Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Games Support] senetor


senetor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: senetor
 

Imię: Kacper
 

Wiek: 20
 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Różnie. Zależy od dnia ale teraz dzieki urlopu w pracy myślę, że bedzie to z jakieś 2/4h :p
 

Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Zależy jak na to spojrzeć. Na X forum była podobna ranga, która zajmowała się praktycznie tym samym co tutaj. Dzięki nabytemu tam doświadczeniu uważam, że nadaje się na to stanowisko :P
 

Opisz siebie: A więc tak. Jak możecie zobaczyć mam na Imie Kacper, mam 20 wiosen i mieszkam w Polszy. Jestem osobą miłą, opanowaną, przez co nie mam problemów z znalezieniem jakich kolwiek nowych znajomych itp itd.  Rzadko co wpadam kłótnie z kimś innym, lecz gdy zdarzy się ten moment to staram się zakończyć ten spór na ugodzie i wzajemnych przeprosinach :)
 

Dlaczego akurat Ty?: Tak jak wyżej, dzięki nabytemu doświadczeniu uważam, że nadaje się na to stanowisko. Zauważyłem, że dział stoi od X czasu pusty i chce to zmienic wraz z pomocą obecnego tutaj na sieci Game Support'a.
 

Kontakt: Forum, Steam, GG, Discord, TS3, Snapchat

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas,  jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, senetor napisał:

jakich kolwiek

Jakichkolwiek*

 

Mimo, że jest tutaj dopiero kilka dni, to już wykazał się większą aktywnością,  niż inni aplikujący do rang w miesiąc. To jest bardzo ważne, a zauważyłem,  że Kacper przegląda całe forum, od góry do dołu. 

8 godzin temu, senetor napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Tak jak wyżej, dzięki nabytemu doświadczeniu uważam, że nadaje się na to stanowisko.

Nareszcie ktoś zrozumiał to pytanie. Jeśli rzeczywiście jjest tutaj doświadczenie,  to uważam,  że należy poprzeć tę aplikację. 

 

Ostatnią bardzo istotną rzeczą jest to, że potrafi porządnie pisać oraz rozumie tekst, który czyta. Według mnie powinien otrzymać możliwość pokazania swoich umiejętności w tym dziale. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tak jak @ drenn jestem za tym aby pokazał swoje umiejętności. Sam chętnie poczytam i może nauczę się czegoś nowego.

Wiek, doświadczenie, wydaje się być porządną osobą której można zaufać i dać szansę. Masz moje poparcie.

POWODZENIA!

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie posłuchał mnie gamoń...

Dobrze, jako iż ta ranga nie jest dość wymagająca można dać szansę, z uwagi na same plusy u góry otrzymane przez poprzedników.

Widać, że zależy Ci na rozwijaniu się tutaj co mnie cieszy. 

Czas pokaże co zrobisz z tym.

Okres próbny dać można.

 

 

+wiek

+chęci

+ maruda ;]

+potrzeba osób na to stanowisko

 

GL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Podanie przyjęte na okres próbny 14 dni, zgłoś się do @ ferstel @ Sysia ;* @ P00F lub @ LewyBrzeG w celu poznania swoich obowiązków oraz dogadania szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie