Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick : Ksiadz W Swoim Rodzaju
2. Próbka głosu : Musze ? 

3. Administrator banujacy : Snuffy
 4. Powód bana : 

[JailBreak] 'Ksiadz W Swoim Rodzaju' dostał bana na CT
 Powód: 'Fragowanie, brak kreatywnego prowadzenia.'

5. Opis sytuacji : Sytuacja jest taka że prowadziłem na mapie Jail_aj_bananamuffin_nd 

Moje polecenia byly to  " Po otwarciu waszej celi idziecie pod jedna z wybranych przez was bramek i robicie zgrabny szereg mniejsze grupki lub pojedyncze osoby bede zabiał  i macie bezruch do odwolania. 

Po czym otworzylem cele zobaczylem ze są mniejsze grupy powiedzialem ze na poprawe macie 5 sekund odliczylem i zabilem mniejsze grupki po czym Snuffy zaczął mówic ze to byl Fk gdzie mówiłem 2 razy o co mi chodziło to dostalem takiego smiesznego Bana gdzie jest napis Brak prowadzenia kreatywnego. Gdzie ja zawsze gdzie jestem w CT staram sie prowadzic kreatywnie. 
6. Data / godzina / mapa : 26 Grudnia 18:15 około  Jail_aj_bananamuffin_nd 

Odnośnik do odpowiedzi

Tematy muszą być nazywane zgodnie z treścią. Temat został zgłoszony.

Co do twojego prowadzenia. Powtórzyłeś, że zabijesz mniejsze grupki, to prawda, ale zamiast dać karniaka/strzał ostrzegawczy osobie blokującej, to zacząłeś zabijać po kolei wszystkich jak leciało. Zabiłeś wtedy 14 osób. Zabija się osobę blokującą. Wszyscy pewnie byli przekonani, że są w szeregu i czekają na kolejne polecenia. Jednak ty wolałeś ewidentnie polecieć na fragi. Ja nie będę tolerował takiego prowadzenia. Jesteś tutaj dla graczy i powinieneś ograniczyć tego typu zabijanie. Jak brakuje ci fragów, to polecam inne serwery tej sieci, gdzie możesz sobie zabijać ile chcesz. Tu masz serwer, na którym mamy się dobrze bawić, a nie ginąć za byle pierdołę. 

Nic więcej do dodania nie mam.

Odnośnik do odpowiedzi

Nwm czy mogę się wypowiadać ale tutaj demko jak chłop ucieka z CT i zamiast dostać bana to admin go przenosi z powrotem do CT...

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012261638-jail_anka_2020-1608997080-1608997680.zip

To raczej to demko wyżej bo mapa jail_anka_2020 była a jeśli nie to ta niżej, ale na 99 % ta mapa wyżej.

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012261315-jail_anka_2020-1608984900-1608987000.zip

PS: On nie pierwszy raz ucieka z CT, tylko większość adminów ma dziure między nogami a nie jaja i nie potrafi zbanować.

@EDIT Chłopie ucieczka to ucieczka, byłeś w CT przeszedłeś do TT i tyle, a to że ty sie tłumaczysz, że ktoś tam nie ogarniał ct i tak dalej to gó**o to mnie obchodzi. Tak byłeś do końca jak cie z powrotem przeniósł do ct

@EDIT2 @MqeYVua.png KsiadzTenSam Ty chłopie nawet nie wiesz jak edytować posta i chcesz admina haha

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, mambaKRUL napisał:

Nwm czy mogę się wypowiadać ale tutaj demko jak chłop ucieka z CT i zamiast dostać bana to admin go przenosi z powrotem do CT...

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012261638-jail_anka_2020-1608997080-1608997680.zip

To raczej to demko wyżej bo mapa jail_anka_2020 była a jeśli nie to ta niżej, ale na 99 % ta mapa wyżej.

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012261315-jail_anka_2020-1608984900-1608987000.zip

PS: On nie pierwszy raz ucieka z CT, tylko większość adminów ma dziure między nogami a nie jaja i nie potrafi zbanować.

Ja nie uciekam z CT . dzis byla sytuacja gdzie byl NZY i powiedzialem mu o co chodzi i doszlismy do porozumienia. 

I bylem do konca. -,- wiec nie wiem po co tu takie cos .. -,- 

@mambaKRUL słuchaj ty mnie 

ja nie bede ci sie tu rozpisywał -,- nie wiem po co ci mialem edytować post jeśli jedna odpowiedz prowadzi do ciebie -,- 

a droga do osoby trzeciej Ogarnij sie troszeczkę -,- 

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, snuff napisał:

Tematy muszą być nazywane zgodnie z treścią. Temat został zgłoszony.

Co do twojego prowadzenia. Powtórzyłeś, że zabijesz mniejsze grupki, to prawda, ale zamiast dać karniaka/strzał ostrzegawczy osobie blokującej, to zacząłeś zabijać po kolei wszystkich jak leciało. Zabiłeś wtedy 14 osób. Zabija się osobę blokującą. Wszyscy pewnie byli przekonani, że są w szeregu i czekają na kolejne polecenia. Jednak ty wolałeś ewidentnie polecieć na fragi. Ja nie będę tolerował takiego prowadzenia. Jesteś tutaj dla graczy i powinieneś ograniczyć tego typu zabijanie. Jak brakuje ci fragów, to polecam inne serwery tej sieci, gdzie możesz sobie zabijać ile chcesz. Tu masz serwer, na którym mamy się dobrze bawić, a nie ginąć za byle pierdołę. 

Nic więcej do dodania nie mam.

A co do twojej odpowiedzi. 

Jeśli jestem w CT staram sie prowadzic kreatywnie zawsze nie powiesz mi że nie -,- 

i nie polecialem na fragi 2 razy mówiłem to samo by sie poprawić czy to tak trudno wyjsc jesli odliczam na poprawe i zobaczyc ??  

Jeśli TT nie wykonuje polecen albo nie Poprawie sie to mam prawo go zabić a nie Ty zaraz tu Krzyczysz bo masz Admina i co ludzi bedziesz gnoił że nie maja swojego zdania ?? 

Odnośnik do odpowiedzi

@MqeYVua.png KsiadzTenSam Jasne masz prawo zabić ,ale skąd więzień na końcu szeregu ma wiedzieć ,że w środku szeregu jest luka i przez taką błahostkę zostaję zabity. W 1 rundzie zabiłeś 1/2 więźniów zamiast dać jednego głupiego karniaka osobie blokującej która by zniwelowała taką sytuację mimo wszystko po ostrzeżeniu nadal podważałeś decyzję admina ,więc imo ban słuszny 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, furiaa17 napisał:

@MqeYVua.png KsiadzTenSam Jasne masz prawo zabić ,ale skąd więzień na końcu szeregu ma wiedzieć ,że w środku szeregu jest luka i przez taką błahostkę zostaję zabity. W 1 rundzie zabiłeś 1/2 więźniów zamiast dać jednego głupiego karniaka osobie blokującej która by zniwelowała taką sytuację mimo wszystko po ostrzeżeniu nadal podważałeś decyzję admina ,więc imo ban słuszny 

Dobrze . Tylko ja nawet nie mialem okazji wytlumaczyc i nawet ożywić innych tylko odrazu uniesienie dumą Admina I tyle -,- bo powiedzialem jedno slowo a adminowi sie nie spodobalao i ban poleciał -,- 

Odnośnik do odpowiedzi
  • P00F zmienił tytuł na Odwołanie od Bana CT - KsiadzTenSam

Już w 1 rundzie zabiłeś ponad połowę osób przy  1 poleceniu.
Na serwerze pod /regulamin pisze jasno,
Punkt 4 zasady strażnika-Na 1 poleceniu strażnik może zabić nie więcej niż połowę więźniów.
Ban jak najbardziej słuszny. Brak Ub.

temat_zamkniety.png

Edytowane przez xNieznany
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...