Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] swipez


Shiroo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: swipez
Imię: Kuba
Wiek: 20
Steam ID: STEAM_1:1:518339073
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2-3 h
Opisz siebie: Myślę że osoby, które siedzą na forum już trochę znają mnie bardzo dobrze. Nazywam się Kuba, na forum znany wcześniej szerzej pod nickiem Shiroo. Pochodzę z Krakowa.  Przeszedłem już na csową emeryturę oraz powoli poświęcam grom coraz mniej czasu, lecz nadal mam chęci na usuwanie z naszych serwerów użyszkodników. Staram się trzymać nerwy na wodzy, jestem dosyć cierpliwy i towarzyski.
Dlaczego akurat Ty?: Nie mam zamiaru owijać w bawełnę i pisać, że będę chciał pomóc w rozwoju sieci bla, bla, bla. Nie ukrywajmy, że sytuacja w UBT CS:GO nie jest kolorowa. Uważam, że co do rezygnacji akurat z tego stanowiska postąpiłem zbyt impulsywnie. Niektóre tematy leżą nierozpatrzone przez kilka dni, gracze czekają na UB dziesiątki godzin. Wszystkie regulaminy wykute na blachę, przez poprzednie półtora miesiąca zdążyłem nabrać doświadczenia na stanowisku. Więcej osób jest potrzebnych, a z tego co mi wiadomo to chętnych nie ma. Nie ukrywam, że byłbym wdzięczny za otrzymanie jeszcze jednej szansy i na pewno jej nie zmarnuje.
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: TAK
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9/10
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Aimbot, Wallhack, Chams, AntiAim, Triggerbot, AutoBH, Auto Strafe, Auto Pistol, Radar Hack, Backtrack, Fakelag, No Smoke, No Flash. Konkretne nazwy to m. in Onetap, Aimware, CSH EVP, Novolinehook, z0rhack, Iniuria.
Kontakt:
Forum, Facebook, Teamspeak, Steam

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych osób, które mają magazyn doświadczenie we wspomagaczach co jest wielkim plusem.

Z tego co wymieniłeś jestem w stanie potwierdzić swoimi doświadczeniami tą samą skalę w cheatach. Były Blacklisted ^^.

 

Co do podania, bardzo ładne ogarnięte i takie powinni pisać inni, nie żeby coś. ;)

Zatem oczywiście, że na tak.

 

+ dobrze skonstruowane podanie

+ wiek

+ ogromne doświadczenie ( sam wyłapał jedną z osób na tym forum ^^ ;) )

+ był na tym stanowisku już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś już w UBteam, więc czemu nie.

Jeżeli gracze czekają na rozpatrzenie ich banów to znaczy, że trzeba kolejnego członka do zespołu.

Podanie przekonuje, doświadczenie jest (co jest przydatne), więc jak najbardziej na TAK.

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie