Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Games Support] ARIONEX


Gość adasxd12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adasxd12

Nick: arionex
Imię: Damian
Wiek: 15
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zawsze jak jestem na komputerze mam odpalone forum w tle. Spędzam +/-3h
Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Nie, natomiast wiem czym zajmuję się takowa ranga. Chciałbym spróbować swoich sił w czymś nowym.
Opisz siebie: Mam na imię Damian i mam 15 lat. Jestem miłym i sympatycznym człowiekiem. Nie lubię  uprawiać sportów, kiedyś trenowałem piłkę ręczną. 
Dlaczego akurat Ty?::Zdecydowałem się na te podanie ponieważ, zawsze przyda się para rąk do pomocy. Jako iż aktualnie posiadam ogrom od wolnego czasu mam zapał do pracy i do nauki czegoś nowego chciałbym się tego podjąć. Chętnych nie ma za dużo a ja mam chęci, więc może się przydam
Kontakt: discord, teamspeak, steam, fb, ig, wiadomość prywatna <_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że chętnych nie ma za dużo a ostatnio przyjęto dwie nowe osoby na to stanowisko więc chyba mało interesuje Cię co dzieje się na forum a szczególnie w tym dziale. Moim zdaniem aktualnie są 3 osoby i rekrutacja powinna być zamknięta. Osobiście jestem na nie. 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Rekrutacja zamknięta. Obecnie znajduje się 3/3 osób na stanowiskach.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie