Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane (Podanie na Admina) Krzysiu


Krzychu2115

Rekomendowane odpowiedzi

Więc próbuje jeszcze raz :)

 

Imię: Krzysiek

Wiek: 18

 

SteamID: STEAM_0:0:199516292

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198359298312/

Link do profilu Gt na serwerze : https://www.gametracker.com/player/Krzysiu hellcase.com/91.224.117.176:27015/

Nick z Gry: Krzysiu hellcase.com

 

Dlaczego akurat ciebie mielibyśmy wybrać: Jestem bardzo otwartą osobą, szybko nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Jestem Adminem na podobnym serwerze 1vs1 więc wiem co i jak.  Generalnie jestem pozytywną osobą i nie sprawiam żadnych problemów, dogaduje się łatwo z innymi ludźmi. Jestem pomocną osobą i Chciałbym wam pomóc z ogarnięciem serwera bo gram już troszkę na nim i czasami ktoś na coś narzeka a jak nie ma Admina to ludzie po prostu wychodzą, a nie zawsze Admin może wejść na serwer od razu. Jestem codziennie po pare godzin na serwerze i myślę że im więcej adminów będzie tym lepiej bo zawsze ktoś inny będzie utrzymywał porządek na serwerze. Miałem kiedyś VACA na sowim głownym koncie ale mineły już 3 lata  od tamtego momentu i teraz mam konto na którym gram codziennie wbijałem wszystko od nowa. VACA dostałem za cheatowanie bo sie troszke wkurzyłem ale juz tego błędu nie powtórze bo mam za drogie skiny i wgl na tym konice więc na spokojnie.Na tym konice co gram teraz mam prawie 1000 godzin i nie mam zamiaru cheatowac.  Nie jestem już Adminem na serwerze o którym wspomniałem ponieważ serwer już nie istnieje więc próbuje swoich sił jeszcze raz.

 

Składka członkostwa: (TAK/NIE) TAK

Znajomość Sourcemoda (0/10): 5

Kontakt: FB, Discord, Messenger, TeamSpeak, Forum

Czy zapoznałeś się z regulaminem oraz z taryfikatorem kar serwera ? (TAK/NIE) TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krzychu2115 napisał:

Jestem Adminem na podobnym serwerze 1vs1 więc wiem co i jak.  Nie jestem już Adminem na serwerze o którym wspomniałem

A to ciekawe xD 

Na nie:

-Kłamiesz 

+Wiek

-Kopiuj wklej podanie 

Wchodząc na Twój profil steam możemy zobaczyć liczbę godzin wynosząca 645. To nie jest prawie 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Oktaawian napisał:

A to ciekawe xD 

Na nie:

-Kłamiesz 

+Wiek

-Kopiuj wklej podanie 

Wlaśnie na końcu napisałem odnośnie tego bo tydzień temu próbowałem i shiro mi napisał że nie mozna b yc adminem na innym serwerze i już nie jestem tak jak napisałem na końcu podania i zapomniałem usunąć tamtego co za cytowałeś

 

 

No prawie

Edytowane przez Krzychu2115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Podanie przekopiowane. Ostatnio regulamin przeczytałeś 16 grudnia. Zostały w nim wprowadzone zmiany co oznacza, że nie jesteś z nim w pełni zapoznany. Zaprzeczasz sam sobie raz twierdząc, że jesteś adminem na innym serwerze, a chwilę po tym zdanie, że jednak już tej funkcji nie sprawujesz. Nawet nie edytowałeś podania aby usunąć ten dopisek oraz się w nim wypowiadasz.

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie