Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ Podanie Na (NA) ] CwaniaK #


CwaniaK #

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: CwaniaK #
Wiek: 24
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]:Witam, mam na imię Arkadiusz. Jestem z Żyrardowa dla tych którzy nie wiedzą jest to nie duże miasto które znajduje się pod Warszawą. Moje zainteresowania to piłka nożna oraz siłownia, lubię również biegać choć nie ukrywam ostatnio zaniedbałem siłownię, ale trzeba wrócić i zbudować coś z tego miecha :D Kibicuję mojej kochanej drużynie którą jest Widzew jeśli chodzi o zagraniczne drużyny jest to Chelsea, przechodząc do mojego podejścia do ludzi bardzo dużo się zmieniło na przestrzeni lat, obecnie staram się nie wchodzić w konflikty i staram się być lepszym ponieważ nie mam już 15 lat a 24 wiec jednak wiek trochę zobowiązuje, choć nie ukrywam że czasem można mnie wyprowadzić z równowagi ponieważ mam pewne granice jak chyba każdy, no nic to tyle ode mnie :)
Jak się o nas dowiedziałeś: Jestem tu od kilku lat , ale jak pamiętam grałem kiedyś na jakimś serwerze no i zostałem.
Co byś wprowadził w życie serwera?:Na pewno chciałbym pozyskać nowych ludzi na TS3  by ten serwer się rozrósł może jakieś konkursy odpalę na giereczki :)   

Twoje doświadczenie: Kilka razy byłem właścicielem na swoim TS3 oraz na innych.
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?]; Miałem kilka swoich TS3 oraz 2 lata temu byłem opiekunem TS3 na Csowiczach 
Zapoznałeś się z regulaminem?: Jasne że tak 
Ile możesz poświęcić czasu?:2-4 godz 
Posiadasz mikrofon?:Tak 
Przeszedłeś mutację głosu?:Tak 

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Oczywiście, że tak!
+ Ogarnięty chłopak
+ Chęć pomocy, organizowania konkursów
+ Doświadczenie 
+ Siedzisz tu od kilku lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie