Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Games Support] Mrs.Fuksiara


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Nick: @ Mrs.Fuksiara
Imię:
Ania
Wiek: 22

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: To zależy od tygodnia, ale przeważnie jestem 3-4h dziennie. Czasem nawet cały dzień. 

Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Nie, nie pracowałam :)
 

Opisz siebie:
O jeju.. Trudne pytanie. Kiedyś nie lubiłam współpracować z innymi, teraz chętnie to robię. Jak się w coś angażuje to staram się dać z siebie 100%. Lubię pisać, szukać informacji, bądź ożywić coś, co jest martwe. Staram się być miła, ale wiadomo czasem nie wychodzi xD Aktualnie pracuje za granicą :) 

Dlaczego akurat Ty?: Długo się wahałam czy pisać podanie, ale chciałabym pomóc tutaj w rozruszaniu działów. Najbardziej poddziału Valorant, bo w niego gram i bardzo dużo informacji na Jego temat wiem. Nie wykluczam również innych gier, :) 

Kontakt: FB, GG, STEAM, FORUM, SMS :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe się zastanawiać.. WIELKIE TAK!

+wiek

+doświadzcznie

+chęć pomocy

+/- doświadczenie. Aniu, jeżeli będzie trzeba cię doładować pod względem wiedzy to pisz śmiało na Pv :Kappa:

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas,  jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma redaktora więc pisać potrafi. Przyznam szczerze nie ruszam działu Volorant ponieważ nigdy nie grałem i nie przemawia za mną ta gra więc tutaj się przydasz też. Chęć pomocy, doświadczenie jako redaktor, wiek oraz aktywność. Nie widzę minusów chyba. Jestem na tak

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze spisujesz się na randze redaktora, wypełniasz obowiązki należycie, zawsze na czas, masz chęci, pomysły zatem dlaczego by nie?

Dojrzała i wybitnie mądra kobita, która przykłada swoją pracę zawsze w 100%.

 

+ chęć pomocy dla tej rangi

+ aktywna

+ ma pomysły na rozbudowanie tego działu

+ dojrzała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zgłoś się do @ ferstel @ Sysia ;* @ LewyBrzeG lub @ P00F w celu dogadania szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie