Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

Nick: reggin21jppl
Imię: Tomek

Doświadczenie: Kilka lat w cs 1.6 a w JB to 2 lata +/-. Admin PB/SURF/CS:GO MOD/ZP. (Kilka miesięcy) 

Coś o sobie: Jestem Tomek. Mam 16 lat. Mieszkam w okolicach Warszawy.  Interesuję się informatyką, ASG, trochę motoryzacją, muzyką, piłką ręczną i gotowaniem. Jestem w 2 klasie technik informatyk.  Aktualnie pracuje w pracy mojego tatki i pomagam gdy jest dużo towaru. 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem?: Chciałbym trochę pomóc całemu serwerowi, dołożyć te małą cegiełkę w rozwój serwera. Wiem, jaki to jest obowiązek bycia kimś, kto pełni wyższą rolę niż gracz. Dużo graczy znam z serwera i dużo pewnie mnie też zna. Zapewniam, że będę w miarę możliwości codziennie na serwerze i, że będę dbał o higienę serwera wraz z pozostałymi adminami. Chciałbym głównie pomóc w zwalczaniu patologii na serwerze. 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:1:532503650

Składka (TAK/NIE): Tak

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Na pewno 12h minimum. Bardziej nie określę. 

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/reggin21jppl/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 6/10 

Znajomość regulaminu [0/10]: 8/10 

Znajomość moda JB [0/10]: 9/10 
Posiadasz mikrofon?:  Tak 

Kontakt: forum, steam

<<<WYMAGANIA >>>>

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 250 minut przegrane na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

@edit

@MqeYVua.png KsiadzTenSam Porównaj mój GT ze swoim GT. JA ciebie rzadko widuje raz na kilka dni. Więc jak masz widzieć kiedy jestem w CT a nie? Ja wiem, że czasami wybucham ale nikogo nie wyzywam. Przeklinać można ale z umiarem ;)

Edytowane przez reggin
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE.

Gdyż gdy adminów nie ma A ktoś robi tak zwany Budrel  na serwerze to nie hamujesz się i pokazujesz brak kultury.

Rzadko widać Cię w CT daj lepiej się poznać 

I zobaczymy 

+ Składka 

+ Steam.

-

Tu nie chodzi o to że Moje GT A twoje GT.

Poprostu moja opinia jest na NIE gdyż jesteś Wybuchowy A admin powinien świecić przykładem dla innych.

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odnośnik do odpowiedzi

Pomimo za dużego temperamentu ja jestem za okresem próbnym, @MqeYVua.png KsiadzTenSamszuka admina, a nie czekaj STRAŻNIKA idealnego, dobrze że nie ma swojego serwera bo zostałby bez administracji, nie ważne że chłopak ma same plusy, najważniejsze jest to że czasami przeklnie. 😂

+ Składka

+ Steam

+ Często aktywny co widać po GT

-/+ Póki co nie widziałem żebyś kogoś urażał swoim zachowaniem.

Zresztą myślę że jako strażnik będziesz się bardziej pilnować żeby uważać na słownictwo.

@MqeYVua.png KsiadzTenSam masz taką opcję jak edytuj A nie notorycznie nabijasz sobie posty, po drugie ja rozumiem że można wyrazić swoją opinię, ale nie powinno się kłamać wyrażając ją, tak dla jasności może mało go widzisz w ct bo mało jesteś na serwerze, nie zastanawiałeś się nad tym ? 

Ty składając podanie na admina uwazałeś że świecisz przykładem dla innych? Ukazuje to ten śliczny ban na ct chyba że Ci zdjeli na święta to dostałeś w prezencie xD

Nie jesteś obiektywny zdejmij klapki z oczu.

Pozdrawiam 

Widziałem w odwołaniu od bana więc mi nie mów że nic nie wiem.

"Klucic" i na Tym zakończymy xD 

@ Lolcia :3 proszę o ukaranie Pana za nabijanie sobie postow bo widze uwaga twoja w jego stronę nie poskutkowała 

Edytowane przez Bakus
Odnośnik do odpowiedzi

Jako strażnik będzie się pilnował?? 

JESLI CHCESZ BYC NA TAKIM STANOWISKU POWINIENES SWIECIC PRZYKLADEM DLA INNYCH 

A nie pilnować się po otrzymaniu rangi.

I nie podoba mi sie co mówisz na.moj temat. Każdy ma prawo wyrazić opinnie 

Przez Lolcia :3,

Używaj opcji edytuj

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, KsiadzTenSam napisał:

Jako strażnik będzie się pilnował?? 

JESLI CHCESZ BYC NA TAKIM STANOWISKU POWINIENES SWIECIC PRZYKLADEM DLA INNYCH 

A nie pilnować się po otrzymaniu rangi.

I nie podoba mi sie co mówisz na.moj temat. Każdy ma prawo wyrazić opinnie 

Słuchaj Ja nie mam zamiaru się tu z Tobą Klucic.

Jeśli nie wiesz o co chodziło z Banem to nie wypowiadaj się proszę.

Wyrażam swoją opinnie tak jak myślę.  

Skończyłem temat i nie chce mi się już z Tobą kontynuować konwersacji gdyż uważam że jest ona zbędna tutaj. Żegnam.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za okresem próbnym. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dać mu szansę. Często w CT, stara się pomagać i nie jest konfliktowy. 

Jedynie boje się, że nie będzie wiedział co zrobić przy jakimś sporze, albo podejmie złą decyzję. Nie mniej jednak ma ode mnie ZIELONE ŚWIATŁO na okres próbny.  :beargif:

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, snuff napisał:

Jestem za okresem próbnym. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dać mu szansę. Często w CT, stara się pomagać i nie jest konfliktowy. 

Jedynie boje się, że nie będzie wiedział co zrobić przy jakimś sporze, albo podejmie złą decyzję. Nie mniej jednak ma ode mnie ZIELONE ŚWIATŁO na okres próbny.  :beargif:

tak samo jak kolega za okresem próbnym 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...