Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Policyjna


KsiadzTenSam

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Policyjna Prowokacja

 

Nick gracza składającego skargę: Ksiadz W Swoim Rodzaju

Nick gracza oskarżonego: Policyjna Prowokacja
Powód skargi: Wszedłem o 16 godzinie na server Jailbreak gdzie w Ct jest powyżej wymieniony .

powod skargi 

-Brak Kultury 

-Faworyzacja

-FreeKill

-FreeDMG

-Robi na serverze "PATOLE"

-Pcha sie do CT gdzie był juz na innej Mapie 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 
Czas zdarzenia:  mapa Jail_Instagram godzina 16  dnia 1 Stycznia 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 1 RUNDA - więc kolego 1 runda przed otworzeniem cel robisz sobie Quiz, co jest równo znaczne z tym że wydajesz polecenia przed otwarciem celi, po czym oddajesz prowadzenie koledze i mówisz prowadź. Pewnie wygrał kolega od ciebie z ts'a któremu dałeś odpowiedzi ale tego już ci nie udowodnie, dałeś mu FD. Ta sama runda twój kolega się buntuje bo uciekł na surfa zabija 2 Ct, po czym ty pozwalasz mu wrócić zaznaczam że kolega się zbuntował, inni co uciekli co się nie zbuntowali nawet nie mieli propozycji powrotu, koledze buntownikowi kazałeś wpisać kill'a i go ożywiłeś . Do tego brak kultury. Freeday czyli twój kolega robi TeamKill za co  też zostanie ukarany po czym ty mówisz że on klika by go obronić.

(Nie wiedziałem że da się tyle nabroić w  1 rundzie) Za samą 1 rundę jak dla mnie perm na CT.

2 RUNDA - Włączasz mikro dla TT 3 osoby przeklinają i obrażają przez mikrofon, po czym ty zabijasz więźnia co wykonuje wszystkie polecenia, bo  ktoś miał takie życzenie czyli robisz tak zwany FreeKill, każdy się drze totalny chaos na serwerze, ty masz to gdzieś mikro dalej mają włączone, wieźniowie stoją ty nie prowadzisz przez długi czas, przez co

jest 00:00 i dalej 13 osób, zabijasz 1 więźnia bo się drze przez mikro po czym go ożywiasz.

Dalej nie bd rozpisywać demka bo nie trzeba. Dobra jak dla mnie PERM CT dla cb bez możliwości UB. Lecz że wcześniej byłeś karany przez kogoś innego,

Wymierzenie kary dla cb zostawiam dla @ polkes.

Co do Gracza - Meduza ban za kulturkę na czas który wymierzy @ polkes.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MqeYVua.png KOALA(Policyjna Prowokacja) Zostaje ukarany permanentnym Banem na CT. 

Dodatkowo zostaję na niego nałożony ban na 3 dni.  

 

@MqeYVua.png Medusa został już ukarany banem na 1 dzień w dniu wczorajszym, zobaczymy czy coś do niego dotrze,

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie