Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nowe mapki Admin i parę propek D:


kensiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • kensiak zmienił tytuł na Nowe mapki Admin i parę propek D:

Jak najbardziej przydałoby się wszystko zmienić co podałeś. Najlepszym dla mnie jest komenda /modele, która by się przydała wsm. 

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) ogólnie jest opcja aby sprawdzić jakie są mapy na serwerze w konsoli wpisujesz "maps" ale twoja propozycja jest lepsza ofc. 

j) Jeśli chodzi o misję to ogólnie one jakieś zbugowane i dziwne.  Dziś robiłem misję na 3 życzenia. W tym czasie miałem może z 5 a zaliczyło mi tylko 2 :/

i) Tobie kenshi to nawet jakby się monitor wyłączyło to byś bunt zrobił xd Ja to na tym 7 sekundowym BH vipa się rozpedzic nie mogę xDD

m) No tutaj wielki plusik, znerfic jakos te gangi bo szczerze to można się przestraszyć jak się wejdzie na serwer po raz pierwszy 

z1) ogólnie w regulaminie też brakuje z tego co widziałem wspomnienia o jakichkolwiek zasadach na zabawie. Czy można kampić, tak samo moim zdaniem powinien być zakaz wchodzenia do gr. Jak wiadomo można się tam uleczyc a będąc w GR wystarczy chwila nie uwagi admina (albo spectuje kogoś innego) i gracz może się szybko uleczyć. 

z5) myślę że można to sobie ustalić prywatnie, lecz wiadomo nie każdy jest tak miły i się zgodzi 

z9) oj, obawiam się że wtedy byłaby tzw. patologia i straszne zagłuszanie pod nieobecność admina. Chociaż warto zawsze spróbować 

z13) a o tym już pisałem wyżej 

 

Reszta propozycji w punkt, ty to masz łeb kenshiak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) +

b) +

c) +

d) Nigdy nie widziałem, żeby ta zabawa wywaliła serwer. No, ale skoro tak jest to +

e) +

f) +

g) Jestem za odblokowaniem scrolla, ale przy tym należałoby dodać zapis do regulaminu o permie za gs/sgs/gsj. Pamiętam jak na początku serwera na tej sieci, był płacz o "sgsy". Nie ma sensu przerabiać tego tematu od nowa.

h) ?

i) + (Swoją drogą była już taka propozycja, która nadal nie została zrealizowana mimo przyjęcia :zamyslony: )

j) ?

m) +/- Należy pamiętać, że ten DMG jest zwiększony z pewnego powodu. W CT bez tego dmg z gangu/expa/svipa Jest naprawdę ciężko gdy przy otworzeniu celi zbuntuje się 1/3 więźniów, którzy skaczą, biegają i nie wiadomo co jeszcze robią (Mając średnio 200hp+abh, bo zazwyczaj głównie vipy/svipy się buntują) rozbiegając się w 3 różne strony mapy. Jeśli chcemy zwiększyć szansę dla osób bez svipa/vipa to należy razem ze zmniejszeniem DMG, zmniejszyć również HP.

n) +

o) +

p) ++++++++++++++ Naprawcie sklepik pls ++++++++++++++

s) Rzuciłem go najwyżej z 10 razy odkąd został dodany, ale gdy był rzucony na płaską powierzchnię to zawsze się teleportowałem. Może rzucasz za blisko ściany, a może to jest losowe.  

t) + Zamiast tego dodałbym otrucie, podpalenie, wyrzucenie w górę czy co tam jeszcze się da. Polegałoby to na tym, że więzień straciłby po prostu daną ilość hp (do ustalenia) dajmy na to 80% swojego całkowitego zdrowia.
 u) Z tego co wiem to jest taka opcja... zawsze była :'DD Chyba, że to tylko dla wybranych ;>. W /reg po zalogowaniu masz coś takiego jak zapamiętywanie hasła.

v) - Jeśli czas bh by się zmniejszył, to nie widzę takiej potrzeby. Nie można aż tak ograniczać "przywilejów" vipa/svipa. 

w) +

x) ---------------- Zostawcie czapki premium pls ---------------- A co do gangowych czapek, to dałbym to tylko dla top3 gangów na serwerze. Myślę, że byłaby to fajna opcja i jednocześnie choć trochę zachęta dla innych gangów do walczenia o tą topkę.

z) +
z1 XD) +++ Do tych 20-30 sekund dodałbym informację, że nawet jeśli CT ponownie otworzy i zamknie cele to czas się magicznie nie resetuje, bo już byli tacy agenci co zamykali te cele co 19.9 sekund >.<

z2) +
z3) +

z5) +

z6) +

z8) - Tu już wychodzi kto ogarnia, a kto nie. Jeśli ktoś nagminnie robi MFK, bo nie potrafi spojrzeć na HUD to raczej nie powinien znajdować się w drużynie klawiszy i prędzej czy później dostanie bana na to CT. Pozycja buntu powinna zostać, bardzo to pomaga prowadzącemu przy buncie, gdy wszyscy kucają i patrzą się w dół w bezruchu.

z9) +/- Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia. Niby kiedyś grałem na JB, gdzie był ten VipVoice i naprawdę ludzie ogarniali i nie zagłuszali prowadzącego. Niestety społeczność tego serwera jest bardzo specyficzna i wątpię aby to się tutaj udało, no ale zawsze można spróbować na kilka dni.

z10) +

z11) już się szykujesz na gsy, na wypadek przywrócenia scrolla? :D Co do propki to +
 z13) Nie spotkałem sie z niedziałającą samą komendą /m /misje, zazwyczaj gdy tak jest to nie działają również inne komendy takie jak /menu.

z14) +++

z15) +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie