niestety ale pierwszy raz widziałem Ciebie na serwerze. Jesteś takim cichym adminem jednej nocy ? Jeszcze jedna kwestia: To jest normalne że Mamba sobie wejdzie do ct i będzie mnie zabijał bo ma taki kaprys ? Z ch***m na głowę żeście się pozamieniali ? Od kiedy Ty w ogóle jesteś adminem ? Bo pół roku temu Cię nawet kur*a nie widziałem... To kim Ty kur*a jesteś ? "Adminem" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat

1.@ .:TR@kToR:. przedstawił dowody, nie jest on adminem u nas na serwerze, a członkiem UBT, dlatego ma prawo banować na serwerze. 
Słuszność  bana w moim mniemaniu  nie podlega negowaniu.  

2. @ drOpsny28Jeśli chcesz złożyć skargę, zrób to stosując się do odpowiedniego wzoru uzasadniając skargę konkretnymi dowodami.
W tym momencie, widzę tu tylko nieuzasadnione wyzwiska i brak szacunku do  2 człowieka. 

3. @ mambaKRUL, rozumiem prawo do obrony, jednak twoje zachowanie i zbędna dyskusja, oraz obrazy  w memach, tak samo do niczego nie dążą. 
Najlepszym co można zrobić jest ignorowanie obraz w daną stronę i napisanie skargi w odpowiednim dziale, 

Takim zachowaniem łamiecie bezpośrednio regulamin forum. 
Proszę  aby  @ Moderator  by zajął się ostrzeżeniami dla panów bez taryfy ulgowej.

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie