Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie sie od bana.


Janeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Janeczek
IP / Steam ID*STEAM_1:0:544555373
Admin banujący:  David
Data i godzina otrzymania bana*01-02-21 19:29
Runda: -
Serwer*❱❱ [PL] ★ CSowicze.pl ★ [MIRAGE] ❱❱ ...
Powód: Wallhack
Link do demka*
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*: jedyna sytuacja która podchodzila pod wh którą pamiętam to jak z awp zabiłem malpeczke chyba schodzil undera w którym szedlem na walku, słysząc go zatrzymalem sie, wcelowałem on wychylił no i prosty kill dla mn, tyle grałem przeciwko tb david i chyba juz mnie sprawdzałeś nie raz, pozatym **teraz na serwerze był Travis, czy przy nim bym używał wh?** :/ **Gdybym naprawde latał odpalony to bym nawet nie pisal odwołania tylko szedł na inny serwer i grał dalej  bo bym wiedział że i tak nic sie nie wybronie**, tutaj jestem w innej sytuacji// David jeśli musisz to rozpisz, ja wiem swoje, bylo tyle akcji gdzie mógłbym wykorzystac tego wh niby i tego nie robiłem bo go nie mam, ale no ja wiem swoje i ty myslisz swoje, nie mam jak tego udowodnić procz tego że tyle osob mnie zna i widzialo jak gram i wie że smurfuje, pewnie bana nie ściągniesz, ale i tak wolę zapytać czy jest jakaś opcja zebym sie go pozbył i mógł grac dalej

 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez Janeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do demka: http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20210102-184451-1473086382-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip

 

3:46 skan na apsach B , miał info apsy B, dość ciekawa głowa nie mniej jednak 

36:34 trochę po modelu 

34:00 runda z ak  modeluje, od momentu wyjścia z pałacy, skan na ścianę w dżungli akurat jak pojawia się model ct-ka za nią. Pierwsze kilka strzałów po modelu a reszta nwm tak jakby sobie przypomniał, że to nie przynosi efektu, leży molo od tt- więc jest logiczne, że nikt przez to nie wybiegnie  z okna. 

41:22 Skan na midzie, nie miał infa 

Patrząc całe demko  widać jest, że umie się poruszać po mapie, trzyma kąty,  nwm no mogą to być lucky shooty. Niech jeszcze ktoś zerknie to.  Sorry, że tego wczoraj nie ogarnąłem, bo tak obiecałem ale byłem padnięty już. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie