Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie By D4W1D.^^


D4W1D

Rekomendowane odpowiedzi

Kod:
[b]Imię :[/b] Dawid
 

[b]Nick w Grze :[/b] D4W1D.^^ [EL1M1M4T0R]
[b] 
Wiek :[/b] 16
 

[b]Staż w CS :[/b] Na steam 5lat a ogolnie to 6-7
 

[b]Staż na Naszym Serwerze :[/b] Niedlugo gralem wczoraj cos i dzis tez :)
 

[b]Posiadasz Konto STEAM [ TAK/NIE ] :[/b] Oczywiscie :)
 

[b]Czy znasz się z administracją serwera:[/b] Nie tyle co pisali na SB 
 
[b]Czy Miałeś/Masz Admina na Serwerze CS :[/b] Tak mialem abrdzo duzo razy. Mam Admina i Opiekuna na DD2#2
 

[b]Znajomość AMXX [ W Skali od 1 do 10 ] :[/b] 8
 

[b]Ile Jesteś w Stanie Poświęcić Dziennie na Obowiązki Admina :[/b] Poswiecam czas na DD2#2 ale jak wchodze nie ma cziterow wchodzic bede na 4Fun czyli okolo 3-4h dziennie
 

[b]Czy Będziesz Płacił/Płaciła Składki Miesięczne [ 11.07 ZŁ SMS / 8 ZŁ PRZELEW ] :[/b] Niestety nie :( Bede pykal reklamki
 

[b]Coś o Sobie [ Minimum 3 Zdań ] :[/b] Nazywam sie Dawid i mam 16lat.4Fun to fajny mod i dotego nie skomplikowany i na takich modach najwiecej jest "cziterow" i oczywiscie na cod'ach. Chce miec admina gdyz chcialbym pomoz Administracji tego serwera w wykrywaniu "czitow" ktore zawsze sa i czesto graja.Jak jestem dostepny i mam czas zawsze wchodze na serwery na ktorych mam admina i ogarniam czy nie graja odpaly.Mysle ze tyle Wystarczy, Ogarniam ta posade i oczywiscie mialem wlasne serwery i Fora cs
 

[b]Kontakt GG/Email :[/b] GG:42373690 Steam:batkman(avek moto) PW na TS3 rzadko ale jestem :)
 
[b]Czy zapoznałeś się z wymaganiami na admina które są poniżej? [TAK/NIE]:[/b] Tak zapoznalem sie 

 

 

Wymagania na admina:

 
~Przed otrzymaniem funkcji musisz uiścić opłatę za admina przynajmniej na miesiąc. Ewentualnością jest wzięcie admina na tzw. kredyt w formie dogadania się z h@ i zapłacenia za parę dni(zaplace napewno jak bede mial a potem reklamki)
 
~Minimum 16 lat+
 
~Dobra Znajomość AMXX [ Podstawowe Komendy ITP ]+
 
~Minimum 3 Godziny Dziennie gry+
 
~Wypełnianie Swoich Obowiązków [ NP Jak ktoś Napisze że np dany Gracz to Cheater to Przestajemy grać , wchodzimy na Specta i go Sprawdzamy ! ]+
 
~Osoba składająca podanie na admina nie może mieć ostrzeżeń na swoim koncie, w przypadku gdy je posiada musi je odrobić!+
 
~Wymagany jest pobyt dłuższy na serwerze, jeśli jesteś Świeży u nas zaczekaj, pograj, nie składaj pochopnie gdyż zostanie odrzucone. Minimum 30h gry-(serwer od wczoraj trudno nabic tak szybko 30h)
 
~20 sensownych postów+

b_350_20_08527D_09458B_FFFFFF_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK
+ Wiek

+ Steam

+ AMX

+ Aktywność na forum

 

Jedyne czym się na Tobie zawiodłem to estetyka podania :P

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie 

-masz już admina 

-brak kultury (wyzywasz graczy od ch...)

-nie ogarniasz admina (ignorujesz zgłoszenia na u@,wgl słabo wbijasz na serw)

 

Wiedziałem, że tak bedzie gdyż chcesz sie odegrać za to, że kazdemu na szyb. rekr. przyjołem a cb nie. Ale sorka ziomek ale nie ogarniasz posady admina

b_350_20_08527D_09458B_FFFFFF_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak bedzie gdyż chcesz sie odegrać za to, że kazdemu na szyb. rekr. przyjołem a cb nie. Ale sorka ziomek ale nie ogarniasz posady admin

A co ? nie wyzywałeś ludzi od ch.. za przypadkowy rzut flashem ?Nawet nie reagujesz jak ktoś zgłasza czitera na u@ , wchodzisz na serwer raz na kilka dni i to tylko na kilka minut. Więc sorka "ziomek" ale to chyba ty nie  ogarniasz posady admina. Po za tym to że odrzuciłeś mnie nie ma nic z tym wspólnego. 

2w5u3br.png xp6a89.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie