Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ksiądz na Admina


KsiadzTenSam

Rekomendowane odpowiedzi

  • <<<Ksiądz stanowisko Admina >>>>
  •  
  • Nick: Ksiadz W Swoim Rodzaju
  • Imię:  Maciej
  • Coś o sobie: Mam na Imie Maciek :) 
  • mam 22 Lata moimi zainteresowaniami jest ogólnie budowlanka od 18 roku życia podjąłem sie pracy fizycznej na stanowisku Brukarza :) Aktualnie pracuje także w budowlance na wykończeniówce 
  • Mam dziecko które ma 4 Miesiące ma na Imie Oskarek :) Od 10 lat trenowalem piłke nożna na Bramkarza . Ogólnie myślę że jestem osobą Miła Kulturalna oraz uczciwa 
  • Wiek: 22 
  • Doświadczenie:  Na stanowisku Admina byłem wielokrotnie na serverach Jailbreak Oraz DD2/CodMod także wiem czym się wiąże obowiązek Admina Uczciwością oraz sprawiedliwością 
  • Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:? To jest dobre pytanie :) hehe . Gdyż myślę ze przydam się na tym stanowisku pomagam jak tylko mogę i postanowiłem napisać podanie i sam wymierzać sprawiedliwość tym którzy nie przestrzegają regulaminu 
  • Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Ksiadz W Swoim Rodzaju/51.83.215.2:27015/
  • GT oczywiście do szlifowania :)
  • Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: okolo 20 godzin czasem może być mniej gdyż mam sprawy związane ze zdrowiem i trzeba sprawy zalatwic :)
  • Znajomość regulaminu [0/10]: 10 
  • Znajomość moda JailBreak [0/10]:10 
  • Składka (TAK/NIE): Jeśli dam rade to oczywiscie że tak 
  • Znajomość AMXX [0/10]:  6 z małym + gdyż trzeba sobie przypomnieć :)
  • Steam ID? :  STEAM_0:1:573231324 
  • Posiadasz mikrofon?: Oczywiście 
  •  Wszystkie wymagania dokładnie sprawdziłem oraz są zrozumiane oraz je wszystkie spełniam pozdrawiam 
  • Kontakt:  Forum 
  •  
  •  
  • <<<WYMAGANIA >>>>
  •  
  •  
  • - Wiek min. 16 lat
  • - Posiadanie TeamSpeak3
  • Sprawny mikrofon
  • Steam
  • - Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik
  • - Minimum 10 dni stażu na serwerze.
  • - Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip)
  • - Minimalna znajomość AMXX [6/10]
  • - Minimum 5 postów na forum csowicze.pl
  • - Znajomość regulaminu
  •  

Nie zgadzam się z ostatnią wypowiedzią gdyż to jest zwykle oczernianie kogoś kto mnie nawet nie zna. 

na serwerze jestem kulturalny duża cześć graczy mnie zna .. 

Nie fraguje staram się prowadzić kreatywnie do samego końca rundy..  zapraszam do obejrzenia hltv z mojego prowadzenia ..

 

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odpowiedź na komentarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PLUSY:

- steam

- składka

- gt

- aktywność

- znajomość regulaminu

 

MINUSY:

- drobne błędy z nazewnictwem reakcji

 

Tego gracza spotykam prawie codziennie. Kreatywnie prowadzi jako Klawisz robiąc nieszablonowe gry i zabawy, lecz czasami używa innej nomenklatury reakcji, prawdopodobnie z innych serwerów Jailbreak, co może wprowadzać w błąd nowych graczy na serwerze. Podanie schludne i treściwe. Zdecydowanie jestem na TAK.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKRES PRÓBNY

-popełniasz dużo błędów (dowód: twój ban na ct)

+/-gt 

+amx

+mikro

+steam

+składka

Widać, że mu zależy na randze 

 

Edytowane przez reggin
rozmowa z księdzem na ts3, która dała wsm do myślenia

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak 

+ Wiek. 

+ Składka.

+ Często widziany na serwerze. (Aktywność)

+ Doświadczenie

+ Mutacja.   

+ Znajomość Regulaminu. 

                           `BiałaSmierc♥

Edytowane przez BialaSmierc
Dopisanie Plusika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

- Nie idzie się z Tobą dogadać rację masz tylko Ty zero obiektywizmu 

- Gdybyś znał regulamin 10/10 to byś nie miał bana na CT więc kłamiesz w podaniu

- Prowokujesz

- GT przez ostatnie 28 dni (4 tygodnie) byłeś aktywny na serwerze około 1658 minut = niecałe 28 godzin wychodzi 7 h tygodniowo A w podaniu piszesz że około 20 może trochę mniej ? Spójrz na to realnie.

Edytowane przez Bakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, nie ograniasz CT - nudne prowadzenie, fragowanie, nie potrafisz zapanować nad buntem (95% rund, w których jesteś w CT kończy się w 30 sekund po otwarciu cel), nie jesteś lubianym graczem na serwerze, głównie przez swój jęzor, którym nadajesz nawet w momentach, w których nie powinieneś się odzywać. Jesteś miły, kulturalny? Nie powiedziałbym tego, popatrz jak się zachowujesz i nie pisz takich bzdur w podaniu. Nie potrafisz dobrze pisać, aż boli jak się patrzy na Twoje komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak jak napisałeś regulamin 10 to jestem na tak, jeżeli zostaniesz przepytany i okaże się że nie to jestem jak najbardziej na nie za kłamanie w podaniu.
+Widziałem cię na serwerze
+wiek
+doświadczenie 
-małe błedy w ct 
Dodam od siebie że miałeś bana na ct za nieznajomość regulaminu a piszesz 10/10. Mam nadzieje że się z nim zapoznałeś i na serwerze i na forum.

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ KsiadzTenSamzostanie przyjęty na role strażnika na okres próbny,

przyda nam się ale na admina za szybko.

podanie_przyjete.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie