Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Troszkę Propozycji i zapytań.


Freszuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może zacznę od kwestii która jak widziałem była wiele razy poruszana ale dalej nie weszła ona w życie. Mianowicie chodzi o określony czas na zbuntowanie się gdy zostało 2 więźniów. W jednym temacie widziałem że taki punkt zostanie dodany, w drugiej zaś, ujrzałem iż ponoć został on już dodany, lecz ja go nie widzę ( Chyba że gdzieś mi umknął ale wątpie ).
Jeśli już jesteśmy przy regulaminie to pozwolę sobie podać parę propozycji.... Zacznę może od  tego tematu dot. wystrzelania broni na mapie poprzez CT:

 Moja propozycja na ten temat jest następująca: dodać punkt który jasno mówi o takowym zakazie, jak wiadomo mod JB to mod na którym gra młodsza scena Cs'a i nie każdy będzie brać tego, że jest to bugowanie mapy. Wiadomo, że te bronie są schowane dla TT i CT nie ma prawa ich tak sobie wystrzelać. Ale co jeśli broń będzie nam przeszkadzać w przeprowadzeniu zabawy? Mamy stać obok tej broni i więźniów/więźnia narażając się na bunt? Moim zdaniem powinna być możliwość wystrzelania bądź wyrzucenie takowej broni w miejsce gdzie nie będzie ona przeszkadzać i uwzględnić to w regulaminie. 
Kolejna sprawa to dodać jakiekolwiek zasady panujące na zabawach, na ten moment nie ma żadnej oprócz zakazie leczenia się. A więc można kampić w pomieszczeniach? Na zabawach typu WG można mieć sojusze pomiędzy kolorkami? Można mieć sojusz składający się z 10 osób na KD? Niby to jest rzecz jasna, ale jak wiadomo. Nie każdy gracz musi o tym wiedzieć a regulamin każdy gracz  musi znać (bynajmniej go akceptuję wchodząc na serwer) więc dobrze napisany regulamin to podstawa. 
Kolejna sprawa, gdy wydajemy pierwsze polecenia, możemy dać ich 5?....8?...20? Pewnie pomyślicie że logiczne jest to że dajemy max 3 czy tam 4 ale tego także nie ma w regulaminie, co w przypadku jeśli ktoś wyda dajmy na to 6 poleceń. Połowa więźniów pewnie nie zapamięta większości. Druga rzecz, pierwsze polecenia odliczamy po otwarciu czy przed otwarciem cel? Nie chcę tutaj nikogo wkurzać czy też zarzucać, że regulamin jest zły czy tego inne rzeczy. Chcę tylko dobrze dla graczy oraz administracji, żeby nie było żadnych konfrontacji. 

Odbiegając już od regulaminu dorzucę kilka propozycji. 
1. Dodać możliwość wyrzucania granatów na G, fajna opcja. Zawsze koledze z lepszym skillem można takowego podrzucić i wiadomo że wykorzysta go lepiej.
2. Poprawić system działania misji ale o tym pisał już @ KenShi.w swojej propozycji 
3. Dodać jakiś limit zabaw w tygodniu, bo takowego nie ma w regulaminie.
4. Zamiast zabawy w sobotę i w niedzielę. Usunąć w jednym z tych dni i dać np. w środę. Przy kreatywnym prowadzeniu oraz bez buntów rzadko co można dotrwać do soboty aby mieć zabawę, chyba że wydłuży się czas mapy o czym pisał także Kenshi 
 Na koniec chciałbym dodać że nie miałem na celu tutaj się kogokolwiek czepiać ani nic takiego. Pozdrawiam i widzimy się na serwerze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystko na plus. 

Można na pewno zablokować leczenie na zabawach tak jak to było na TF.

Tak samo jeżdżenie pojazdem.

Misje to są totalnie pobugowane. Zrobilem wczoraj po 2 dniach misje M4 150 HS. (Udałoby się szybciej, lecz jak wiadomo nie co mape te misje działają). Tak czy siak zrobilem, zmiana mapy i cofnęło mi 3 kille. 🤷‍♂️

Limit zabaw to podstawa. 

A przedłużenie mapy to chyba najprostsza rzecz, która powinna zostać wprowadzona z automatu. (Gdy wejdą mapki z mojej propozycji to w ciągu 25 minut możemy co najwyżej zrobić 20% wszystkich atrakcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pomyślimy w jaki sposób określić punkt odnośnie wystrzeliwania broni tak by odpowiadał wszystkim

Dalej .

 

 Myślimy z zmianie w zabawy z soboty na piątek. Freeday w niedziele jest liczony jako zabawa. Więc możemy dodać punkt w regulaminie.

"Strażnik może dać więźniom zabawę raz na 3 dni" W tym wypadku po FD Strażnik może dać zabawę najwcześniej w środę.
Zobaczymy jak to się przyjmie,

propozycja_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie