Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Mała propozycja odnośnie profilu


CwaniaK #

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam małą propozycje odnośnie wchodzenia na czyiś profil, otóż gdy wchodzimy na profil od razu z buta włącza się muzyka moim zdaniem powinno być to tak że kto chce to sobie to odpali.

Myślę że nie jednego z was to wkurza , więc może to  Administracja zmieni  :) 

Edytowane przez CwaniaK #

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, misiek223 napisał:

Mi np się nie odpala, sam muszę włączyć o.O

Hmmm to ciekawe, ja natomiast mam tak że nie ważne na jaki profil zajrzę to zawsze z buta mi się odpala, wiec może jest jakaś opcja wyłączenia tego bądź mam coś zbugowane nie wiem może chłopaki z administracji mi to wytłumaczą ;)

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyciszyć u siebie na profilu jest tam taki głośniczek gdzie możesz pogłośnić/ściszyć muzykę  wycisz go u siebie wbij na jakiś profil  i sprawdź czy działa

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LewyBrzeG napisał:

Wystarczy wyciszyć u siebie na profilu jest tam taki głośniczek gdzie możesz pogłośnić/ściszyć muzykę  wycisz go u siebie wbij na jakiś profil  i sprawdź czy działa

Słuchaj aż tak głupi nie jestem mi chodzi o to żeby się to w ogóle nie odpalało, dodam jeszcze że na innych forach sprawdzałem i tam się nie odpalało, wiec myślę że jest coś na rzeczy albo ja tu mam cos zbugowanego ;) 

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście się podoba, że jest tam autoplay :D no ale to tylko moja opinia, poczekamy na opinię innych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest autoplay, aby użytkownik mógł sobie puścić swoją muzykę dla gościa. To jak samochód,  słuchasz tego, czego słucha właściciel i nie masz nic do gadania.

 

Jeśli się nie podoba, to można po prostu wcisnąć stop lub  wyciszyć i po problemie.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Wam powiem jak to działa bo sam ten kod wprowadzałem dla Wielu Sieci Serwerów.

 

Autoplay nie działa dokładniej jak na platformie Youtube, tylko zrobiłem tzw: Autodekompilację coś ala widget wtyczki z przeglądarek.

Każda przeglądarka "gra inaczej" wiele osób boryka się z tą sprawą.

 

Nie jest to wielka tajemnica kodu:

1&rel=0

Element kodu+ sekwencja przedrostka multiplay ala youtube

<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/id filmu" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope>

ten skrót jaki umieściłem to skrót od frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; tylko z mniejszym pobraniem RAMu.

Bardzo łatwo jest tą pętlę zamknąć.

Jeśli chcecie z miłą chęcią Wam to usunę i będzie wedle waszego uznania, że sami odpalicie muzykę jeśli chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 15:04, P00F napisał:

Już Wam powiem jak to działa bo sam ten kod wprowadzałem dla Wielu Sieci Serwerów.

 

Autoplay nie działa dokładniej jak na platformie Youtube, tylko zrobiłem tzw: Autodekompilację coś ala widget wtyczki z przeglądarek.

Każda przeglądarka "gra inaczej" wiele osób boryka się z tą sprawą.

 

Nie jest to wielka tajemnica kodu:


1&rel=0

Element kodu+ sekwencja przedrostka multiplay ala youtube

<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/id filmu" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope>

ten skrót jaki umieściłem to skrót od frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; tylko z mniejszym pobraniem RAMu.

Bardzo łatwo jest tą pętlę zamknąć.

Jeśli chcecie z miłą chęcią Wam to usunę i będzie wedle waszego uznania, że sami odpalicie muzykę jeśli chcecie.

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym, by muzyka włączała się automatycznie. Po coś to jest :D

przyłączam się do tego, co napisał @ drenn

 

A jeśli Ci przeszkadza muzyka to po prostu wciśnij "stop" 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adasxd12

Osobiście mi się podoba jak wejdzie się w jakiś profil i nagle coś dudni. Oczywiście nie każdemu to może się spodobać także lepiej dodać taką opcje jak autoplay on/off w ustawieniach czy gdzieś tam <_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

Po zebraniu opinii użytkowników na temat autoplay w profilu pozostaje ono bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie