Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja do regulaminu 0.o


Gość adasxd12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adasxd12

1. Nazwa propozycji : Zakaz używania linki gdy jest się zamrożonym. Mam tutaj na myśli granat 0.o

2. Opis Propozycji : zablokować linkę bądź dodać w regulami, że będzie to banowane.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? : 

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA.

Ale bym dodał jeśli Więzień weźmie życzenie bezruch to Strażnik nie może używać linki.

Gdyż jest tak bardzo często.

Ogólnie ta lina to nie jest za bardzo potrzebna.

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JanO. napisał:

jestem w sumie za 

 

- bezsensu ta lika jest wogóle bym ją usuną

- jest problem dla graczy z tt przy buncie 

- i tak połowa serwera jej nie używa więc jest do niczego :D


No jak się nie potrafi używać linki to się nie używa. Ale dużo osób ogarniętych używa linki, nie każdy ma 250 hp i 3 skoki.

Po 2 skoro mamy usuwać linkę, to usuńmy też bronie, które można kupywać za szlugi -,- Bo jak Ty piszesz, że linka jest problemem przy buncie dla TT, to tak samo bronie, które można kupić za szlugi są problemem dla CT.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mambaKRUL napisał:


No jak się nie potrafi używać linki to się nie używa. Ale dużo osób ogarniętych używa linki, nie każdy ma 250 hp i 3 skoki.

Po 2 skoro mamy usuwać linkę, to usuńmy też bronie, które można kupywać za szlugi -,- Bo jak Ty piszesz, że linka jest problemem przy buncie dla TT, to tak samo bronie, które można kupić za szlugi są problemem dla CT.

 

 

 

 

A dlaczego bronie. 

Bronie są po to by zrobić bunt .

A linka jest bezsensu gdyż CT może nawet w niebo polecieć przez 3 sekundy i widzi kto gdzie jest.. to bezsensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatność linki  strasznie przeszkadza.  Podczas bezruchu nawet ct używa linki aby uciec tt. Myślę że tutaj linka będzie przydatna tylko  w prowadzeniu ale według mnie nie powinno jej wogóle być. To jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szolokaust napisał:

Przydatność linki  strasznie przeszkadza.  Podczas bezruchu nawet ct używa linki aby uciec tt. Myślę że tutaj linka będzie przydatna tylko  w prowadzeniu ale według mnie nie powinno jej wogóle być. To jest moje zdanie.

Zgadzam się z Tobą. I dodałbym gdy TT zamrozi CT A on ma Linkę to uciekają linka gdy są zamrożeni nie powinno tak być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie