Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Toksemik może prezent na święta perm ?


mambaKRUL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Mamba

Nick gracza oskarżonego: Toksemik
Powód skargi:

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Demko Nr.1 - 800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012230916-jail_deserto_2020-1608711360-1608713160.zip

Cóż na temat tego demka nie mogę zbyt dużo powiedzieć, ponieważ dostałem to demko od wróżki a nie mam tej mapy. Ale na demku widać 15:44 jak oskarżony zaczyna mówić słowa typu: jak mnie sprzedacie to wam zajebie, i nagle chłop dostaje bana na CT.

Demko Nr2. - http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012231337-jail_facebook_cstekno-1608727020-1608729000.zip

Tutaj widzimy rozpierdol na całej mapie, a najlepsze zaczyna się od 8.20 ( była tu lekka prowokacja, że nigdy już admina nie dostanie Toksemik, czyżby miał tak słaba psychike i chciał pokazać, że jednak on tu rządzi ?)  jak wszyscy po kolei dostawają bana.

Minuta 23.50 Toksemik głosi ogłoszenie parafialne, żeby ludzie nie pisali odwołan na forum bo Kaczorek albo Truskawa wszystkich odbanuje ? Hmm ciekawe, bo nagle zaraz ktoś odbanowywuje wszystkich :D

No i Minuta 31 jak Toksemik mówi, że Pan Truskawa pozwolił mu używać tej komendy w przypadku gdy ktoś, kto zbanuje kogoś na CT tą komendą to Toksemik może odbanować. Szkoda, że zamiast tego dzieje się totalny rozpierdol, dziwnym trafem Toksemik dostał taką komende i dziej się co się dzieje.
Czas zdarzenia:  Dzisiaj

 

Ja wiem, że  to może nie Toksemik banował ale to co on gada i tylko on dostał taką komende to wszystko wskazuje na niego, a wczesniej nic takiego się nie działo , może komuś podał komende i się bawią razem .

 

PS. Chciałbym, żeby ktoś udostępnił w temacie logi z tego zdarzenia, bo obawiam się, że skoro Opiekunowie mają taki kontakt z Toksemikiem  to mogą go bronić, przed banem. A Nawet jeśli to nie Toksemik to i tak go możecie zbanować.

 

 

 

 

 

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mambaKRUL zmienił tytuł na Skarga Toksemik może prezent na święta perm ?

Skarga dotyczy mnie to wiec wypowiem sie pod tym. 

Wiec zacznijmy od twoich oskarżeń w moja strone jesli chodzi o to, że dostalem ta komende od Administracji. Więc tak ta komende znalazl gracz o Nicku Prain. I zostala ta komenda zgłoszona na tsie Truskawie przeze moja osobę. Gdzie po chwili na serwer zaczeli wchodzić ludzie i używać tej komendy i psuć rozgrywke innym banujac ludzi na CT. Dalej nie bede opowiadał co sie działo wczoraj bo Właściciel @ Pan Truskawa był przy rozmowie na temat tej komendy.

 

Teraz wypowiem sie może o sytuacji z odbanowywaniem ludzi ta komenda na CT. Wiec tak, po rozpoczęciu tego całego "syfu" z tą komenda. Zapytalem Pana Truskawki czy moge odbanowac gracza ktory chce prowadzic i dostal bana przez ta komende. Truskawa potwierdził, że mogę. Po moim wejściu dzisiaj rano było 9 graczy i nie bylo żadnego CT bo kazdy mial bany za akcje z wczoraj świadkiem jest @MqeYVua.png arione, że odbanowalem osobe żeby poprowadził. 

 

Kolejna sprawa twojej prowokacji w moja strone wtedy nerwy wzięły górę i powiedział parę słów za dużo w twoja stronę @MqeYVua.png mambaKRUL za co cię przepraszam.

 

Dalej sytuacja z jail_facebook_cstekno. Była ta rzecz związana z banami o które posadzilismy sie oboje. Bo ja posadzilem ciebie ze ty banujesz a ty mnie. Dlatego że myślałem ze zadajesz sie z osobami które wczoraj zepsuły serwer ta komenda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adasxd12

Co do tego to akurat prawda, ponieważ nie mógł nikt prowadzić w tym ja.

Edytowane przez arione
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowany na 10H na serwer. jako że toksemik szykował się do składania podania, dostaje zakaz składania podania na strażnika. Dostaje zakaz składania podań na serwer przez 3 tygodnie. 

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie