Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Bakacz :D


do usuniecia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: @MqeYVua.png Krejzolek99

Nick gracza oskarżonego: Bakacz :D 
Powód skargi: FK + obrażanie

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2101051510-jail_football_hs-1609855800-1609857360.zip
Czas zdarzenia: Chyba koło 15:15 ale czas akcji to 2:40-2:49

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   No wiec tak,zaczeło się od tego że ja i 3 innych graczy zostalismy ozywieni, Bakacz kazał nam dolaczyc do innych..jak wiadomo po ozywieniu nie wolno sie buntować. Tak i ja zrobiłem wszystko widać własnie od 2:40-2:49. Widac ewidentnie ze to MarioS rzucił tego HE,ja mialem jedynie smoke. Mimo zwrócenia uwagi Bakaczowi w daleszej czesci demka,ale to dla chetnych jak ktoś chce zobaczec. Ten dalej przy swoim stoi wiec ma te swoja skargę na którą czekał. Może i bym mu darował ale te słowa po zabiciu mnie nakłoniły mnie do tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1:20 niech sobie obejrzy jasno i wyraźnie mówię że tt trzyma tt ginie do odwołania, powód zabicia Ciebie był inny bo myślałem że to ty rzuciłeś tym granatem ale jak widać się myliłem zła perpektywa co nie zmienia faktu ze fk nie miałem tylko tyle że użyłem niecenzuralnych słów ponieważ byłem zdenerwowany za to przepraszam za nic więcej :)

 

 

@ JanO.Przeczytany mam regulamin nie raz ale dla pewności zawsze mówie tt trzyma tt ginie dlatego tak czy siak fk nie miałem, Za kulturę przerosiłem ponieważ mnie poniosło i więcej zrobić nie mogę ;p

Edytowane przez Bakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bakus napisał:

od 1:20 niech sobie obejrzy jasno i wyraźnie mówię że tt trzyma tt ginie do odwołania, powód zabicia Ciebie był inny bo myślałem że to ty rzuciłeś tym granatem ale jak widać się myliłem zła perpektywa co nie zmienia faktu ze fk nie miałem tylko tyle że użyłem niecenzuralnych słów ponieważ byłem zdenerwowany za to przepraszam za nic więcej :)

polecam przeczytać regulamin obydwóm panom, napisane jest jasno tt trzyma można zabić więc, oraz jeśli miał fk  nic nie możemy zrobić  jedynie za kulturę  można go ukarać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz zostanie ukarany za kulturę.

skarga_przyjeta.png

Edytowane przez xNaYebanY

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie