Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga - Polkes


xlazan

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)

Nick gracza oskarżonego: @ polkes
Powód skargi: Opiekun serwera totalnie nie ogarnia, żyje w swoim świecie, wszystko co on mówi jest prawdą, a gdy ktoś coś powie do niego, to od razu wykorzystuje swoje wspaniałe możliwości serwerowe i banuje. Opiekun jak wiemy, nie jest lubiany za bardzo na serwerze, głównie przez to, że banuje wszystkich, którzy powiedzą o nim coś, co jest prawdą, to i tak uzna to za prowokacje i da bana, wiedząc że i tak jest bezkarny. Sytuacja z teraz, dostałem bana i w skrócie opiszę, co się działo. Opiekun na start mapy wszedł do CT, doszło do niego bodajże 2/3 osoby. Żadna runda nie została oczywiście ogarnięta przez tych, którzy byli w CT, bo totalnie nie potrafią sobie poradzić przebywając w CT, dlatego bunty były co rundę. Już po pierwszych dwóch buntach opiekun zaczął się pocić, zakaz patrzenia w dół, kręcąc się w prawo stojąc pod tą i tą ścianą i tym podobnie, ale również bardziej spocone polecenia nic nie dawały, bunty szły cały czas. Przyszedł czas zabawy, polkes zaczął prawić swoje żale, nawet nikt nic nie mówił, a on prawił, że jeśli ktoś uważa, że jest lepszy od niego, to niech wejdzie do CT i pokaże jak się prowadzi, gdzie któryś z graczy coś tam odpowiedział oraz padło słowo do mnie, wulgarne ze strony opiekuna, który już był na skraju nerwów. Skończyła się pierwsza zabawa, zaczęła się druga, którą wygrałem I WZIĄŁEM WŁASNE ŻYCZENIE i jako własne życzenie zabiłem polkesa i wpisałem killa, na co opiekun szyderczym śmiechem już nadużywając adminvoice powiedział "okej :)" i po dosłownie kilku chwilach dostałem bana z powodem "kill na życzeniu". Śmiech na sali, opiekun po raz kolejny stracił w oczu serwera, widziałem to jeszcze po banie, jak gracze szydzili z opiekuna. Uważam, że jak na opiekuna, to polkes się nie nadaje. Zapatrzony w siebie, jego zdanie jest najmądrzejsze. Podczas zabawy runda/dwie przed moim banem opiekun już mi zaczął w pewnym stopniu grozić banem, coś w stylu "Policyjna ostatnio dostał bana, dalej się nie nauczyliście" - coś tego typu, wszystko znajdziecie na demku dokładnie je analizując. Kończąc uważam, że polkes nie nadaje się na opiekuna.

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Nie wiem, gdzie tu macie demka. Link do bana, w którym jest mapa i czas; http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=263
Czas zdarzenia: 15 minut temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co do bana. 
4.4 Zakaz wpisywania Kill'a/Popełniania samobójstwa 


 


3. Wypowiedziałem się ze względu na wasze gadanie itp.  Jeśli potraficie lepiej prowadzić zapraszam do CT, chętnie ustąpię miejsca.

 

4. Skomentowanie mojej wypowiedzi śmieszkami w waszą stronę. Jestem już poirytowany waszą grupką.  I wypowiedziałem się w Twoim kierunku skończ pi*******ć. 
 

5. Owszem, nawet sam  podczas rozmowy z właścicielami powiedziałem "Nie jestem lubiany na serwerze, ale mnie to wali. Robię co do mnie należy. 

 

6. Nie zabraniam ludziom przeklinać na serwerze itp, itd.

Podsumowując, Ban słuszny. A co do 2 sprawy, Dałem się sprowokować ludkom dzisiaj i dałem się wciągnąć w zbędne dyskusje z nimi.

Dlatego @ Pan Truskawa, @MqeYVua.png KaczoreK z konsekwencjami będę się liczył :)  Wiem, że osobie z moją rangą nie przystoi wchodzić w zbędne dyskusję z graczami. Jestem osoba która potrafi przyznać się do błędu. Dlatego skarga w połowie ma swoją słuszność. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem rozmowę obu graczy 

I nie podobała mi się gdzie POLKES tłumaczy k to chodzi A ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)

dalej go atakował 

 

Prosiłem by nie klucili się na serwerze bo jest Od tego Forum.

POLKES przeprosił że był na Afk 

I wytłumaczył wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie