Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z Takko!


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

WYWIAD.png
Po długiej przerwie powracam również z wywiadami. 
Rok temu moją ofiarą był @ TheProTHC.exe
Tym razem na cel obrałam młodszego kandydata...
Oto przed wami @ takko, który zaskoczył mnie powagą swoich wypowiedzi!
Miłej lekturki kochani <3


Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
Przyszły opiekun serwera: @ takko



    Witam Cię bardzo serdecznie @ takko. Jesteś chyba najmłodszą osobą na forum jaką zdążyłam poznać.
Na samym początku proszę przedstaw się. Jak masz na imię? Ile masz lat? Skąd pochodzisz?


    Również witam, cieszę się że wywiad przypadł na mnie, zaczynajmy, na początku, Nazywam się Kuba oraz posiadam dumne 15 lat. Pochodzę z małej wsi pod Ostrołęką a do szkoły chodzę w Ostrołęce.


    Mazowieckie powiadasz.
Kuba czy jest coś w Ostrołęce, co polecasz zobaczyć, zwiedzić? A może masz swoje ulubione miejsce, którym chciałbyś się z nami podzielić?


    Tak jest parę budynków, przede wszystkim Rynek i Centrum Miasta oraz Stare Miasto. Uwielbiam spędzać czas przy rzece Narew z kolegami :) 


    Również byłam i polecam jeżeli ktoś lubi zwiedzać.
Skoro wspomniałeś o kolegach, to moje pytanie brzmi, czy szybko ufasz ludziom? Jesteś osobą otwartą na drugiego człowieka, czy raczej trzymasz się z daleka?


    Jestem osobą otwartą, lubię poznawać nowych ludzi, ale nie jestem "ufny", nie ufam tak szybko, muszę tą osobę poznać od góry do dołu i później jej zaufać, może to dobrze może to źle.


    Bardzo dobre podejście jak na młodego człowieka.
Jakie cechy powinien posiadać Twój przyjaciel?


    Przede wszystkim uwielbiam szczerość, lubię jak ktoś mówi o czymś prosto w twarz, do tego przyjaciołom powinno się ufać. Przyjaciel również musi zawsze być gdy druga osoba potrzebuję pomocy oraz wsparcia.


    Fakt. Dobrze, a teraz zapytam Cię o Twoją drugą połówkę.
Czy takową posiadasz może?


    Tak, posiadam drugą połówkę, nie mógłbym żyć bez niej, zawsze mnie wspiera i pomaga w trudnych chwilach :D


    Szczęścia oraz wytrwałości życzę w takim razie!
Jakie zainteresowania posiadasz? ^^


    Moje zainteresowanie to od dziecka motoryzacja, od zawsze kochałem i będę kochał, lecz tak wyszło że poszedłem na informatykę i troszkę zapał do wszystkiego.


    Opowiedz nam skąd wzięło się zainteresowanie motoryzacją? 


    Tak szczerze można powiedzieć że od mojego wujka, jest mechanikiem od  20 lat i wciągnął mnie, jak byłem mały przychodziłem do niego i patrzylem całe dnie co robił, a jak miałem 7 lat to samemu chodziłem i rozpoznawałem wszystkie marki jakie stały pod blokiem. Do tej pory to zostało.


    Skoro wspomniałeś o markach.
Jaka jest Twoja ulubiona marka samochodu? Jaki samochód jest Twoim wymarzonym?


    Tak szczerze marki to można wymieniać, nie mam ulubionej marki. Mój samochód który bardzo chciałbym mieć jest to Dodge Challenger, Bardzo podoba mi się to auto :D 

Nowe Dodge Challenger - 516 600 PLN, 1 km, 2020 - otomoto.pl
    Dodge wcale nie takie drogie. Mam nadzieję, że kiedyś będziesz miał swoje wymarzone autko!
Czy po aktualnej szkole planujesz wybrać się na studia? Gdzie, co, jak :) 


    O dziękuję. Co do studiów,  najprawdopodobniej również pójdę na kierunek informatyka, dobrze się odnajduję więc czemu by nie? Jednak mam jeszcze troszkę czasu na wybór więc nie jest to oczywisty wybór.


   Co takiego chciałbyś robić będąc informatykiem? Programowanie czy coś innego?


    Raczej tak, programowanie, w sumie nic innego mnie nie ciekawi :D


    Przejdźmy zatem do tego jak nosiłeś pieluchę.
Jakie jest najlepsze wspomnienie z Twojego dzieciństwa?


    O jejku wymieniać można godzinami, ale najlepsza sytuacja była kiedy byłem na placu zabaw, takim malutkim, zjeżdżałem ze zjeżdżalni i niestety wyskoczyłem z niej tak że walnąłem głową w ziemie i rozciąłem sobie głowę, na szczęście nie było to aż tak poważne, lecz pojechałem do szpitala, to pamiętam najbardziej, wtedy chyba mózg uszkodziłem i teraz szwankuje ale mniejsza :) 


    I to było najlepsze wspomnienie. Rozumiem masochista i nic więcej haha :D
A czy posiadałeś ulubioną Przytulankę,  bądź zabawkę?


    Tak zabawkę posiadałem i dalej leży w szafie, była to taka duża karetka ciągle się nią bawiłem, brałem ją wszędzie. Ale też były to resoraki, nimi też się często bawiłem.


    O kurczę, super , że dalej te zabawki masz!
Czy posiadasz zwierzątka? Jak tak, to jakie?


    Niestety nie posiadam, rodzice nie trawią zwierząt, do 13 roku życia męczyłem ich ale stwierdziłem później że nie potrzebuje, starczy mi pies u babci którego kocham jak przyjaciela.


    Pokażesz nam go? Jak się wabi?
 

    Wabi się Łatek, niestety nie mam z nim zdjęć, do babci jeździć raczej nie chce,  mam nadzieję że skonczy się ten wirus, bo już z dwa miesiące nie widziałem go ani dziadków.


    Obecna sytuacja w kraju jest okropna to prawda, ale pogadajmy o czymś miłym.
Zbliżają się święta, jak je spędzasz?


    Spędzam je w domu niestety z rodzicami, to samo w Boże Narodzenie, teraz miesiąc siedzenia w domu hah.


    Przykro mi ;c
Jakiej muzyki słuchasz? Czy masz swoją ulubioną piosenke?


    Starego rapu, GrubSona, Magika oraz innych. Moja ulubiona piosenka to "Dla Mnie Masz Stajla" uwielbiam ją hah.


    Czy masz swojego mentora w życiu? Kogoś kto jest dla Ciebie wzorem do naśladowania?


    Przede wszystkim rodzice jak chyba u wszystkich, oni powinni być wzorem do naśladowania. Zawsze mnie prowadzili do przodu, zawsze wspierali.


    Niektórzy nie mają tyle szczęścia niestety. Wiesz w życiu bywa różnie.
Bardzo cieszę się, że masz takich rodziców i że są wzorem do naśladowania. Masz rodzeństwo?


    Na szczęście rodzeństwa nie mam i się cieszę.

    Rodzeństwo fajne jest!
W jakie gry grasz? Masz swoją ulubioną grę?


    Aktualnie 5minut temu kupiłem FIFĘ 21 i to jest moja ulubiona gra obecnie, pobocznie CSGO jest też dobre.


    Dobrze, przejdźmy zatem do pytań związanych z forum!
Jak trafiłeś na sieć?


    Na sieć trafiłem przypadkiem, grałem na AWP gdzie dostałem bana, wiec poszedłem się odwołać, i tak zostałem aż do dziś.


    Cieszymy się, że jesteś z nami!
Skąd pomysł na nick?

  

    A to tak, nick wziął sie od mojego kolegi ReKo, później TeKo, i zobaczyłem ze jest streamer TeKo więc zmieniłem na takko i stąd jest.


    Oryginalnie :D 
Czy obecna ranga jest wystarczająca dla Ciebie? Czy chciałbyś może posiadać jeszcze inne stanowisko na forum?


    Jak tylko przejdę mutacje staram się o opiekuna, czy to AWP czy Mirage :D 


    Ambitnie! Mam nadzieje, że właściciele wezmą to pod uwagę!
Czy jest coś na sieci, co chciałbyś zmienić? Może masz pomysł jak usprawnić niektóre działy?


    Tak w zasadzie to nic, chociaż Uploader leży.


    To już prawie koniec! 
Szybkie pytania: 

Ulubiony kolor?

Czarny
Ile masz cm wzrostu?
Około 175-177 coś takiego
Znak zodiaku?
Koziorożec
Ulubiony serwer?
Mirage
Z kim z forum masz najlepszy kontakt?

@ KlusiaViceMiss @ Lolcia :3 @ P00F @ polkes


    To już konieć! Dziękuję Ci za wywiad, bardzo dobrze mi się z Tobą pisało! Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?


    Dzięki, również, pozdrawiam mame, tate i rodziców.

Także pozdrawiam Twoich rodziców oraz wszystkich czytelników! 
Miłego dnia/wieczoru! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Koziorożec

Witam w klubie Kubuś. :D

Ładny wywiad Aniu no i wiadomo, że mamy najlepszy kontakt Kuba. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał:

 Tak, posiadam drugą połówkę, nie mógłbym żyć bez niej, zawsze mnie wspiera i pomaga w trudnych chwilach :D

A ona ma w ogóle co jeść? Przy twoim apetycie wszystko jest możliwe :'DD

Dobry wywiad.

 

@ takko Skończysz osiemnastkę to ci skrzynkę piwa i dożywotni zapas jabłek przywiozę, bo na nowego Dodge'a to mnie nie stać.

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Lolcia :3 zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie