Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Administrator, późne godziny


MufmentPakistan

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

  • Imię: Dawid
  • Wiek: 31
  • Nick z gry:David
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/David/mirage.csowicze.pl:27015/
  • Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/grom2k4/
  • Steam ID: 1:0:4093916
  • Czy posiadasz status PRIME?: Tak
  • Dlaczego Ty?: Odpowiedź jest prosta, ponieważ w bardzo krótkim czasie będę w stanie ocenić kogoś kto oszukuje, doświadczenie zawsze jest górą, jakieś chwytliwe akcje są zazwyczaj przypadkiem ale nie możliwe jest jeśli są powtarzalne, są do bana i to takiego treściwego . Pozdrawiam;)
  • Ile grasz dziennie?: Gram ok 4-5 w weekendy nie pytajcie . Ostatnio byłem u Was w wakacje, dostałem bana na forum niesłusznego, Patryk to zauważył i pomógł mi wrócić do Was za co mu dziękuję.  Wróciłem gram dalej u Was większości się to spodobało więc sam jestem rad z tego powodu. Dziękuję z góry z góry za wpisy jakie by nie były ;) Pozdrawiam 
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Tak
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 5
  • Kontakt: steam, msg ewenualnie tylko do właściciela, nie rozdaję bez potrzeby 
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): Tak
  • @ takkoMasz rację ale to jest tylko i wyłącznie spowodowane niedopatrzeniem przez osoby zajmujące się tym, oficjalnie odszedłem z sieci, taki wpis  odnośnie tego być może pojawi się i nawet dzisiaj, pomogłem ciutkę tamtej sieci i na tym zakończyliśmy. Nie jestem związany z tą siecią  w jakiś sposób co prawdopodobnie sam zobaczysz max do jutra, po prostu nie zdjeli mi rangi na forum dalej jestem właścicielem.//edit POOF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak:

+Wiek

+Sm

+Aktywność 

-jak ma lepszy dzień to uda mu się mnie zabić parę razy XD

Powodzenia Dawidku ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić. Komediant, abstynent oraz najlepszy serwerowy DJ.

 

Jestem na TAK:

+Wiek 

+Składka 

+SM

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci będzie, jestem osobiście na Tak mimo sytuacji, która niech zostanie już historią w niepamięci.

 

+ aktywny nocą

+ rozpoznawalny na serwerze

+ wiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie na tak, tylko jest jeden problem, mniej wiecej tydzien temu pisałeś do mnie że masz rangę na innej sieci, zapytałem jakiej, nie powiedzialeś bo cenisz szacunek u Rumcajsa i okej, tylko o to pytanie czy dalej masz tam rangę?

+wiek

+sm

+gt

 

Czyli dalej masz tam rangę? To teoretycznie podanie powinno zostać odrzucone, ponieważ jakby przyjeli ci teraz dalej bys posiadal rangę :D

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ takkoMasz rację ale to jest tylko i wyłącznie spowodowane niedopatrzeniem przez osoby zajmujące się tym, oficjalnie odszedłem z sieci, taki wpis  odnośnie tego być może pojawi się i nawet dzisiaj, pomogłem ciutkę tamtej sieci i na tym zakończyliśmy. Nie jestem związany z tą siecią  w jakiś sposób co prawdopodobnie sam zobaczysz max do jutra, po prostu nie zdjeli mi rangi na forum dalej jestem właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie