Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane ssy wrzucam po raz 2 !!!


Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Ssy sobie obczaje ale narazie prosze UBT by nie dawali żadnego UB. Rozpisze demko i z niego wszystko wyniknie :)

 

EDIT: Nie zaśmietaj tematu. Od czegoś na forum jest opcja edytuj. Demko nie kłamie. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać poprosze też UBT by je rozpisali pozdrawiam @MqeYVua.png Julia

Edytowane przez senetor

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas,  jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to lece autem pojezdzic :P ciewke co rozpiszesz :DDD pewnie juz ub nie dostane  :D

okey ale jak bedziesz rozpisywal to prosze podglos sobie sluchawki bo ja tylko na sluch gram 

Edytowane przez Julia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko które rozpisuje:  http://ehltv.hltv.org.pl/srv56832/HLTV-2101021642-css_mirage.dem.zip

 

Grasz na słuch a 75% czasu jaki grałaś na przysłowiowy od******l. W wiekszości czasu wątipe byś kogokolwiek słyszała przez to, że działo się bardzo duzo akcji (granaty, intesywna walka z enemy team'em). Nie sprawdzałaś miejsc gdzie mógł być potencjalny przeciwnik tylko te w któryc go mogłaś "słyszeć" lub zobaczyć. Twój movement też nie jest jakiś za rewelacyjny a pociąganie recoila broni aż woła o pomste do nieba..

 

0:00 - 2:15 nic dziwnego, zwykłe wejście na Bombsite B na pełnym speedzie nie sprawdzjąc kamp. (brak fragów) b-

2:47 nie naturalny przeskok celownika na głowe enemy (1/2), totalne olanie miejsc gdzie ktoś mógł być b+/-

3:05 normalny kill z strony podejrzanego pod koniec. b-

3:33 znowu dziwny przeskok (prędkośc demo 1/4) b+/-

4:44 Podejrzany wiedział, że jest w Łączniku ale gdzie dokładnie to nie +szybki nie naturalny przeskok celownika na głowę i zdobycie fraga. b+

4:50 ???

5:03 Podejrzany mógł usłyszeć nadchodzącego CT z kuchni dlatego, że był blisko wcześniej wspomnainego spota, dziwny frag b+/-

5:30 normalne kille b-

6:25 tak jak wyżej, nic dziwnego b-

6:49 dziwny przeskok celownika na głowę (wątpie by była to wina recoil'a broni. Prędkość 1/4) b+/-

7:30 nic dziwnego ani podejrzanego b-

8:43 BAN z mojej strony

 

 

Mój wniosek? Twoje granie było dosyć dziwne. Zero komunikacji z Teamem a jest to kluczem do wygrania meczu. W wszystkich czasówkach jakie podałem wyżej biegałaś jak przysłowiowy słoń. Sprawdzanie miejsc gdzie ktoś był, lub mógł być było robione na "od******l". Demko jest z HLTV więc jakościa nie powala.  Podsumowując, uważam iż osoba ta grała na jakimś MH z funkcją ON/OFF gdzie sytuacja tego wymagała. Z mojej strony to tyle. Decyzję podejmie  @ UB Team CS 1.6

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas,  jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale po co mi komunikacja jak wiem wszystko z radaru przeciez nie bede sprawdzac miejsca w ktorym jest ktos z mojej druzyny :D ale to nie rozumiem jak odwolac sie od tego XD bo ja nie mam zadnego MH nie wiem co to ssy wrzucilam doslownie 5-10 minut po ich zrobieniu dodaj do B-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Ss'y czyste. 
Demo: https://www70.zippyshare.com/v/APJpirfr/file.html 
2:47 - Z hltv trudno ocenić +/-b
3:33 - Normalne strzały -b
4:44 - A ten łącznik to nie czasem kuchnia? Widział go przez okno, nie widzę żadnego przeskoku -b 
5:03 - Zwyczajny frag, celownik prosto na głowę wystarczy kliknąć -b
6:49 - Jedyna ciekawa akcja, dziwnie kule latały, pewnie dla tego, że demo z hltv +/-b
Gracz nie dostanie bana z dema hltv z takich niepewnych akcji.
@ senetor polecam nagrywać swoje demka, o wiele więcej widać. 

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie