Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie się od Bana Promised/Fanatic


Fanatic123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:ρяσмιѕє∂♥ ♥
IP / Steam ID*:76561199017365254
Admin banujący:David
Data i godzina otrzymania bana*:2021-01-02, około godziny 19
Runda:15
Serwer*:Only mirage
Powód:Wallhack
Link do demka*:http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20210102-184451-1473086382-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip
Wycinek z konsoli*:Damage Taken from "MOVMENT! Dabek ☾☜☯☞☽" - 134 in 1 hit
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*:Grałem rundę Pistoletową zrobiłem 3 kille headami może to dlatego ale nie były nawet trochę podejrzane, nie wiem za co bana wyrwałem , liczę na szybką Odpowiedź i ub :D 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:42 - random skan? ale do czego tam strzela? Tam nic nie ma ale dalej jest zainteresowany...

11:35 wychodzi jak do zwykłego pikowania z tęmpem ale robi to na dwa jakby nwm wiedział miał zamiar go bejtować tam + dalej akcja konektor zbija jednego ale dalej jest mocno widać zainteresowany typem na schodach skąd wybiegł mu poprzedni co jest troche dziwne, flick na shorta do przetrawienia

17:30 wychodzi na mida śledzi model z terro celownikiem, to może być przypadek ale to mi się nie spodobało najbardziej 

2:14 tu też do końca nie wiedziałem czy go słyszał

Demko jest czyste. Bana nadałem na podstawie wymienionych sytuacji nie byłem wstanie tego odtworzyć ponownie  w minutę więc wolę zatrzymać kogoś na godzię, podjąłem decyzję o banie dla kolegi z uwagi na dobro reszty graczy. Pozdrawiam. Oskarżonego niesłusznie  przepraszam, że musiał czekać długo na ocenę, starałem się w miarę szybko sprawdzić. Pozdrawiam, do zobaczenia na serwerze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie