Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane SKARGA - NecroMary


RNB

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: RNB Super Silver Haze

Nick gracza oskarżonego: @ NecroMary
Powód skargi: nie słuszny BAN oraz kick + faworyzacja drugiego gracza, Zaczynając od początku (Mapa jail_kakao_beta
) godzina +/- 3:40 nie słuszny kick, otóż dostałem kicka za "zamknij się" o tresci "Kultura"  w dodatku gdy powiedział "To było jego ostatnie ostrzeżenie" ktoś powiedział "przecież On nic nie zrobił" to była sama prawda lecimy dalej, 19:24 na demku faworyzacja drugiego gracza, ogólnie wyglądało to tak wszyscy sobie przechodzą tego pseudokz wszystko ładnie pięknie nagle dwie osoby przechodzą dalej niż inni a czasu mają jeszcze sporo więc dlaczego ich zabił? Jeden cofał się z toru to prawda, drugi był trochę dalej niż inni ale mówił "nie spieszcie się"  to dlaczego go zabił? Miał jeszcze sporo czasu czyli dodatkowe FK + koniec końców doczekałem się na Bana ban za "Morda" w dodatku nie w jego strone z powodem "

Ciagle uzywanie wulgaryzmow w strone administratora + prowokacja" No to teraz wytłumacz mi Necro w którym momencie  jest ten moment "Ciągłych wulgaryzmów w strone administratora"? w dodatku nic nie ogarniasz jako administrator tego serwera na przykład:

Ziomek sobie robi mass TK lub FK no i oczywiście ciągłe narzekanie innych graczy na Ciebie, nie od dziś wiem że jesteś jaki jesteś jest, MASA skarg na Ciebie jak np te skargi, (na dole) sam @ snuff się wypowiedział że nic nie robisz na stanowisku admina, to jest sama prawda " stanowisku admina nie robi kompletnie nic co do niego należy" cytat z skargi nr 1. Jeżeli chodzi o fragowanie to wszyscy się pewnie ze mną zgodzą że wchodzisz do CT wbić sobie szlugi czy inne duperele tak jak mówiłem wyżej unikasz wezwań na u@ 90% graczy tego serwera już ci to mówiło "Wygrałeś admina w lays'ach?" z mojego punktu widzenia tak jednak jest, nie nadajesz się na to stanowisko ani trochę  licze w końcu na jakieś kary na jego konto, w sprawie mikrofonu i słuchawek nie raz ci mówiłem żebyś kupił słuchawki, gdy jesteś w CT nikt nie ma ochoty słuchać przegłosu z twojej gry lub tego co się dzieje u Ciebie w domu 95% poleceń nikt nie rozumie przez ten własnie przegłos oczywiscie twoja wymówka to "przecież mam dobry mikrofon" nic tutaj nie daje, to same kłamstwa lub wymówka na słuchawki "Nie stać mnie teraz na słuchawki" nie masz pięć złotych na najtańsze słuchawki douszne? Swoją drogą za bardzo się poczułeś na stanowisku administratora tego serwera. Liczę że rozpatrzycie moją skargę pozytywnie bo to co on robi to się w głowie nie mieści.

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): na życzenie @ polkeshttp://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2101080259-jail_kakao_beta-1610071140-1610073300.zip (faworka i cały ten kick itp)  http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2101080336-jail_facebook_cstekno-1610073360-1610075220.zip (ban i reszta syfu)

 


Czas zdarzenia: 8 sty 2021 - 04:06:35 (w tym momencie poleciał ban)

Edytowane przez RNB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas reaguje na wszelkie zgłoszenia i wam odpowiadam, proszę mnie nie pomawiać, bo to strasznie niestosowne. Ban jest jak najbardziej słuszny a dowodem z tego jest nie tylko mapa jail_kakao_beta, ale wiele innych jak arogancko i chamsko się do mnie odnosisz i przeszkadzasz mi wykonywać moją pracę. Dzisiaj w nocy weszli na serwer nowi gracze, jednemu pomagałem ogarnąć jak się prowadzi w CT, to ty się z niego wyśmiewałeś za co też ci zwróciłem uwagę. I na mapie facebook w pewnym momencie przegiąłeś już na tyle, że byłem zmuszony dać ci bana. Co najlepsze próbowałeś uciec z serwera potem, ale jest takie coś jak amx_last. Ban jest słuszny i nie zamierzam go zmieniać przemyśl swoje zachowanie  trakcie jego trwania. Zaraz wrzucę demko. Ode mnie to tyle, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, NecroMary napisał:

Cały czas reaguje na wszelkie zgłoszenia i wam odpowiadam, proszę mnie nie pomawiać, bo to strasznie niestosowne. Ban jest jak najbardziej słuszny a dowodem z tego jest nie tylko mapa jail_kakao_beta, ale wiele innych jak arogancko i chamsko się do mnie odnosisz i przeszkadzasz mi wykonywać moją pracę. Dzisiaj w nocy weszli na serwer nowi gracze, jednemu pomagałem ogarnąć jak się prowadzi w CT, to ty się z niego wyśmiewałeś za co też ci zwróciłem uwagę. I na mapie facebook w pewnym momencie przegiąłeś już na tyle, że byłem zmuszony dać ci bana. Co najlepsze próbowałeś uciec z serwera potem, ale jest takie coś jak amx_last. Ban jest słuszny i nie zamierzam go zmieniać przemyśl swoje zachowanie  trakcie jego trwania. Zaraz wrzucę demko. Ode mnie to tyle, pozdrawiam.

Dobra, a więc zacznę od mapy jail_kakao_beta demko minuta 14:45 włączyłem mikrofon, gracz ten zaczął mi dogryzać niestety mi się zniekształca głos na demku więc nie mogę dać dokładnych cytatów i ogólnie rundę wcześniej jeszcze zabrałem wszystkich na mapę wszystkich nawet ożywiałem buntowników i powiedziałem, że kto przejdzie najdalej do określonego czasu będzie miał życzenie i gracz mnie zaczął pomawiać, że w skargach mieli racje, że "tak, tak zabrać jak najwięcej osób na mapę", bo nie udało mi się wygrać, no a pomówienia tego typu to też jakiś rodzaj prowokacji, a zabierałem cały czas wszystkich nawet ożywiając buntowników. Lecimy dalej minuta 23:41, dałem poprowadzić nowemu graczowi, który nie za bardzo ogarniał tłumacząc mu w trakcie wszystko, a RNB, że tak powiem go wyśmiewał, co było bardzo niestosowne zwracając uwagę na to, że to ktoś nowy kto chciał nauczyć się prowadzenia z moją pomocą.
Przejdźmy dalej do mapy jail_facebook_cstekno:
Minuta 27:48 Zacząłem zabawę w saimon mówi i gracz nagle do mnie napisał coś w stylu "dobra zamknij się i prowadź, bo wkur****sz" i coś jeszcze niestety co gracze pisali na demku też mi nie pokazuje nie wiem dlaczego, ale podałem dokładny czas. Gracz dostał bana słusznego i myślę, że mu to dobrze zrobi i przestanie być arogancki i zacznie szanować innych i nie będzie celowo utrudniał pracy administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obejrzałem demko dokładnie, zawołam również @ RNB na teamspeeaka.
Ban za kulturę i prowokacje wobec @ NecroMaryjest słuszny. 

Więc moja decyzja.
@ RNBdostał ostatnie ostrzeżenie względem swojej kultury,  więc bana mu ściągam. Jest on za długi a gracz zobowiązał się do poprawy.

 

@ NecroMary masz ewidentny przegłos. Więc z niechęcią jestem zmuszony nadać Ci zakaz na prowadzenie w CT, dopóki nie załatwisz z tym sprawy.
Sprawa 2, nie ma tego w regulaminie, dlatego proszę Cię byś nie prowadził do takich sytuacji, gdzie na 6 graczy robisz kzta,  "Osoba która przejdzie najdalej, przeżyje" 
Gracze mają prawo się gniewać na takie zachowanie, gdyż cała przyjemność z gry jest im zabierana. 

Ostatnie, co do reagowania na U@, przeglądałem również logi względem tego,  w większości przypadków reaguję, a nie zawsze przy natłoku spamu na U@ zauważy się skargę danej osoby. 

temat_zamkniety.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie