Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na takko


masnydmg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick):takko
  • Twój nick:Life es?
  • Nick oskarżonego:takko
  • Steam ID/IP oskarżonego:
  • Dowody (SS'y/Demo):
  • Opis sytuacji:banuje praktyczynie za nic i mówi ze mutuje za mikro +16 jak sam  ma 14lat i cały czas sie drze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ban za cheaty to ban za nic to ja już sam nie wiem czy ktokolwiek tu słuszne bany daje :0laughing:

tCQH0p8.png

 

Według mnie brak dowodów, aby ta skarga w ogóle przeszła

 

// Edit: Używaj opcji "Edytuj" to po pierwsze, a po drugie jak to się ma do Twojej skargi? :kopniak:

Edytowane przez Shabaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszytkim posiadasz 0 dowodów, a  o ub nawet nie dales poprawnego demka, więc jak mam cię rozpisać?

 

Na kolejny ogień, 

W dniu 6.01.2021 o 11:32, masnydmg napisał:

mówi ze mutuje za mikro +16

z tego co wiem zmutowałem za mikro +16 raz może dwano może z 5 będzie XD? nie więcej

 

 

W dniu 6.01.2021 o 11:32, masnydmg napisał:

jak sam  ma 14lat i cały czas sie drze.

cały czas sie dre? daj dowody i wtedy pisz że się dre, rozumiem każdy może raz się zdenerwować ale nie dre się mordeczko :p

 

to tyle, daj dowody u napisz pisz skarge

 

a jeszcze dodam

 

poszedłeś na oglądanie bo ktoś na serwerze powiedział "takko na spect" i tlumaczysz się że tata cie zawołał? XDD

 

 

 

 

edit:

obserwowalem cie od poczatku, czwekałem tylko, a spect to tylko dla mnie kolejny powod

i przestan spamic

edit2: gdybys podeslal demko z godziny bana to bym je rozpisal , a pozatym ty w tej skardzie nie masz dowodow :p

 

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty człowieku rozumiesz ze musiałem zmyware rozładowąc? i ja nie słyszałem od nikogo zeby kto kolwiek tak  powiedział

a nawet jeśli bym słysza to co to za powód bana> perm za to zę poszedłem na spect bo ktoś powiedizał tako na spect dobry  powód na perma 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takko napisał:

Przede wszytkim posiadasz 0 dowodów, a  o ub nawet nie dales poprawnego demka, więc jak mam cię rozpisać?

 

Na kolejny ogień, 

z tego co wiem zmutowałem za mikro +16 raz może dwano może z 5 będzie XD? nie więcej

 

 

cały czas sie dre? daj dowody i wtedy pisz że się dre, rozumiem każdy może raz się zdenerwować ale nie dre się mordeczko :p

 

to tyle, daj dowody u oizbueh pisz skarge

 

a jeszcze dodam

 

poszedłeś na oglądanie bo ktoś na serwerze powiedział "takko na spect" i tlumaczysz się że tata cie zawołał? XDD

 

 

 

 

edit:

obserwowalem cie od poczatku, czwekałem tylko, a spect to tylko dla mnie kolejny powod

i przestan spamic

edit2: gdybys podeslal demko z godziny bana to bym je rozpisal , a pozatym ty w tej skardzie nie masz dowodow :p

 

haha beka z cb jak ty dopiero teraz to patrzysz a po zatym to rumcajs mi dał to i powiedizął ze mam to wklejic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie