Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Równi i równiejsi necromary


Pulsefire

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: zuza maria 26

Nick gracza oskarżonego: Necromary
Powód skargi: FK + unikanie zgłoszeń na u@, fragowanie po CT

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): DEMO
Czas zdarzenia: 17:00 dzisiaj

 

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012231652-jail_minegreen_mrr-1608738720-1608739980.zip  

jail_minegreen_mr

 

4:07 wydaje polecenia

5:05 zabija mnie za nic + unika moich późniejszych zgłoszeniach na u@, że popełnił FK

 

 

Liczę na przeprosiny i zwrócenie uwagi graczowi Necromary, żeby czytał u@ wszystkich, a nie tylko tych, których lubi.

 

Niech ktoś zatrzyma tego potwora, bo odstrasza graczy swoim fragowaniem razem z xNieznany. Postawcie im serwer i niech grają we 2. Im dłużej będą niszczyć serwer, tym szybciej dojdzie do tego, że będą grali sami.

 

Pozdrawiam i liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie skargi i nie patrzenie przez pryzmat mojej wojowniczej osoby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pulsefire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem @ NecroMary i @ xNieznany za bardzo grają na fragi. W ogóle nie ma radochy z gry, kiedy ta dwójka jest w CT. Czuję się przy ich prowadzeniu jak w obozie przetrwania. Moim zdaniem powinien zostać dodany jakiś konkretny punkt odnośnie dawania strzałów ostrzegawczych, tzw. karniaczków. Bez tego na dzień dzisiejszy jest po prostu czyste fragowanie, a najbardziej boli to, że wzorują się na tym inni gracze. Ktoś prowadzi i przypadkowo uderzysz pięścią lub podskoczysz i od razu napierdalają w Ciebie cały magazynek. Trzeba to ograniczyć, albo ten serwer skończy tak jak wszystkie inne, przez takie prymitywne prowadzenie. Prowadzący jest niejako filarem serwera o modzie JailBreak. Im gorsze prowadzenie, tym mniej graczy. Im więcej osób zginie po 20 sekundach od rozpoczęcia rundy, tym mniej osób zostanie na serwerze, ponieważ będą się po prostu nudzić. 

 

Reasumując - zebranie administracji NIC nie dało. Dalej są powielane te same błędy i właśnie @ NecroMary, czy @ xNieznany nie wyciągnęli żadnych wniosków. Co więcej, zastanawiam się dlaczego on dostał awans na opiekuna serwera. Samym graniem po 10 godzin dziennie i posiadaniem dwukrotnie większej ilości doświadczenia i poziomu od innych? Zagwozdka.

 

Skarga jest jak najbardziej słuszna, ja też czasami pisałem coś na u@ odnośnie łamania regulaminu, a @ NecroMary miał wyjebane i udawał, że nic nie widzi.

 

Edytowane przez snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pobyt w ct to samo a dobre chłopaki serwer CT zza krat oglądają. To nie pierwszy raz a już standard, wiele osób to podpatruje i potem mamy sytuację gdy  na start rundy jest 23 TT szybkie fragowanie bo zamiast max pod ścianą ktoś stoi lekko przed itp. mija 30 sekund rundy i na serwerze z 23tt robi się 14... Wystarczy powiedzieć, dać czas na poprawę, czy dać karniaka po nogach za 30... To nie boli a Wam od tego nie ubędzie... chyba że expa o którego tak tryhardujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż się mylicie co do mnie, bo ja zawsze staram się zabrać jak największa ilość osób na mapę, oczywiście zabijam tych co się buntują. A co do zgłoszeń twoich na u@ odpowiedziałem ci przecież głosowo w czym popełniłeś/aś błąd więc nie rozumiem skąd ta skarga. A co do oskarżeń w moją stronę, że niby fraguje to jestem totalnie z tym niezgodny bo zawsze tylko karniakuję, a zabijam buntowników, a nic nie poradzę na to, że jak tylko wejdę do CT to odrazu każdy chce się na mnie buntować, bo jestem przecież administratorem. Mam nadzieję, że skarga zostanie słusznie rozpatrzona, bo u mnie nie ma czegoś takiego jak fragowanie bywam często w CT, a nawet jeszcze nie mam jakiegoś wysokiego poziomu, bo nawet na to nie patrzę. Jest wobec nas administratorów często wykazywana arogancja wobec graczy, którzy przyszli z innej serwerowni i specjalnie próbują utrudniać nam życie wrzucając nas do jednego worka, oczywiście tego najgorszego. Ode mnie to na tyle na ten temat, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do@MqeYVua.png Pulsefire. Naprawdę nie wiem o co chodzi z tym ziomkiem NecroMary chłop co chwile zaprzecza sam sobie. Nie raz jestem świadkiem sytuacji gdzie chłop robi rzecz, którą na następnej mapie neguje. Przykładowo; karniakowanie. Raz on sam zabija sobie wszystkich z celi i zostawi pare osób, a potem gdy ktoś robi tak samo, to na adminvoicie poucza kogoś, że tak nie wolno. To jest tylko wierzchołek góry lodowej. Wydaję mi się, że popalone styki są posiadane, szczypta z bajkopisarza i cholera wie czego. Siemanko i widzimy się za tydzień jak banik minie

 

edit: A i dodam jeszcze coś w stronę adminków. Fajnie gdybyście mieli jakąkolwiek wiedzę z regulaminu, chociażby zajrzeli do niego(nie wszyscy rzecz jasna) :P Gram od kupy lat i zazwyczaj JB, na którym są administratorzy bez wiedzy, szybko gasł lub zostało na nim tylko community do lat 14, którym łatwo manipulować i wciskać kit.

Edytowane przez staropolanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole się wypowiedzieć ponieważ pan @ NecroMary na mnie zrobil wczoraj fk (poki nie wiedzial ze mam flagi) a po zwróceniu mu uwagi odpowiedział, że "musialbym demko obejrzeć" no to pytanie - obejrzałeś?

 

Wczoraj zauważyłem 0 ogaru na kakao beta, idealna mapa ktora pokazuje poziom prowadzacych. Nacromarcy blokowal sie o schody, robil fk a pozniej ciezko bylo mu przetlumaczyc ze faktycznie je zrobil.  Faworyzacje u ct trzeba tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012231941-jail_killer_2020-1608748860-1608750420.zip

 

Tutaj jest demko jak admin NecroMary nie ogarnia CT i ucieka  z CT..... tłumaczy się, że niby chciał się zamienić szkoda, że chciał sie zamienić z dziecmi, którzy nie ogarniają, normalny gracz dostał by odrazu bana.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www56.zippyshare.com/v/rENbHI1R/file.html

przykładowe demko Necro i nieznany w CT

11:45+
13:50+
14:30+
17:10+
Przykładowe fragowanie. 10-14 osób w TT ale przecież jak trzymasz granat w ręku a CT powiedział że nie można na pierwszym poleceniu to masz głowę od buta....

 

Do tego jakość mikrofonu admina necromay jest tragiczna co widać na przykładowym demku. 
Średnio mnie interesuje z jakiego drewna na biurko, jak oddycha i jaki dźwięk wydają poszczególne granaty czy kroki, bo też to słyszę i nie mam ochoty mieć echa całą grę.

On sam tego nie rozumie a jednym z wymagań na admina jest sprawny mikrofon...

 

Przykłady pisania "dobre mikro" na chat to kropla w morzu bo nie jest to pierwszy raz jak ktoś mu mówi że pierdzi, ma przestery i echo... nie dociera ale przecież to osoby piszące "dobre mikro" chcą się dowartościować jak to powiedział admin tak samo na tym demku. 

 

Demek będzie więcej, od 3 dni nagrywam każdą mapę na jakiej jestem żeby nikt mi nic więcej nie wmawiał. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie